INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

OVA VIJEST SA POSLOM U CRNOJ GORI JE FANTASTIČNA VIJEST ZA CIJELO GRAĐEVINARSTVO HRVATSKE. Sada će biti prostora za ostale građevinske firme na domaćem tržištu. Zamislite samo da su naše najveće firme ostale doma i borile se sa tako malim tržištem kakva je hrvatska.

IDEMO RADIT !!!


OVA VIJEST SA POSLOM U CRNOJ GORI JE FANTASTIČNA VIJEST ZA CIJELO GRAĐEVINARSTVO HRVATSKE. Sada će biti prostora za ostale građevinske firme na domaćem tržištu. Zamislite samo da su naše najveće firme ostale doma i borile se sa tako malim tržištem kakva je hrvatska.

Teška srca moram reci da je Jure jos jednom pokazao kakav je maher u odnosu na ove nase kvazi strucnjake u Upravi! [bye]
Mozemo za Radica govoriti da je ovakav ili onakav, da je HDZ-ov sticenik, ali on k’o od sale dobiva poslove u Crnoj Gori…i to kakve pooooslove! [angry]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Imat će oni još gadnih problema tamo , ovo je bolja vijest za INGRU kojoj se oslobađa tržište.


Imat će oni još gadnih problema tamo , ovo je bolja vijest za INGRU kojoj se oslobađa tržište.

to iz tebe progovara cista ljubomora! Ne zeli drugome sto ne zelis sebi!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

počelo skidanje po asku ovdje…

ekipa iz igh prelazi u ingru…

dobro nama [thumbsup]

DOKUP!

Nebi me cudilo da sutra novinari objave da su malo pogrijesili da nije IGH dobio posao nego INGRA,,sta nije slicno ime a i poznavajuci novinare nista nije cudno!!naravno sala mala;)))

Zadnja cijena 40.80 kn. Nije loše nakon toliko dugo vremena. Što se očekuje do kraja tjedna? Zna li itko kakav se izvještaj očekuje?


Imat će oni još gadnih problema tamo , ovo je bolja vijest za INGRU kojoj se oslobađa tržište.

možda im Jure kupi i Arenu

Kolega split009 makar vaše riječi i ne bile točne barem daju nadu, dok ovim zlim prorocima nek bude onako kako žele Ingri, jer ne mogu razumit nekog ko se veseli tuđoj nesreći, u ovom slučaju i svih nas jer ne zaboravite da mirovinci imaju 300 mil kuna INGRE.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


… jer ne zaboravite da mirovinci imaju 300 mil kuna INGRE.

Mislim da to mozes okacit macku o rep….mirovinci tu nemaju svoje novce nego nase i to buducih mirovina a koje su isto bili u stanju ovdje ulupat i to na samom ATH pa ti sad vidi koliko ti ta teza drzi vodu. Osim toga mirovinci ovdje ukupno drze tek oko 13% ukupnog broja dionica ili tek oko 6% u prvih 10. Pozitivan signal bi bio kad bi poceli kupovati na ovim sada skoro 10 puta nizim cijenama a to ne cine….zasto?

Optimist - loše informirani pesimist

…da nema burekinvestitora i špekulantskih štopera Ingra bi bila u poz-blokadi…ugledajte se na investitore THNK…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Evo i tjedni graf INGRE, gornji boll je trenutno na 63kn i svaki danom će biti sve veći i veći.
I ne vjerujem u otpor prije 85kn.

New Report

Close