INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Fino su me nafilali na 40,1x … Hvala Juri Radiću

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Nije mi jasno koliko su ovi zaradili što prodaju na 40 kuna [cry]

…u gubitku su ali panika čini svoje…upravo je i to jedan od razloga zašto se lako manipulira sa cijenom ove dionice…
[/quote]

…tako je, evo ovaj 1111 je dogovoren. nakon toga prodaju "sami sebi" po nižoj cijeni i izazovu manji val prodaje a oni su se postavili na kupnju prvi , a posle drugi panično se stavljaju na prodaju ispred 1111 ili bilo koje tisućice…i to je scenarij koji prolazi već godinama na svim dionicama-pa kako ne bi na ovoj… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ljudima je jednostavno prekipjelo od tih silnih priča uprave kako će sve biti OK, kako će za par tjedana doći info o novim poslovima, pa prođu mjeseci, pa od svega ništa. Onda kad još vidim kako su u ovom rastu crobexa drugi otišli +20% a mi tapkamo na mjestu i klizimo prema dolje kao da smo najgora firma na ZSE, normalno da ti pukne film i da bi najradije iskrcao svu Ingru i zbogom zauvijek. No još imam zeru strpljenja pa čekam, ne znam dokle ću. [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Moje mišljenje je da treba sačekat do glavne skupštine minimalno.
(istina je da sam ja ušao tek prošli tjedan u Ingru pa mi nije neki veliki problem ovo sa natezanjem gore,dolje cijena kunu)

Nije tako samo na ingri već i na drugim dionicama i drugim sektorima,
npr. ATPL cijena već je skoro 8 mjeseci na istom mjestu, od JDPL isto….. zato strpljenja

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Moje mišljenje je da treba sačekat do glavne skupštine minimalno.
(istina je da sam ja ušao tek prošli tjedan u Ingru pa mi nije neki veliki problem ovo sa natezanjem gore,dolje cijena kunu)

Skupština je tek krajem kolovoza. No, već za tjedan dva imat ćemo izviješće. Možda i neke novosti. Mislim da možemo mirno spavati do proteka godinu dana na koliko su izdrani kom. zapisi.

Hmmm…šta je sa ovim linkom na Zse za glavnu skupštinu najavljenu 25.2.2010?
Vaš link


Ljudima je jednostavno prekipjelo od tih silnih priča uprave kako će sve biti OK, kako će za par tjedana doći info o novim poslovima, pa prođu mjeseci, pa od svega ništa. Onda kad još vidim kako su u ovom rastu crobexa drugi otišli +20% a mi tapkamo na mjestu i klizimo prema dolje kao da smo najgora firma na ZSE, normalno da ti pukne film i da bi najradije iskrcao svu Ingru i zbogom zauvijek. No još imam zeru strpljenja pa čekam, ne znam dokle ću. [angry]

…kao što kaže BigBos ima mnogih na kojima je tako i sada se prikuplja-to su takva "pravil" burze…nakon dobrog nakrcavanja ide se UP UP UP i onda po malo iskrcavanje…zato tko ima neka ne prodaje a tko nije neka kupuje jer povoljnije neće biti.cca 1-2 kn gore dole, ali to je to…ali rast će biti enorman…naravno ne sutra…investiranje je proces od minimalno 6 mj do 1 god i na više od toga…no u vrijeme krize je to i malo duže, zato strpljivo i nedajte da vam izvuku vaše…osim ako puknete usljed njihovih psihološkuh makinacija koje rade kako na burzi tako i na ovom forumu…vidite da je dušebrižnika sve više a nemaju Ingru…mislite li da im je toliko stalo do nas koji imamo???, ahaaa, malo sutra…to je i dobar znak …sve ih je manje sa Ingrom u rukama a kad krene gore i oni će joj dati gasa za što veće vrhove…pa tko hoće neka im proda sada a ne tada…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Fino su me nafilali na 40,1x … Hvala Juri Radiću

ne znam govori se da kad ovaj veliki ispuni cilj i istrese sve po 40 idemo na 32-35 kuna, prica se svasta kome vise vjerovat.

ja bih samo zamolio prefesionalne štopere da ova cijena ostane bar do ponedjeljka , nemam trenutno ovaj tjedan više love za dokup …..

"C.Munger je Buffettov partner u poslu, on se osvrće i na psihologiju ulaganja: savjetuje izbjegavanje špekulacija, strpljivost i racionalnost.

Budite oprezni kad su drugi "gramzivi" i budite "pohlepni" kad su drugi oprezni.

Znači, obratite pozornost na pitanja:

Je li razumljivo poslovanje tvrtke?
Je li rukovodstvo pošteno i iskreno prema dioničarima?
Je li visoka vlasnička zarada?
Je li tvrtka (ili dionica) raspoloživa po povoljnoj cijeni?

I naravno, ulažite dugoročno…"
(http://www.mojedionice.com/start/NovostShow.aspx?id=2374)

Optimist - loše informirani pesimist

Skupština 25.2. je izvanredna zbog usklađivanja sa zakonom o NO i zbog smjene Protege. Tu neće biti ništa osim te jedne točke. Redovna je krajem kolovoza. Provjereno jučer u Ingri. A tko to govori da idemo na 32 kn? Zašto čekati?

New Report

Close