INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bolje prati temu utjecaj vanjskih indeksa pa onda komentiraj…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Crobex i ingra su podcijenjena djedovina.
Egzotično, nebrušeno biserje balkana koje neopravdano pada!
Žele kupiti jeftino! Evo sad ću je braniti marginom. Nemojte zaboraviti moju žrtvu….
Samo je pitanje vremena kad će doći stranci…da će kupovati dijonice ingre.
Ja im nedam!!! Mora vrijediti 39-40, odnosno prijašnjih 6000 KUNA!!!
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima INGRE!!!

Ovo je pravi melem za oči, napokon ulagač koji ulaže s razumijevanjem i koji će braneći našu Ingru izgubiti, pardon uložiti, kredite, kuću i auto! Tako treba kolega, ljudi kao vi su u arapskim zemljama na posebnoj cijeni i šalju ih uvijek u jednu misiju – prvu i zadnju [thumbsup]
Ovakve žrtve treba cijeniti, a ne ove gologuze koji nemaju prebijene lipe na računu, a pišu da svaki dan da dokupljuju i dokupljuju i viču drugima da treba kupovati, a svoje kasice prasice ukopali su duboko kao atomske bunkere [bye]
Zato kolega neimar, svaka čast i počast, uvjeren sam da ćete jednog dana uspješno prodati na zanosnih 40 kn sve silne količine Ingre koje kupujete jer ste to doista zaslužili svojom žrtvom [thumbsup]
[/quote]

Koji cinizam u tekstu,filozofski nastrojen, a svaka čast kolegi neimaru, on ce dobro zaradit na uloženoj kući,autu,i šta ti ja znam čemu. A vi ugodno spavajte na svom jastuku, vidimo se na 60 i više [thumbsup]

http://finance.yahoo.com/
Evo to je to.



Eto vani plusa……

gdje, u zemlji nedođiji??
kakve monstrouzne laži [shocked]
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe
[/quote]

Šta hoćeš pa Nasdaq se malo zazelenijo… Kladim se da da će današnji dan ameri završiti u debelu zelenu. Zašto. E zato što će im se tako svidjeti. Isto kako nisu imali razloga roknuti sa 15 000 na 6500 u godinu dana, još manje su imali zašto sljedeću godinu narasti sa 6500 na 10500. pa tako nisu imali valjana razloga da zadnjih par dana padnu 7-8%, pa pošto nemaju razlog da danas završe u zelenu naravno da će se to desiti
[proud]

Neopravdano i opravdano je Ingra bila 60 000 + kuna, što će vjerojatno opet biti van dej a govoriti će se da ide to još,isto kao što je sada opravdano i neopravdano 40 kuna itd itd, ako me itko razumije…

Evo stvarno se fjučrsi zazelenili dok ovo napisah [cool]

baš me zanima dal se bude i danas našel minimalno jedan koji bude u foto-finišo pobrisal 5000 komada ko jučer
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

ovo je najpotentnija dionica na zse,ima ogromni potencijal,pitanje je samo kad će se potegnit obarač..


U privitku TA ingre. Danas iznenadjenje pred zatvaranje….cijena u samo jednom nalogu s nekih 5000 komada dignuta sa danasnjih najnizih 40,1x Kn na, moglo bi se mozda i reci, onu s pocetka otvaranja: 41,51(open) – 41,49 (close) = 0.02Kn. Prosjecna cijena trgovanja iznosila je 40,66.
Eto, ovakvim danasnjim zatvaranjem doslo je do formiranja Dragon Fly Doji candlestick-a.
I neka, bas super, vec je bilo i vrijeme…ali ce isto zahtijevati i potvrdu da je bas mozda danas bilo dotaknuto i konacno dno te sada polako dolazi do neke postepene (ili mozda nagle?) promjene trenda.

Znači li ovo danas da je ovo definitivno dno?


baš me zanima dal se bude i danas našel minimalno jedan koji bude u foto-finišo pobrisal 5000 komada ko jučer
[wink]

Ništa od foto finiša, dapače spustiše je s 45 kom. No, bit će bolje drugi tjedan.



baš me zanima dal se bude i danas našel minimalno jedan koji bude u foto-finišo pobrisal 5000 komada ko jučer
[wink]

Ništa od foto finiša, dapače spustiše je s 45 kom. No, bit će bolje drugi tjedan.
[/quote]
A da se mozda tu ne radi o nekom rivalstvu dva konkurenta…eto, usporedite zatvaranje ingre jucer sa zatvaranjem ihg danas?


@trinaest

gledano po danasnjem danu, vrlo moguce…

Optimist - loše informirani pesimist



U privitku TA ingre. Danas iznenadjenje pred zatvaranje….cijena u samo jednom nalogu s nekih 5000 komada dignuta sa danasnjih najnizih 40,1x Kn na, moglo bi se mozda i reci, onu s pocetka otvaranja: 41,51(open) – 41,49 (close) = 0.02Kn. Prosjecna cijena trgovanja iznosila je 40,66.
Eto, ovakvim danasnjim zatvaranjem doslo je do formiranja Dragon Fly Doji candlestick-a.
I neka, bas super, vec je bilo i vrijeme…ali ce isto zahtijevati i potvrdu da je bas mozda danas bilo dotaknuto i konacno dno te sada polako dolazi do neke postepene (ili mozda nagle?) promjene trenda.

Znači li ovo danas da je ovo definitivno dno?

[/quote]
mozda nije danas dno…ali target i dalje stoji 50 kn….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

…13:59:58-spušteno sa 40 na 39,76 sa samo 45 kom da u pon bude manja startna pozicija…tko može 32 sek.prije kraja zadati nalog? To daje još jednu potvrdu da se na ovim razinama štopa i skuplja a tko je to??? pa onaj tko ovo može učiniti 2 sek prije kraja…kečeve će mi podijeliti oni i njihovi suradnici…no ne brinem se zbog toga jer oni koji skupljaju će i pokrenuti raketicu prema vrhovima kad skupe sve iz drhtavih ručica…ali ovaj put skupljaju baš sve, zato ovako dugo i traje stanje na ovim cijenama cca 40kn…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

filija @ imas loseg brokera

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close