INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svaka čast neznanom heroju koji je pred kraj krenuo u ofenzivu od odokativno 2000 dijonica, protiv nadmoćnog neprijatelja i to sve do 41,49. Neki ljudi imaju kratak fitilj.
Evo vidim da su se prodavači brzo oporavili od šoka….već su naslagali naloge do 41….[cry]
Znači ništa od proboja kroz neprijateljske redove…
Ja sam iz ovoga izvukao životnu pouku da je bolje ostati ukopan u rovovima i braniti ingru sa sigurne distance, nego ovako jurišati i ostati bez glave. Svejedno, hvale vrijedan pokušaj.
Ovo bi trebalo ući u anale o obrani ingre!

dobro cjedjenje danas….ovdje…ljepo se tuklo po bidu….hvala prodavacima,,,ljepo sam podebljao broj komada…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Stavio prikupljeno sa 40,1x na 41,3x i … papala maca. Kao što rekoh nešto se valja iza …

Ingra najjača u Grobexu

[thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Svaka čast neznanom heroju koji je pred kraj krenuo u ofenzivu od odokativno 2000 dijonica, protiv nadmoćnog neprijatelja i to sve do 41,49.
Evo vidim da su se prodavači brzo oporavili od šoka….već su naslagali naloge do 41….[cry]
Znači ništa od proboja kroz neprijateljske redove…
Ja sam iz ovoga izvukao životnu pouku da je bolje ostati ukopan u rovovima i braniti ingru sa sigurne distance, nego ovako jurišati i ostati bez glave. Svejedno, havle vrijedan pokušaj.
Ovo bi trebalo ući u anale o obrani ingre!

jel se Vi kolega i dalje valjate od smijeha zbog moje kupnje ingre na 40,0x
ili je osmijeh malo splasnuo?

[proud]

Zanimljivo danas…cijela regija bivse u zelenom a nas CROBI povukao u crveno i to preko -1% ?!
Hm, koji je pravi razlog za to ?! Zar smo opet postali ovisni o kretanjima indexa svjetskih burzi ?!

Ali zato…INGR-R-A…iznenadjenje u zadnjim minutama !
Netko u zadnjim minutama danasnjeg trgovanja utukao 5.000 komada i vratio cijenu s pocetka otvaranja. Evo, bas jedva cekam da vidim kakvo su nam to iznenadjenje pripremili za sutra.

Optimist - loše informirani pesimist


Svaka čast neznanom heroju koji je pred kraj krenuo u ofenzivu od odokativno 2000 dijonica, protiv nadmoćnog neprijatelja i to sve do 41,49. Neki ljudi imaju kratak fitilj.
Evo vidim da su se prodavači brzo oporavili od šoka….već su naslagali naloge do 41….[cry]
Znači ništa od proboja kroz neprijateljske redove…
Ja sam iz ovoga izvukao životnu pouku da je bolje ostati ukopan u rovovima i braniti ingru sa sigurne distance, nego ovako jurišati i ostati bez glave. Svejedno, hvale vrijedan pokušaj.
Ovo bi trebalo ući u anale o obrani ingre!

…da 2000kom? a ja stavio nalog na 5000…pa gdje mi je ostatak???… [lol] …kolega, kolega, vidi se da ste još zelen investitor…druk vam mora biti profinjeniji…vidite kako ja to radim i na kraju ovce ošišane…hehehe, hvala ekipa …

Prinos-Stavio prikupljeno sa 40,1x na 41,3x i … papala maca. Kao što rekoh nešto se valja iza …
Ingra najjača u Grobexu

…uskoro će vam biti žao jer ste mogli uloviti još koji burek… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Svaka čast filija i tigrus, ali stvarno.
Brutalni ste investitori obojica i priznajem da ja nikada ne bi bio tako spretan…kao vi, da kupim na najnižoj, a prodam na najvišoj cijeni….previše sam usporen i umoran od rada na baušteli.

Evo gledam malo europske i američke indekse kako stoje i mislim si kako bi sutra mogla proći ingra.
Naravno da očekujem snažan rast odmah na otvaranju..znate onu anegdotu o strancima i podcijenjenoj djedovini [wink]
Još imam nešto casha jer sam pesimističniji od vas…ali sutra kolege odmah dižem margin i lupat ću po asku!
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima INGRE!

…uskoro će vam biti žao jer ste mogli uloviti još koji burek… [thumbsup]…

Ovo je bila torta, i to jaaako slatka, a gledam je kao nagradu što sam cijeli dan
nalozima štitio bid na 40 :)))

PS: ne brigaj, držim ingrice za izvoz, nešto čeka na 63, a veći dio poput ADPL preko 100 [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



hahahaah, al se netko upecao 🙂

Misliš na onoga tko je prodao ili na onoga tko je kupio [cool]
[/quote]

Kolega 6000 komada,možda je neko pogriješio [smiley],možda je umjesto 600 komada upisao 6000 [smiley]

E sad ne znam da li bi neko sa 6000 komada po asku branio cijenu,ne vjerujem.
Mislim prije da bi se nešto lijepo moglo dogoditi ovih dana.
A Vi drukeri razmišljajte do sutra šta ćete napraviti!
E sad

bit će bolje................

U privitku TA ingre. Danas iznenadjenje pred zatvaranje….cijena u samo jednom nalogu s nekih 5000 komada dignuta sa danasnjih najnizih 40,1x Kn na, moglo bi se mozda i reci, onu s pocetka otvaranja: 41,51(open) – 41,49 (close) = 0.02Kn. Prosjecna cijena trgovanja iznosila je 40,66.
Eto, ovakvim danasnjim zatvaranjem doslo je do formiranja Dragon Fly Doji candlestick-a.
I neka, bas super, vec je bilo i vrijeme…ali ce isto zahtijevati i potvrdu da je bas mozda danas bilo dotaknuto i konacno dno te sada polako dolazi do neke postepene (ili mozda nagle?) promjene trenda.
Eto sto znamo o Dragon Fly Doji Candlestics-u:

"Dragon Fly Doji
Dragon fly doji form when the open, high and close are equal and the low creates a long lower shadow. The resulting candlestick looks like a "T" with a long lower shadow and no upper shadow. Dragon fly doji indicate that sellers dominated trading and drove prices lower during the session. By the end of the session, buyers resurfaced and pushed prices back to the opening level and the session high.

The reversal implications of a dragon fly doji depend on previous price action and future confirmation. The long lower shadow provides evidence of buying pressure, but the low indicates that plenty of sellers still loom. After a long downtrend, long black candlestick, or at support, a dragon fly doji could signal a potential bullish reversal or bottom. After a long uptrend, long white candlestick or at resistance, the long lower shadow could foreshadow a potential bearish reversal or top. Bearish or bullish confirmation is required for both situations."
http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:introduction_to_candlesticks

Optimist - loše informirani pesimist


Mislim prije da bi se nešto lijepo moglo dogoditi ovih dana.
A Vi drukeri razmišljajte do sutra šta ćete napraviti!
E sad

Žao mi je što ću te razočarati, ali pogledaj potope indexa vani pa ćeš vidjeti što sutra čeka crobex i Ingru. Ako ne potone ispod 40 kn bit će to uspjeh nad uspjesima [bye]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala




hahahaah, al se netko upecao 🙂

Misliš na onoga tko je prodao ili na onoga tko je kupio [cool]
[/quote]

Kolega 6000 komada,možda je neko pogriješio [smiley],možda je umjesto 600 komada upisao 6000 [smiley]

E sad ne znam da li bi neko sa 6000 komada po asku branio cijenu,ne vjerujem.
Mislim prije da bi se nešto lijepo moglo dogoditi ovih dana.
A Vi drukeri razmišljajte do sutra šta ćete napraviti!
E sad
[/quote]

U koliko jedinica tj.drukera tj. onih koji bi dokupljivali na nižim razinama,tj.onih koji koji bi čekali da padne na 0 da bi kupili.

bit će bolje................

New Report

Close