INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://finance.yahoo.com/indices?e=futures
Da li ja krivo vidim ili su futuresi u zelenom? Može objašnjenje? Ako netko zna, naravno.
Usput da je crobex rastao kao ameri morali smo biti barem na 2500. A ingra je trebala biti barem na 75.


sutra cemo vidit di je dno [thumbsup]

zaboravio si ili možda i neznaš da se na burzi kupuje "dan ranije"!

Dragi Ingraši, imam dojam da se nesigurnost uvukla u naše redove, a to nije dobro. Ako se svi boje, tko će kupovati?? Povlačenjem naloga s kupnje radimo sebi medvjeđu uslugu: ostali ulagači se uspaniče i onda počnu lupati po prodaji i rušiti nam cijenu sve bliže jedinoj potpori na 37 kn!
Zato vas pozivam da u što većem broju pojačamo ovu bijednu kupnju od svega 8391 dionice inače nam se crno piše!
Ne zaboravimo da Ingra ima veliku stratešku prednost pred jednim IGH jer Ingra je svoje već popušila na Areni, a IGH će tek popušiti na crnogorsokoj autocesti jer tamo dobili ili izgubili posao, svakako gube (krenulo ih nakon Zagrebčanke)
Zato u dokup i samo dokup jedine i neprežaljene Ingre! [thumbsup]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

dormio @ opusti se malo…ja vidim da si samo ti nesiguran [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ljudi!

Nitko ne ZNA sta ce biti kroz par minuta. Sve su samo prognoze. Jasno da postoje čvrsti temelji da cijena padne, ali to je dobra vijest za one koji zele u dokup, no nije losa za one koji vjeruju u INGRU. Dugorocno razmisljajte i ignorirajte oscilacije, koliko god velike bile. Ja ne posjedujem INGRU, ali samo zato jer nikako do viska kapitala. Posto bih ju definitivno kupio dugorocno, stvarno mi je svejedno da li cu ju kupovati po 35 ili po 45.

Blago siromašnima duhom...



sutra cemo vidit di je dno [thumbsup]

Vi stvarno mislite da ćemo sutra padati?
[/quote]

DA

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


http://finance.yahoo.com/indices?e=futures
Da li ja krivo vidim ili su futuresi u zelenom? Može objašnjenje? Ako netko zna, naravno.
Usput da je crobex rastao kao ameri morali smo biti barem na 2500. A ingra je trebala biti barem na 75.

hehe 75 kuna
ovaj mora da se šali..btw pogledaj futurse ponovo…gdje vidiš zelenu boju…ja vidim crvenu..a vidim da će na ingri biti potopa

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pobjeda hi hi,očeš kupiti ili ? [wink] [smiley] [proud]
Drukeri jel Vam se malo nesigurnost uvuklau redove.
Kako će te ljepo dizati cijenu ove podcjenene dionice [tongue]

bit će bolje................

… [lol] …znate li što znači ovih 3000kom po 39???…oni hoće reći: mi odlučujemo kada će ići UP…do tada želimo još skupljati na cca 40 i šišati ovce…teško je bosti se sa rogatim…vi im dajte svoje ako želite…ja znam kuda vodi ova njihova igra… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Jao, jao, koji potop…a neki su se jučer hvalili dokupima po 40,xxD.
No šalu na stranu, zahvalan sam njima i zahvalan sam osobi koja je kupovala pred zatvaranje po 41,49.
Danas ingra i dalje tone, ali njihova žrtva neće biti zaboravljena, no prodaju ćemo zaustaviti ipak mi koji smo manje hrabri i kupujemo po bidu. Evo neka ta jučerašnja ofenziva ipak zauvijek ostane ovdje, na ovoj temi. Neka ostane u analima ingre.
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima INGRE!
Čuvajte mi ARENU kao zjenicu oka svoga!!!



sutra cemo vidit di je dno [thumbsup]

zaboravio si ili možda i neznaš da se na burzi kupuje "dan ranije"!
[/quote]

Zaboravite vi burzu [thumbsup]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

…kad je već tako idemo malo u kupovinu… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close