INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vidim da su "vjerni Ingraši" , mislim na one hvalisavce od jučer iza 15:55, obranili 39kn i sada su pozicionirani na 40+ u očekivanju dioničkog Robina Huda od jučer.
e sada, koliko još municije imaju za obranu jer ovo je bilo samo cimanje i tek slijedi pravi napad i hoće li pri tome biti izlazaka ranije spomenutih sa minimalnim minusom i spuštanje kote na 37kn?
[rolleyes]

ps.
pogledali ste eu i futerse? [cry]

ja sam kupio na 39,xx i sad čekam da prodam na 40,xx i fućka se meni za vaše teorije [tongue]

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!


jeff ,,opet nisi kupio [undecid]

nisam niti neću, ovdije je tek počelo a da mi se kocka kupio bi dkvs jer ima više šanse da se zaradi nego na Ingri.
poznavaoci znaju kako to na ingri ide, par dana po kunu niže, onda se malo digne da se istovare i uzmu kunu i po zarade i onda opet par dana po kunu u minus [bye]

ja sam kupio na 39,xx i sad čekam da prodam na 40,xx i fućka se meni za vaše teorije [tongue]

[lol] [lol]

[thumbsup]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.



jeff ,,opet nisi kupio [undecid]

nisam niti neću, ovdije je tek počelo a da mi se kocka kupio bi dkvs jer ima više šanse da se zaradi nego na Ingri.
poznavaoci znaju kako to na ingri ide, par dana po kunu niže, onda se malo digne da se istovare i uzmu kunu i po zarade i onda opet par dana po kunu u minus [bye]

ja sam kupio na 39,xx i sad čekam da prodam na 40,xx i fućka se meni za vaše teorije [tongue]

[lol] [lol]

[thumbsup]
[/quote]
tako jednostavno zar ne??? [cool] dkvs padne sa 50 kn na 8kn…i lova bye bye [bye] [lol] [lol] [lol] sjetio se zdenke [bye] bjezi od tih nelikvidusa ….nebi to uzeo da mi da za kunu…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ps.
pogledali ste eu i futerse? [cry]

Da vidimo mi utjecaj tih zločestih futuresa i EU na INGR. Jednostavna usporedba INGR s primjerice DAXom unazad godinu dana daje sljedeće: DAX +42%, INGRA -15%
Već sam napominja nekoliko puta kako su puno pohlepniji oni koji se nadaju kupit na dosta nižim razinama nego ovi koji danas kupuju, ali se dotični vole pravit jako pametni.



ps.
pogledali ste eu i futerse? [cry]

Da vidimo mi utjecaj tih zločestih futuresa i EU na INGR. Jednostavna usporedba INGR s primjerice DAXom unazad godinu dana daje sljedeće: DAX +42%, INGRA -15%
Već sam napominja nekoliko puta kako su puno pohlepniji oni koji se nadaju kupit na dosta nižim razinama nego ovi koji danas kupuju, ali se dotični vole pravit jako pametni.
[/quote]
pa naravno da ti zločesti futuresi i EU ne utiču na Ingru [shocked] , ovih današnjih -4,07% je obična kapitalizacija dobiti [lol]

U ponedjeljak možda ide mali oporavak, koliko li će se samo ingra oporaviti 0,5 ili 0,7% [bye]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Jeff zašto misliš da u ponedjeljak ide oporavak, kad si rekao da danas ide na 37 kn?

Crobex i ingra su podcijenjena djedovina.
Egzotično, nebrušeno biserje balkana koje neopravdano pada!
Žele kupiti jeftino! Evo sad ću je braniti marginom. Nemojte zaboraviti moju žrtvu….
Samo je pitanje vremena kad će doći stranci…da će kupovati dijonice ingre.
Ja im nedam!!! Mora vrijediti 39-40, odnosno prijašnjih 6000 KUNA!!!
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima INGRE!!!




ps.
pogledali ste eu i futerse? [cry]

Da vidimo mi utjecaj tih zločestih futuresa i EU na INGR. Jednostavna usporedba INGR s primjerice DAXom unazad godinu dana daje sljedeće: DAX +42%, INGRA -15%
Već sam napominja nekoliko puta kako su puno pohlepniji oni koji se nadaju kupit na dosta nižim razinama nego ovi koji danas kupuju, ali se dotični vole pravit jako pametni.
[/quote]
pa naravno da ti zločesti futuresi i EU ne utiču na Ingru [shocked] , ovih današnjih -4,07% je obična kapitalizacija dobiti [lol]

U ponedjeljak možda ide mali oporavak, koliko li će se samo ingra oporaviti 0,5 ili 0,7% [bye]
[/quote]




ps.
pogledali ste eu i futerse? [cry]

Da vidimo mi utjecaj tih zločestih futuresa i EU na INGR. Jednostavna usporedba INGR s primjerice DAXom unazad godinu dana daje sljedeće: DAX +42%, INGRA -15%
Već sam napominja nekoliko puta kako su puno pohlepniji oni koji se nadaju kupit na dosta nižim razinama nego ovi koji danas kupuju, ali se dotični vole pravit jako pametni.
[/quote]
pa naravno da ti zločesti futuresi i EU ne utiču na Ingru [shocked] , ovih današnjih -4,07% je obična kapitalizacija dobiti [lol]

U ponedjeljak možda ide mali oporavak, koliko li će se samo ingra oporaviti 0,5 ili 0,7% [bye]
[/quote]

bilo bi dobro da je tu kraj, ali čini mi se da vlakić ide u rikverc, vjerojatno nije pokupio neke važne putnike, a vidi ovih što su jučer galamili da se neće svi stići ukrcati,svi su unutra i mašu,ne znam da li se pozdravljaju ili bi pobjegli van

U privitku 1_godisnji ciklus ingre…komentar?

Optimist - loše informirani pesimist


pa naravno da ti zločesti futuresi i EU ne utiču na Ingru [shocked] , ovih današnjih -4,07% je obična kapitalizacija dobiti [lol]

Odi malo prošetat na svježi zrak i dogovori se sam sa sobom šta si mislija, jer si prije samo sat vrimena na ovoj temi napisa sljedeće
ps.
pogledali ste eu i futerse? [cry]

[yawn]


Jeff zašto misliš da u ponedjeljak ide oporavak, kad si rekao da danas ide na 37 kn?

kolega, pažljivije čitati, napisao sam da ide još jedan napad na 39kn i zapitao se kako li će hvalisavci reagirati…ako će izlaziti sa min. minusom onda je moguće da ugledamo 37
ako će ići neki oporavak u pon. onda će i Ingra čisto psihološki odreagirati što će samo prolongirati postojeću agoniju

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Crobex i ingra su podcijenjena djedovina.
Egzotično, nebrušeno biserje balkana koje neopravdano pada!
Žele kupiti jeftino! Evo sad ću je braniti marginom. Nemojte zaboraviti moju žrtvu….
Samo je pitanje vremena kad će doći stranci…da će kupovati dijonice ingre.
Ja im nedam!!! Mora vrijediti 39-40, odnosno prijašnjih 6000 KUNA!!!
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima INGRE!!!

Ovo je pravi melem za oči, napokon ulagač koji ulaže s razumijevanjem i koji će braneći našu Ingru izgubiti, pardon uložiti, kredite, kuću i auto! Tako treba kolega, ljudi kao vi su u arapskim zemljama na posebnoj cijeni i šalju ih uvijek u jednu misiju – prvu i zadnju [thumbsup]
Ovakve žrtve treba cijeniti, a ne ove gologuze koji nemaju prebijene lipe na računu, a pišu da svaki dan da dokupljuju i dokupljuju i viču drugima da treba kupovati, a svoje kasice prasice ukopali su duboko kao atomske bunkere [bye]
Zato kolega neimar, svaka čast i počast, uvjeren sam da ćete jednog dana uspješno prodati na zanosnih 40 kn sve silne količine Ingre koje kupujete jer ste to doista zaslužili svojom žrtvom [thumbsup]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

New Report

Close