INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


KUPNJE (12.423) – INGR-R-A PRODAJE (72.436) – INGR-R-A


Hvala!

Kolege, Crobeks je na vagi. Ingra je nisko. Molio bi kolege, u slučaju da se desi korekcija crobeksa (koja se sad čini moguća) što procjenjujete kao potencijalno dno za ovu dionicu.

Ne želim joj pad, želim uć u nju, pa me zanima vaše mišljenje.

Cijenim sve konstruktivne odgovore.

Sretno svima.

PS: u privitku dajem svoje skromno i jednostavno viđenje Ingre
Osjećam da su slučaju pozitivne klime na crobkesu ova dionica može odraditi abnormalno dobro.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Kad se očekuje izvješće, ima li tko informaciju?


Kad se očekuje izvješće, ima li tko informaciju?

U ingri ne mogu točno reći kada, valjda najkasnije drugi tjedan. Reče da zovem sutra. Zovite i svi vi pa će nekome valjda reći.


Što nam se dešava ingrici danas, ni gori ni doli, promet nikakav..


vlakić u snijegu [bye]


…13:59:58-spušteno sa 40 na 39,76 sa samo 45 kom da u pon bude manja startna pozicija…tko može 32 sek.prije kraja zadati nalog? To daje još jednu potvrdu da se na ovim razinama štopa i skuplja a tko je to??? pa onaj tko ovo može učiniti 2 sek prije kraja…kečeve će mi podijeliti oni i njihovi suradnici…no ne brinem se zbog toga jer oni koji skupljaju će i pokrenuti raketicu prema vrhovima kad skupe sve iz drhtavih ručica…ali ovaj put skupljaju baš sve, zato ovako dugo i traje stanje na ovim cijenama cca 40kn…

…danas se po tko zna koji put ponavlja isto…no nisu se baš nakrcali po željenim cijenama…sutra isti pokušaji, no sve je manje drhtavih ručica ispod 40…"netko" će morati konačno shvatiti da je vrijeme da se realizira skupljanje…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Što nam se dešava ingrici danas, ni gori ni doli, promet nikakav..


vlakić u snijegu [bye]
[/quote]
Ovaj vlakić je zameten a spasilačke ekipe nisu ni blizu, ovdje bi moglo biti čak i žrtava nikome ne želim zlo ali ova dionica definitivno ima potencijal da duboko potone.




Što nam se dešava ingrici danas, ni gori ni doli, promet nikakav..


vlakić u snijegu [bye]
[/quote]
Ovaj vlakić je zameten a spasilačke ekipe nisu ni blizu, ovdje bi moglo biti čak i žrtava nikome ne želim zlo ali ova dionica definitivno ima potencijal da duboko potone.
[/quote]

…vi ste već spremni za spašavanje …samo vas muči cijena koju bi gledali na manjim razinama…ali bila je pa niste ništa napravili…sada pustite znalcima da krenu u spašavanje… [thumbsup] priprema je već pri kraju…samo ovaj put je planinarska ekspedicij…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



KUPNJE (12.423) – INGR-R-A PRODAJE (72.436) – INGR-R-A


Prema ovom omjeru izgleda da ipak nitko ne želi kupiti ingru , nije li tako?

[/quote]

…pa kad ste već toliko educirani navedite nam minimalne i maximalne cijene kupnje a naročito prodaje…možda vam bude jasnije zašto ima toliko prodaje…ja se na bi bunio da se sve proda po postavljenim cijenama…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




Što nam se dešava ingrici danas, ni gori ni doli, promet nikakav..


vlakić u snijegu [bye]
[/quote]
Ovaj vlakić je zameten a spasilačke ekipe nisu ni blizu, ovdje bi moglo biti čak i žrtava nikome ne želim zlo ali ova dionica definitivno ima potencijal da duboko potone.
[/quote]
Ima indicija….
Definitivno najgora dionica s kojom sam trgovao…DDJH je opet prati u stopu..
Ovo je dionica za one koji imaju jedno 1xx xxx eura u njoj pa da se malo zabavljaju.. [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....





Što nam se dešava ingrici danas, ni gori ni doli, promet nikakav..


vlakić u snijegu [bye]
[/quote]
Ovaj vlakić je zameten a spasilačke ekipe nisu ni blizu, ovdje bi moglo biti čak i žrtava nikome ne želim zlo ali ova dionica definitivno ima potencijal da duboko potone.
[/quote]

…vi ste već spremni za spašavanje …samo vas muči cijena koju bi gledali na manjim razinama…ali bila je pa niste ništa napravili…sada pustite znalcima da krenu u spašavanje… [thumbsup] priprema je već pri kraju…samo ovaj put je planinarska ekspedicij…
[/quote]
Kolega cijena koju sam ja gledao nije bila dovoljno niska u usporedbi sa onim u kakav rizik ulazim kupnjom ove dionice, da bih postao vlasnik ove dionice cijena bi morala bar još jedno 20-30% dole ja ipak ovdje trgujem sa vlastitim novcem i ne rasipam ga olako.

Ja još uvijek stojim kod toga da je ovo izvaredna kupnja po trenutnim cijenama, a ja ne griješim puno.
Samo razlika između mene i g. barbastari je što ja ne trgujem vlastitim novcem već je to sve lova zarađena na burzi u ove dvije godine.
Možda čak tu ima i njegove love, pošto znamo da se na burzi ne gubi novac već samo mijenja vlasnika. [thumbsup]

New Report

Close