INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bitno da je plavi uspio dokupiti…..Sad će je valjda opet početi hvaliti..hi..hi..hi[smiley2]

Da , ali ja bih još kolega..

Ne sviđa mi se ovaj bid baš…

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ksafaric:

Bitno da je plavi uspio dokupiti…..Sad će je valjda opet početi hvaliti..hi..hi..hi[smiley2]

Da , ali ja bih još kolega..

Ne sviđa mi se ovaj bid baš…

Ma nemaš brigu stari, biti će još jedan krug povoljnog dokupa danas, to je sigurno.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Diže se polako kupnja…mislilio su jeftino dokupiti

34001,00 2
34000,00 1
33301,00 6
33300,01 7
33001,00 5

…i tata bi sine
[smiley2]

Kad se rasčisti poslovanje s mafijom…ode čak do 37000

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


Može li bolje?
Dokupio INGR, smanjen ulaz nedavno, pa sada ponovno nazad.
Može još , ako ima zainteresiranih za lupanje po bidu??[smiley2]

Čestitam kolega, i ja bi da imam casha…..

Kad se rasčisti poslovanje s mafijom…ode čak do 37000

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Dajte da i ja nadokupim…. Dosta mi je nadskakivanja sa drugim ponudama!!!! [smiley6][smiley6]

Dođite i hurdite....

Kolega egipchanin, loše to izgleda na bidu zar ne?
Mislim za dokup?[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Naravno…. Nedaju mi da kupujem ko’ čovjek!!! Nego moram ko’ životinja!!![smiley2]

Dođite i hurdite....

Mislio sam da će mi jučerašnji dan biti najgori u ovoj godini (SNHO; LRH) ali nije ni približno loš kao ovaj danas. Sad je več očigledno da će ići minimalno za 10%dolje.
Stoga ni sam neznam šta da radim?

ali kolega, ako ste ostvarili pravo na nove dionice po povlaštenoj cijeni onda će vam sve to doći na dobro. izračunajte si malo.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Mislio sam da će mi jučerašnji dan biti najgori u ovoj godini (SNHO; LRH) ali nije ni približno loš kao ovaj danas. Sad je več očigledno da će ići minimalno za 10%dolje. Stoga ni sam neznam šta da radim?

Daj ne paničari bez razloga…korekcija te ne pogađa sve dok ne prodaš po trenutnoj tj. nižoj cijeni. Zapitaj se zbog čega si uopće ulazio u ovu dionicu?Ako je zbog dokapitalizacije..lijepo se smiri i čekaj…Ako imaš viška novca dokupi…i to je to..
Pravi igrači sada koriste ovu gužvu…A 10%??? Čisto sumnjam…[smiley8]

New Report

Close