INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi potežu opet, jedino mi korak naprijed, 2 ili čak 3 natrag!!! :((

manje je više, a više još više

Trenutno je u modi selidba na relaciji INGRA –> IGH.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Je si kupio?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ja se selim u VDKT , i on je bolji , a ovdje se okupilo previše zluradog ološa , da bi bilo dobro.
Da ne povjeruješ očima što se događa , jedan Đuro raste više.

Evo i INGRA počela uvaljivati dok traje da se dobavljači namire. A mogli bi i oni stavljati reklamne panoe uz auto cestu ili prodati Arenu….ili Openheima, Jasnu i ekipu…..kao komercijalne zapise…

Nemojte mi samo slati zahtjeve za prijateljstvom


Openheim je stari lisac, pripadnik izabranog naroda, bio je vijećnik zagrebačkoj skupštini, predsjednik LIONSA, predsjednik je udruge developera i ko zna čega još.

Okupio je vrhunsku ekipu u upravi i nazoru: Vidošević (HGK), Kostrenčić (novi stari član NO), Protega (trenutno odsutan-Remetinec, ali čovjek je nedužan dok se ne dokaže suprotno), Ivančić (mirovina), dr. Režek, akademik Barbić, Ludvigerica…

Takva ekipa stručnjaka i lobista jednostavno ne zna što znači neuspjeh…

Šteta što taj dream-team izabranog naroda lagano napušta brod……
Ma šalu na stranu, i ja sam fasciniran tom ekipom možda i više od tebe. Ostajem ovdje do kraja.
Ingra će postati posljednje medvjeđe utočište u građevinara.
Bitka na većini ostalih je izgubljena i interesi svih medvjeda moraju biti usmjereni prema ingri.
Tko voli rast, neka se seli na VDKT kao compa . Ja ostajem ovdje do kraja [thumbsup]

Totalna glupost je sad prelazit u druge građevince …..
Tamo su pregrijani oscilatori … [lol]

Ima ona Šantićeva :

Ostajte ovdje!… Sunce tuđeg neba
Neće vas grijat ko što ovo grije

hi hi hi hi ….
Zatvaramo i mi danas preko 41 KN ….[thumbsup]

smanjuje se minus.......

Ponovno se neopravdano zapostavlja dionicu INGRE s većina građevinara u pozitivnoj blokadi a Ingra samo bijednih + 0,25 % jasan dokaz kako na burzi igra mafija i igra kako hoće.

Moram reći da je puno uzbudljivije dok krene prodaja….kaj nije možda?
[lol]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…kaže jedan kolega koji ima Ingricu:" U koja sam ja goxxx upao!" ali i ti govoriš da je dionica perspektivna i da ima dobro vodstvo, kažem ja. A on kaže: "Nisam mislio na dionicu i firmu"…što mislite na što je mislio???…vidljivo je zar ne, no i to će proći…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Opet mafija ,

A da nije razlog :

– posla – nema
– Fi – nema
– dugova – ima
– koperanata plaćenih dionicama – ima ….

Dosta su vam ove četiri činjenice da shvatite da smo tu gdje smo ….
Dok god se nešto ne promjeni , gore nećemo …i to je sva pamet ….

Već sam jučer napisao – ja sam sa 40% portfelja unutra i to s minusom dobrim ,
ali naravno da mi napamet neide prelazit trenutno u druge papiriće …

Jer se nadam da će se nešto dogodit , stagnacija od 39 – 42 me ne zabrinjava previše ….
Al da ,malo sam ljubomoran sam na druge građevince jer ipak su moji novci u pitanju [undecid]

smanjuje se minus.......

Sve dok krdo vise voli udarat po asku nego po bidu nista od rasta…
A sto li se tek moze ocekivat kad se trend jednom opet preokrene…
Napravise pravi cirkus od ove dionice…

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close