INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U privitku TA ingre. Ovdje nista ne ukazuje da bi trebali padati?!…ali…
Danasnji dan govori da bi se ovdje mozda moglo raditi i o necijoj namjeri rusenja cijene ali i da ce isto biti teze provedivo bez agresivnije upotrebe necijih dionica namjenjenih toj svrsi, jer ipak prodaja je svakim danom sve slabija.
Tako se isto prosli petak vec moglo uociti na samom otvaranju rusenjem cijene sa 3000 komada, a danas tek pred kraj trgovanja…prvo tek nesto prije 15h, a drugo na samom zatvaranju rusenjem u zadnjim sekundama s mizernim brojem komada. Sve je to opet bilo popraceno s nalozima za zastrasivanje po par tisuca komada na asku te micanja istih nakon nekih par minuta. Ne bi li se onda moglo reci i da onaj koji ima mogucnost zadati nalog u zadnjoj sekundi zatvaranja ima mogucnost i manipulacije cijenom.
S ovako impotentnom kupnjom nastavak bi se mozda mogao ocekivati i slijedecih dana i to s mozda jos agresivnijim nastupom a s ciljem izbijanja i od onih kojima je strpljenje vec na samom rubu izdrzljivosti. No tu ne racunajte na mene jer naoruzan sam strpljenjem do beskraja.

Optimist - loše informirani pesimist

Kolega cijena koju sam ja gledao nije bila dovoljno niska u usporedbi sa onim u kakav rizik ulazim kupnjom ove dionice, da bih postao vlasnik ove dionice cijena bi morala bar još jedno 20-30% dole ja ipak ovdje trgujem sa vlastitim novcem i ne rasipam ga olako.
[/quote]

kolega , daj mi molim te reci dal ima koja kompanija jeftinija na burzi osim ingre,,,,stari ! rizik ti je živjeti vjerovao ti ili ne [pray]


Tko bi reko da je prošlo samo 625 dionica. Igh raste ko lud, a od posla još uvijek ništa. Koja je zapravo razlika između ingre i igh? Ingra ipak ima gotovu arenu i sigurnu lovu na godišnjem nivou. Igh ima samo potpisan ugovor i žica okolo garancije. Kako to objasniti.

To su pravila burze. Tamo se mjesecima izlazi, a ovdje mjesecima ulazi [bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ja ne vidim razlog zašto bi ova dionica rasla, isto tako zašto bi trebala padati?
Stanje je još uvijek nedefinirano jednako kod Ingre kao i kod većine drugih dionica.
Pojedini skokovi cijene uzrok su kod par firmi dobiveni poslovi dok je kod većine, uključujući i Ingru to posljedica brzog prsta i bojazni da se ne zakasni sa kupovinom ili prodajom.
A svi navodni poslovi završe po onoj narodnoj,, "Tresla se brda, rodio se miš". [smiley]
Čast izuzecima.

Ne kužim one koji ovih dana prodaju,INGR je jedan od najboljih pickova na ZSE trenutno, cujemo se opet kad probije 60kn,a do tada sretno svim ingrašima i drukerima na dole, sutra pravim još zadnji dokup i onda na odmor od tog mrtvila na ZSE, preko bare je sasvim druga prica. [proud]

http://www.youtube.com/watch?v=jvOUrECOvqQ

Ajde optimiste, bit će bolje dok se iskrcaju veliki igrači……
Vjerujem da će doći dan kada ćemo konačno mi forumaši preuzeti kontrolu nad ingrom i kada ćemo imati svoju sudbinu u svojim rukama.

Zašto su se iskrcali trezor i čelnici ingre? Hmm…još uvijek ne kužim tu njihovu i(n)gru.
Najpodcijenjeniju dionicu prodavat, koja vrijedi bar 60kn, a kasnije 300.
Meni je target skromnih 120.
Hehe, kako ću se smijat ovim čelnicima ingre koji su prodavali po ovoj bagateli kad ja dođem na svojih 120. Tko se zadnji smije………

Kostrenčić će kupovat od mene po 110.
Bit će mu žao što je prodao…sigurno mu je trebalo casha da si uredi okućnicu itd…….plati ratu kredita, benzina, registracije, vrtlara……….ljudima treba casha pa moraju prodavat dionice ingre.
To je ljudski, no meni malom dijoničaru je mentalni sklop velikih igrača i dalje nedokučiv.
Zašto prodaju…?
Ma koga briga za njih, treba kupiti!
Ja sam u pravu, a ne oni! Mi smo u pravu.
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima INGRE!!!


Ne kužim one koji ovih dana prodaju….

Znam da sad ne razumiješ, razumjet ćeš zato sutra u 10.00 [bye]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju



Ne kužim one koji ovih dana prodaju….

Znam da sad ne razumiješ, razumjet ćeš zato sutra u 10.00 [bye]
[/quote]
CCI BUY signal nastao danas. Dakle sutra se ide gore!
Nadalje Stohastic u oversoldu, momentum pokazuje da slijedi rast,….


CCI BUY signal nastao danas. Dakle sutra se ide gore!
Nadalje Stohastic u oversoldu, momentum pokazuje da slijedi rast,….


CCI pokazuje buy signal tek kad probije liniju -100 odozdo. Trenutačno je na -124.




Ne kužim one koji ovih dana prodaju….

Znam da sad ne razumiješ, razumjet ćeš zato sutra u 10.00 [bye]
[/quote]
CCI BUY signal nastao danas. Dakle sutra se ide gore!
Nadalje Stohastic u oversoldu, momentum pokazuje da slijedi rast,….

[/quote]

Znam kolega da pokušavate dobiti na vremenu do 10.00 dok ispišete prodajni nalog, ali dajte malo iskrenosti i točnosti unesite u vaše pisanje. Ne možete TA prilagođavati svojim željama i onda ste gnjevni na nju jer vam se prognoze ne ostvaruju [bye]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Zagrebačka burza: Ingra kao prilika za jeftinu kupnju?
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ingra-kao-prilika-za-jeftinu-kupnju%3f,67992.html

"U Zagrebu tri laste (HT, IGH, Atlantska) nisu mogle donijeti proljeće, većina likvidnih izdanja izgubila je vrijednosti, među njima i neki od najvećih prošlotjednih gubitnika.

Među njima je i Ingra (ZSE:INGR-R-A) u čijem slučaju šest minusa u osam dana već lagano zvoni na uzbunu. Dapače, jučerašnji je pad od 0,6 posto ostvaren uz samo 209 tisuća kuna prometa što je najmanji obujam trgovine ove godine. Uz to, najniža cijena bila je ujedno i zadnja, pa se očito može očekivati i pritisak na pad cijene ispod 39 kuna. Najniža cijena u skoro šest mjeseci mogla bi biti signal za kupnju jer većina promatrača ocjenjuje kako su dionice sada na razini kad bi se mogle nazvati "jefitnima" ili barem "povoljnima". Za nešto više od tehničkih motiva ipak će trebati i neka dobra vijest koja bi onda mogla uz povećanu likvidnost donijeti impuls daljnjeg rasta."

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close