INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i to je to od panike [cool] uzeo jos malo 39,xx i tako svaku kunu dole uzimam…pa da vidimo dokle moze [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Poruka za Dormia…

I ti i ja znamo da bilo kakvi poticaji na kupnju (pogotovo ovdje na forumu) neće ojačati kupnju. No isto tako znamo da postavljeni nalozi na kupnji nisu pravo stanje potraznje. Novi nalozi se multipliciraju i ne stoje postavljeni, nego se dogovore preko telefona i samo realiziraju. Bez brige, jos bitnije je da kupnja danas i kupnja sutra dugorocno ne znaci nista. A isto tako pogledaj (a vjerujem da itekako to dobro znas) unazad godinu dana volumen prometa po danima i kretanje cijene. Vece skokove u danu ocekujte samo na ekstremnim prometima. Pa necemo valjda sad morati o osnovama…. Vec sam jednom rekao ovo – tko je unutra stvarno dugorocno, taj ne mora svaki dan niti pratiti kretanje na burzi. A tko je daytrader pa su mu dnevne oscilacije jako bitne, umjesto da pise po forumu nek djeluje u sekundi i zaradjuje, jer tu gubi dragocijeno vrijeme.

Blago siromašnima duhom...

Svi koji drukaju da cijena ide gore, rade to bez uspjeha i nadam se da su svjesni da je tako. A ovi koji pljuju i cestitaju "frajerima" koji su "jucer" uspjeli prodati po 41.xx rade to samo zato jer se nadaju jeftinijem dokupu. Jer ako misle da je to visoka cijena, a posjeduju dionice onda neka i oni prodaju.
I vi koji zelite da raste znate da vrijedi vise od 40, 50, 60, 70… a i vi koji zelite da pada znate to isto.

(opet ponavljam – ne posjedujem INGRU, ali samo jer nemam viska kapitala)

Blago siromašnima duhom...

Ne moraš se ni mučiti da srušiš cijenu, kada drugi za tebe to odrade……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



sutra cemo vidit di je dno [thumbsup]

Vi stvarno mislite da ćemo sutra padati?
[/quote]

prije nekoliko dana netko je napisao da svijet mora još jednom otresti, znači, nećemo padati


i to je to od panike [cool] uzeo jos malo 39,xx i tako svaku kunu dole uzimam…pa da vidimo dokle moze [rolleyes]

Svaka tebi čast od silnog dokupa po ovim smješnim cijenama vec si je pun ko brod, i ja bi da mogu 🙁

Sada se može primjeniti pjesma Don’t worry be happy……
http://www.youtube.com/watch?v=jyYZUhSeRYc

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

2007. godine malo sam tipkao po forumu i upoznao jako puno pametnih ljudi i jos vise ogranicenih. To nije niti smijesno niti tuzno, ali je realnost. Nakon dvije godine "tišine" vratio sam se i vidim da je "ogranicenih" jos vise, ali tako je i u svijetu. Sve se iskrivilo i krive vrijednosti su postale prioritet – ljudi su gladni brze love i posto poto jure ka krivim ciljevima.

Idem ja opet "spavati" na 2 godine, pa cu molit Boga da me za 2 godine docekaju pametniji postovi.

Blago siromašnima duhom...

vidim da su "vjerni Ingraši" , mislim na one hvalisavce od jučer iza 15:55, obranili 39kn i sada su pozicionirani na 40+ u očekivanju dioničkog Robina Huda od jučer.
e sada, koliko još municije imaju za obranu jer ovo je bilo samo cimanje i tek slijedi pravi napad i hoće li pri tome biti izlazaka ranije spomenutih sa minimalnim minusom i spuštanje kote na 37kn?
[rolleyes]

ps.
pogledali ste eu i futerse? [cry]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

jeff ,,opet nisi kupio [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


2007. godine malo sam tipkao po forumu i upoznao jako puno pametnih ljudi i jos vise ogranicenih. To nije niti smijesno niti tuzno, ali je realnost. Nakon dvije godine "tišine" vratio sam se i vidim da je "ogranicenih" jos vise, ali tako je i u svijetu. Sve se iskrivilo i krive vrijednosti su postale prioritet – ljudi su gladni brze love i posto poto jure ka krivim ciljevima.

Idem ja opet "spavati" na 2 godine, pa cu molit Boga da me za 2 godine docekaju pametniji postovi.


…nemojte otići kolega…upravo to što vidite neka vam daje poticaj kakvi ne trebate biti…neće biti bolje, smo gore, ali ćete biti svjesniji realnosti i nećete dozvoliti da i vas uvuče u svoj pravac ka uništenju…vi ćete tražiti i naći put istine-put živita u onome što dolazi nakon odstranjivanja onoga što je totalno trulo, a nažalost trulo je skoro cijelo ljudsko društvo, sa instant pogledima u svim životnim pravcima… [smiley]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


2007. godine malo sam tipkao po forumu i upoznao jako puno pametnih ljudi i jos vise ogranicenih. To nije niti smijesno niti tuzno, ali je realnost. Nakon dvije godine "tišine" vratio sam se i vidim da je "ogranicenih" jos vise, ali tako je i u svijetu. Sve se iskrivilo i krive vrijednosti su postale prioritet – ljudi su gladni brze love i posto poto jure ka krivim ciljevima.

Idem ja opet "spavati"; na 2 godine, pa cu molit Boga da me za 2 godine docekaju pametniji postovi.

1 bold – pa normalno neznam što ti očekuješ na ovom topiću….
2 bold – LAKU noć !

smanjuje se minus.......

New Report

Close