INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…čim se bude povuklo sa 2-3 tisuće po prodaji odeeeeeeeee…sve je napeto i svi čekaju na okidaču ali istovremeno love dok ide po nižoj tarifi…svi ovi dušebrižnici što pljuju po Ingri spremni su sa svježim kapitalom da ulete u vlak koji kreće uzbrdo…pa tko kad stigne da se ukrca…a do tada se nešto pozoba i na niže…ali ne još dugo, sprema se hajka i odeeeeeeeeee… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


U privitku TA danas iza 12h. Da li ce stvarno biti moguce probiti dugorocnu liniju potpore ???

Ne i ne tresite se!!!

Neću više ćorit ovdje,vidimo se za šest mjeseci. [thumbsup]

Sada daytraderi profitiraju jer znaju uloviti dno…….

Dugoročni dioničari kupuju, malo po malo, nigdje ne žure, ako cijena raste odlično, ako cijena pada odlično i traže dno kako bi akumulirali još dionica…..

Onaj tko prodaje žuri, a onaj koji kupuje ne mora žuriti…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Nije mi jasno koliko su ovi zaradili što prodaju na 40 kuna [cry]

nisu zaradili, ali su shvatili da neće skoro zaraditi na Ingri pa prelaze u nešto perspektivnije


Prošlost se ponavlja, sad ce se opet pojavit oni koji ce govorit da ingra ide na 30,20 ili 10 kuna, a zapravo nece past ispod 40 😀 [thumbsup]

jedina razlika će biti ta da će ovaj put biti u pravu, i sadašnijm uvjetima cijena od 40Kn je neodrživa

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

jeff@ kladim se da si kupio malo [cool] ja jesam … [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kolega inverter, mislim da kolega jeff nijetoliko naivan da kupuje nakon pada dionice za 50 lipa [thumbsup]
ali svi ostali, samo navalite dok još ima jeftinih dionica ovog građevinskog bisera [thumbsup]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju


Nije mi jasno koliko su ovi zaradili što prodaju na 40 kuna [cry]

Ova cijena je zapravo 6000 kuna.
Nemoj da te zavarava, bilo je i puno niže. Čelnici ingre su vjerojatno kupovali ispod 1000.
Zato se Kostrenčić iskrcao po 6000 bez problema, to najviše ubija nas dioničare ingre.
Znamo kome se isplati prodavati po 40!!!

Ovdje upišite svoj komentar…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ajmo se ostaviti filozofiranja…Jesu li ovi krelci sto sada prodaju svjesni da oni sami ruse cijenu dionice?Ako ne prodajes po cijeni kupnje ,nece padati i to je to.
Netko proda 32 dionice po cijeni kupnje i odmah se upeca jos nekoliko naivaca,a onda nastaje panika,pesimizam,ode sve na nulu itd.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Ajde Jeff bas me zanima,prozovi me ako ne budem u pravu,ja cu tebe isto tako 🙂



…vidim i danas prolazi psihološka taktika na skupljanje oko 41kn…ako se spusti malo niže možda i mene pobere pa imam onda i ja koristi od pada…ajde ajde prodajite plašljivci, što vas manje ima Ingru prije će gore, a kad krene već ćete vi naći računicu da uđete iznad 45…

kolega nemojte ih više nagovarati prodavaju i bez vašeg nagovora, a sada je pitanje dali u dokup i smanjiti prosijek ulaska ili ulazit u siguran HT
[/quote]
Cijela burza je pala više od 1%, jedino HT raste 1%. Dakle stvar je jasna, mali rasprodaju ostale dionice i idu u ht. Pitanje je kome će prodati kad dobiju dividendu, a još ne znaju ni kolika je, a dobit će je u 2 puta (ako je suditi po prošloj godini). Čini se da je igh izgubio posao u CG, pa bi oni koji su na tome zaradili poprilično mogli sada prijeći u ingru da i nju malo poguraju.
[thumbsup]

New Report

Close