INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam kako često se ažuriraju podaci.
Ne izgleda loše, jedino Lapad malo šteka…

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)




Graf meni izgleda jaaaaako dobro! Kao pred lansiranje

Je je samo si ga ti crtao kako tebe volja..proizvoljno…al tebe ne držim za manipulatora, jer ti gledaš ono što hočeš i kako hočeš vidit…Firma koja svoje dionice drži na marginu, nevalja ništa…
Da znaju da valjaju, uzeli bi kredit, pa sami sebe kupovali, a kada cijena ode 50-100 % od ove sada, tek počeli lagano puštanje po 5-10 000 kom.
Tj, možda firma i ima reference, al puna lopina, vidiš im podbratke…
Pročitajete imaena prijašnjih i sadašnjih ….
[/quote]
Kolega Vulkan, prisjetite se i LEDA, trgovao se na 12% od svog ATH-a a nitko nije branio cijenu do 2600-2800kn. Zašto bi INGRA branila cijenu? Pa to ne radi većina tvrtki.
Po meni nek oni nastave graditi po Dubrovniku i obali, kupaca će uvijek biti, pogotovo kad stranci krenu kupovati apartmane uz more i kad mi budemo dio EU.
[/quote]
Nisam rekao da 100% moraju braniti cijenu, al ne trebaju niti trjdat kada cijena ide gore!
Čemu to?
Pa zar nije logično, ako imaju dobre namjere, kada sve stoji , da oni daju malo misliti kupovinom 5’10000 kom, a kada naglo krene, nije im problem prodat, a ne kada krene oni se uključe u prodaju i ruše..
PROČITAJ NA DNU SVAKOG MOG POSTA SVIJETLIM SLOVIMA..PA ČE TI SE RAZDANITI!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Tko bi reko da je prošlo samo 625 dionica. Igh raste ko lud, a od posla još uvijek ništa. Koja je zapravo razlika između ingre i igh? Ingra ipak ima gotovu arenu i sigurnu lovu na godišnjem nivou. Igh ima samo potpisan ugovor i žica okolo garancije. Kako to objasniti.

Deca bok. Ingra. Došla do mog prvog targeta na 39. Dalje, kao što vidite nalazi se u padajućem trokutu.
SMA 9 je presijekao SMA 21 i dao sell signal,cijena zatvorila ispod potpore na 40, sell signal na MACD-u,
RSI i Momentum tonu. Ljubičastom bojom je označena linija trenda od dna na 34 i vidimo da se cijena nalazi upravo na njoj. Ukoliko padne ispod target je 34-36.
Pozdrav
Dokumenti u privitku
1. INGR 06.02..PNG (39,8 KB) (39,8 KB) preuzeto: 205x

Na tehničkoj imate ovu analizu Brankice. Hajde oni koji se u to kuže, neki komentar.


Deca bok. Ingra. Došla do mog prvog targeta na 39. Dalje, kao što vidite nalazi se u padajućem trokutu.
SMA 9 je presijekao SMA 21 i dao sell signal,cijena zatvorila ispod potpore na 40, sell signal na MACD-u,
RSI i Momentum tonu. Ljubičastom bojom je označena linija trenda od dna na 34 i vidimo da se cijena nalazi upravo na njoj. Ukoliko padne ispod target je 34-36.
Pozdrav
Dokumenti u privitku
1. INGR 06.02..PNG (39,8 KB) (39,8 KB) preuzeto: 205x

Na tehničkoj imate ovu analizu Brankice. Hajde oni koji se u to kuže, neki komentar.

to okaci macku o rep ili ćuki

Branka se isfulavala skoro ko i Zli Prorok…tako da……a jesi vidio analizu LULU?
ili vidis selektivno!? [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Čudno da danas nema većih prometa i oscilacija…jel se to opet nešto kuha za zadnjih 10 min ili nema interesa?

Što nam se dešava ingrici danas, ni gori ni doli, promet nikakav..


Branka se isfulavala skoro ko i Zli Prorok…tako da……a jesi vidio analizu LULU?
ili vidis selektivno!? [lol]

Ta analiza je za 5. Gotovo mi dođe da ugasim blokiram adrese zse i poslovni na 3 – 5 godina i onda shvatim da sam multimilijunaš.
[rolleyes]
Mislim i da promet odavno nije bio ovako mizeran. Očito je da više nitko (pa čak ni fondovi) nije spreman prodavati.

omjer k/p netko? [pray]

KUPNJE (12.423) – INGR-R-A PRODAJE (72.436) – INGR-R-A

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


KUPNJE (12.423) – INGR-R-A PRODAJE (72.436) – INGR-R-A


Prema ovom omjeru izgleda da ipak nitko ne želi kupiti ingru , nije li tako?

New Report

Close