INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To bi onda mozda moglo ukazivati da se moguci manipulator nalazi ispod prvih 10 te da djeluje sa manje od 86.320 dionica ili sa ~3.500.000 kuna otprilike po sadasnjoj cijeni…sasvim dovoljno i previse za ovu impotentnu dionicu punu neiskusnih preplasenih i nestrpljivih malih dionicara, zar ne?!


Očito neki veliki kockar….. jer možda i zaradi kojih par tisuća bureka, al bi mogao isto tako ostati bez gaća!
[/quote]
I od najvećeg, postoji veći. [wink]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont



baš me zanima dal se bude i danas našel minimalno jedan koji bude u foto-finišo pobrisal 5000 komada ko jučer
[wink]

Bolje da nema takvih kojim ponestane dionica. Al nisu mu dugo trajale, jer je odmah ujutro vratio 3000 kom u promet, a ostatak kada se bid donekle nadozidao … [tongue]
i nek znate … puna mi više pipa igrica i mog podmetanja na bidu, ostatak prebacujem kod Amera
[thumbsup] [lol] [wink] [tongue]
[/quote]
takodjer….dio je vec prebacen…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Graf meni izgleda jaaaaako dobro! Kao pred lansiranje

Je je samo si ga ti crtao kako tebe volja..proizvoljno…al tebe ne držim za manipulatora, jer ti gledaš ono što hočeš i kako hočeš vidit…Firma koja svoje dionice drži na marginu, nevalja ništa…
Da znaju da valjaju, uzeli bi kredit, pa sami sebe kupovali, a kada cijena ode 50-100 % od ove sada, tek počeli lagano puštanje po 5-10 000 kom.
Tj, možda firma i ima reference, al puna lopina, vidiš im podbratke…
Pročitajete imaena prijašnjih i sadašnjih ….

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Graf meni izgleda jaaaaako dobro! Kao pred lansiranje

Je je samo si ga ti crtao kako tebe volja..proizvoljno…al tebe ne držim za manipulatora, jer ti gledaš ono što hočeš i kako hočeš vidit…Firma koja svoje dionice drži na marginu, nevalja ništa…
Da znaju da valjaju, uzeli bi kredit, pa sami sebe kupovali, a kada cijena ode 50-100 % od ove sada, tek počeli lagano puštanje po 5-10 000 kom.
Tj, možda firma i ima reference, al puna lopina, vidiš im podbratke…
Pročitajete imaena prijašnjih i sadašnjih ….
[/quote]
ipak si prodao [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Graf meni izgleda jaaaaako dobro! Kao pred lansiranje

Je je samo si ga ti crtao kako tebe volja..proizvoljno…al tebe ne držim za manipulatora, jer ti gledaš ono što hočeš i kako hočeš vidit…Firma koja svoje dionice drži na marginu, nevalja ništa…
Da znaju da valjaju, uzeli bi kredit, pa sami sebe kupovali, a kada cijena ode 50-100 % od ove sada, tek počeli lagano puštanje po 5-10 000 kom.
Tj, možda firma i ima reference, al puna lopina, vidiš im podbratke…
Pročitajete imaena prijašnjih i sadašnjih ….
[/quote]
Nedavno se VULKAN zaklinjao kako INGRA ima snažno gore, sad zoveš pad dalje! Meni se čini da si ti PRODAO sve svoje dionice pa te sad hvata nervoza kad si vidio okretanje SP500 iz -1% u +1%.
Zamisli INGRU opet na 43-44kn u ponedjeljak, pa tebi će biti slabo nakon toga.
Krivi trenutak prodaje kolega!

Za one koji ne znaju kad je okretanje, nek dobro prate gledalicu!
Nalog na 40,6kn negdje par minuta prije starta, veličine 10.000kom je bio na BIDU.
Tim je tip rekao da je nervozan da se ukrca.
Predlažem mu da u ponedjeljak opali po ASKU i makne sve do 50kn, poslije mi nastavljamo gurati!




Graf meni izgleda jaaaaako dobro! Kao pred lansiranje

Je je samo si ga ti crtao kako tebe volja..proizvoljno…al tebe ne držim za manipulatora, jer ti gledaš ono što hočeš i kako hočeš vidit…Firma koja svoje dionice drži na marginu, nevalja ništa…
Da znaju da valjaju, uzeli bi kredit, pa sami sebe kupovali, a kada cijena ode 50-100 % od ove sada, tek počeli lagano puštanje po 5-10 000 kom.
Tj, možda firma i ima reference, al puna lopina, vidiš im podbratke…
Pročitajete imaena prijašnjih i sadašnjih ….
[/quote]
ipak si prodao [proud]
[/quote]
Pa ja rekao da sam prodao i to više puta…,zadnji post danas mi modelator ukinuo.
Pa da samo ja imao 5500 kom na prosjeku 57…pa znaš gdje bih sada bio da nisam prodao..pa se vračao
30% pa se tu zaj..
Ja prodao 80%, i uvijek što bi rekao inverter, ruka na obaraču, a ovih 20% koje ču bar poduplati, kada za to dođe vrijeme(ne mislim bar prije 4-5mjeseci…
a tih 40% sam spreman držat do vrijednosti o kn.
Znači da sam za rast.
Zadnje prodavao po 42…ne ovo niže..
Dođe li do preuzimanja, zapamtite to če im biti največa ulazna (ne ostvarilo se , al ako bude to je to)
Nudimo Vam 42..Zar to da čekam.
Naravno onaj scenarij, ako ode preko 1xx ne puštam prije 2xx..
Ja sam tu kap u moru.
Koji če scenari biti vidječemo

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Jesam li rekao da nema šanse da ide ispod 39 kn, moj UP target od 120 kn još nije kompromitiran.



Graf meni izgleda jaaaaako dobro! Kao pred lansiranje

Je je samo si ga ti crtao kako tebe volja..proizvoljno…al tebe ne držim za manipulatora, jer ti gledaš ono što hočeš i kako hočeš vidit…Firma koja svoje dionice drži na marginu, nevalja ništa…
Da znaju da valjaju, uzeli bi kredit, pa sami sebe kupovali, a kada cijena ode 50-100 % od ove sada, tek počeli lagano puštanje po 5-10 000 kom.
Tj, možda firma i ima reference, al puna lopina, vidiš im podbratke…
Pročitajete imaena prijašnjih i sadašnjih ….
[/quote]
…nema veće firme koja nema lopina,pogotovo u Hr,samo je pitanje sa koje strane zakona će bit…tj koliko će uspješno krast(isprika u Hr smo,PRIVATIZIRAT),tako dal je firma lopovska ne utječe previše na kretanje njenih dionica…
Sa jednom stvari se ipak slažem sa tobom a to je da bi Ingra trebala u dokup vlastith dionica…ali opet ko kaže da to ne čine ili da neće činit uskoro…za jednu stvar sam ipak siguran,sadašnja cijena je više nego smiješna i mogu se nakrcat sa vlastitim dionicama za male pare….

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ingra-najnize-u-pola-godine%2c-crobex-oslabio-2%2c4%25,67821.html



Graf meni izgleda jaaaaako dobro! Kao pred lansiranje

Je je samo si ga ti crtao kako tebe volja..proizvoljno…al tebe ne držim za manipulatora, jer ti gledaš ono što hočeš i kako hočeš vidit…Firma koja svoje dionice drži na marginu, nevalja ništa…
Da znaju da valjaju, uzeli bi kredit, pa sami sebe kupovali, a kada cijena ode 50-100 % od ove sada, tek počeli lagano puštanje po 5-10 000 kom.
Tj, možda firma i ima reference, al puna lopina, vidiš im podbratke…
Pročitajete imaena prijašnjih i sadašnjih ….
[/quote]
Kolega Vulkan, prisjetite se i LEDA, trgovao se na 12% od svog ATH-a a nitko nije branio cijenu do 2600-2800kn. Zašto bi INGRA branila cijenu? Pa to ne radi većina tvrtki.
Po meni nek oni nastave graditi po Dubrovniku i obali, kupaca će uvijek biti, pogotovo kad stranci krenu kupovati apartmane uz more i kad mi budemo dio EU.

koja usporedba, ledo i ingra

sličnosti vl. strukture i ff su očite [lol]

LEDO D.D./REDOVNA LEDO-R-A
1.AGROKOR D.D. 78,85 %
Ukupno u prvih 10: 90,02%

INGRA D.D./REDOVNA DIONICA INGR-R-A
1. OPPENHEIM IGOR 10,17%
Ukupno u prvih 10: 46,41%

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

New Report

Close