INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

eto tako se kupuje!!!

Kao što sam rekao , ovo se zove obrana [thumbsup]

e sad jesu

idem po jos koju tisucicu , sad je prilika , pred kraj [rolleyes]

opa…..


moramo se rijesiti nutarnjih neprijatelja , ovi sto prodaju , sigurno nisu branili domovinu , obicni su spekulanti , koji bi se prodali za burek , ,, pogledajte se u zrcalo [embarass]

bolje se riješite dionica

eto klasična priča, ovce se uvijek navuku i dobijemo zadnjeg magarca koji je prodao po 40,03 a zakljucna cijena 41,49, toliko puta već viđen scenarij, svaki put bude isto, nevjerojatno… toliko o onim bedastoćama da je cijena iznad 40 neodrživa [thumbsup]

idem po jos koju tisucicu , sad je prilika , pred kraj rolleyes

…sory arena, pretekao te "moj" igrač…a jeste li vidjeli burekinvestitora kako se odmah naguraše da zarade i za današnji burek… [lol] … a jeste i danas bili navučeni navlakači-sitni… [lol] …tko razumije razumije, tko ne, nema veze naučiti će… [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


hahahaah, al se netko upecao 🙂

Misliš na onoga tko je prodao ili na onoga tko je kupio [cool]

tako se to perusa samo dajte idemo dalje mislim da vas nema vise puno [cool]


kak se razvija …..odoh sutra po margin …..pa utuć sve ovdje …..i ivana7 je došla …….još samo plavi i blueman fale …..

oprezno kolega sa tim marginom [undecid]

Kune nisu problem, kuna nema



moramo se rijesiti nutarnjih neprijatelja , ovi sto prodaju , sigurno nisu branili domovinu , obicni su spekulanti , koji bi se prodali za burek , ,, pogledajte se u zrcalo [embarass]

bolje se riješite dionica
[/quote]

sta radis na forumu kad nemas dionice,, znaci ti si taj !!!

New Report

Close