INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to je kolega pula35 lijepo opisao malo unazad . na žalost je potpuno u pravu. U Ingru se svaki dan ukrcava hrpa malih trejdera i špekulanata i dok se njih ne riješimo ne ide Ingra nikuda. Što ih više uđe, teže ćemo gore [angry]


Pusti te priče, mali trejderi špekulanti i ostatak ekipe ništa ne znače ako "tata" odluči dignuti cijenu na recimo 60 kn. Kad "tata" bude htio ide Ingra gore a ja garantiram da će ovu godinu Ingra završiti iznad 60 kn a to vam je najmanje 50% u godinu dana.

Trebala bih korigirati logotip u InGRA!

Posao u Alžiru objave ,da se natječu, a niti nakon 6 mj. da je gotov…

Čudi me da im netko ne stavi..kakvu napravicu u zgradu..

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

nemam niti jednu drugu dionicu osim ingre, i nemam namjere citati forume drugih dionica i u minusu sam 15%, pa ne razumijem 50% ovdje doticnih profila cijelo vrijeme pljuvanje po ingri koju kao nemaju,pa me jako zanima onako ljudski ?? vjerojatno je jak osjecaj prema njoj ili ‘?(stvarno nemam pojma da se opterecujem sa necim sto me ne zanima ??’ )mislim da najveci filozofi ne mogu odgonetnuti ovdje doticne profile [embarass]


Trebala bih korigirati logotip u InGRA!

Posao u Alžiru objave ,da se natječu, a niti nakon 6 mj. da je gotov…

Čudi me da im netko ne stavi..kakvu napravicu u zgradu..


Možda su ga dobili, već rade pa čekaju da završe i objave da su dobili, završili i naplatili posao u Alžiru.
Kad vidim koje vam gluposti padaju napamet izgleda da ću ja morati ići stražariti ispred Arene.
Čitava burza je InGRA, treba naučiti igrati igru da bi pobjedio. Kupovanje Ingre na 41 kn je najlakši nivio igre.



Meni se čini da je veća panika kod ovih koji nemaju dionice Inge (da im ne pobjegne) nego kod stvarnih imaoca ove dionice! [lol] [lol] [lol]

Mora se priznati kolega da je stvarno teško kupiti dionice INGRE tolika je navala na kupnji da je to pravo čudo a na asku takav propuh da ne možete vjerovati.
Kolega dajte i meni tu gledalicu na kojoj je sve super na mojo situacija baš nije za pohvaliti još kad se uzme u obzir da su sve druge dionice odradile i do 100% a da je ovo za to vrijeme još palo moram priznati da se pitam u kome svijetu živi vas par sa foruma.
[/quote]
Ima dosta kupnje,samo po niskim cijenama.Bas je interesantno,Ingra im je dobra investicija na 39 kn,a nije na 43kn [huh]
Da ne ocekuju rast,ne bi kupovali ni na 35,ali vjerujem da bi bas ovi koji tu pisu,a nemaju ingru,rado ju kupovali po cijeni od 35 kn..

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


nemam niti jednu drugu dionicu osim ingre, i nemam namjere citati forume drugih dionica i u minusu sam 15%, pa ne razumijem 50% ovdje doticnih profila cijelo vrijeme pljuvanje po ingri koju kao nemaju,pa me jako zanima onako ljudski ?? vjerojatno je jak osjecaj prema njoj ili ‘?(stvarno nemam pojma da se opterecujem sa necim sto me ne zanima ??’ )mislim da najveci filozofi ne mogu odgonetnuti ovdje doticne profile [embarass]

si ti čuo kada za diverzifikaciju !!?

na 4300 sve prodajem...


nemam niti jednu drugu dionicu osim ingre, i nemam namjere citati forume drugih dionica i u minusu sam 15%, pa ne razumijem 50% ovdje doticnih profila cijelo vrijeme pljuvanje po ingri koju kao nemaju,pa me jako zanima onako ljudski ?? vjerojatno je jak osjecaj prema njoj ili ‘?(stvarno nemam pojma da se opterecujem sa necim sto me ne zanima ??’ )mislim da najveci filozofi ne mogu odgonetnuti ovdje doticne profile [embarass]

Zamisli sada da si u minusu na INGR 70% i prodaš recimo na 50 kn jer očekuješ da će ići na 20 kn.
I sada ti mi pričamo da će INGR ići na 100 kn, a ti je prodao s velikim gubitkom.
Naravno da ćeš osjećati frustracije ako INGR više ne pada, ne možeš se pomiriti da si nešto napravio krivo, već moraš pljuvati što više po njoj da slučajno jednog dana nebi narasa jer je ti nemaš više.
Ako si 100% u INGR onda ideš sa mnom čuvati arenu, ovi drukeri su postali opasni. [wink]



nemam niti jednu drugu dionicu osim ingre, i nemam namjere citati forume drugih dionica i u minusu sam 15%, pa ne razumijem 50% ovdje doticnih profila cijelo vrijeme pljuvanje po ingri koju kao nemaju,pa me jako zanima onako ljudski ?? vjerojatno je jak osjecaj prema njoj ili ‘?(stvarno nemam pojma da se opterecujem sa necim sto me ne zanima ??’ )mislim da najveci filozofi ne mogu odgonetnuti ovdje doticne profile [embarass]

Zamisli sada da si u minusu na INGR 70% i prodaš recimo na 50 kn jer očekuješ da će ići na 20 kn.
I sada ti mi pričamo da će INGR ići na 100 kn, a ti je prodao s velikim gubitkom.
Naravno da ćeš osjećati frustracije ako INGR više ne pada, ne možeš se pomiriti da si nešto napravio krivo, već moraš pljuvati što više po njoj da slučajno jednog dana nebi narasa jer je ti nemaš više.
Ako si 100% u INGR onda ideš sa mnom čuvati arenu, ovi drukeri su postali opasni. [wink]
[/quote]

naravno da jesam i to preko nekoliko tisucica dionica, da svakako kao sto sam branio domovinu i arenu cu [thumbsup], ali se prije toga moramo rijesiti unutarnjih neprijatelja


si ti čuo kada za diverzifikaciju !!?

kakvu dezinfekciju?
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



si ti čuo kada za diverzifikaciju !!?

kakvu dezinfekciju?
[wink]
[/quote]
[lol]

na 4300 sve prodajem...




Meni se čini da je veća panika kod ovih koji nemaju dionice Inge (da im ne pobjegne) nego kod stvarnih imaoca ove dionice! [lol] [lol] [lol]

Mora se priznati kolega da je stvarno teško kupiti dionice INGRE tolika je navala na kupnji da je to pravo čudo a na asku takav propuh da ne možete vjerovati.
Kolega dajte i meni tu gledalicu na kojoj je sve super na mojo situacija baš nije za pohvaliti još kad se uzme u obzir da su sve druge dionice odradile i do 100% a da je ovo za to vrijeme još palo moram priznati da se pitam u kome svijetu živi vas par sa foruma.
[/quote]
Ima dosta kupnje,samo po niskim cijenama.Bas je interesantno,Ingra im je dobra investicija na 39 kn,a nije na 43kn [huh]
Da ne ocekuju rast,ne bi kupovali ni na 35,ali vjerujem da bi bas ovi koji tu pisu,a nemaju ingru,rado ju kupovali po cijeni od 35 kn..
[/quote]
da bila bi dobra kupnja po 35 kuna-ako bude po tim cijenama ja ću je kupiti-razlika između 35 i 43 kuna je jako velika – osobno gledam što mogu jrftino kupiti a o prodaji onda razmišljam sa većim oduševljenjem…


Pa jel mi može netko reći zašto se trezor ne vidi u top 10 a ingra je dostavila obavijest da imaju preko 100 000 dionica?? Da nisu možda opet skriveni na skrbničkim računima?
Pa jel shvaćate koje su to muljaže??
Prave budale od nas koji kupujemo svaljujući nam na leđa svoje otpuštene radnike, poizdođače, trezore, vlastite dionice..prestrašno!!!
Sve to objave tek nakon što se iskrcaju do kraja pa se nemojte iznenaditi ako objave da su još prodali…Još uvijek ne mogu vjerovati da sam ovdje zaglavio i to u ovo doba rasta i optimizma..pravi pakao…sretno svima koji su kupovali ingru……..

…slušaj Neimar…ne …. da ne kažem šta, ne lupetaj da imaš INGRU. izabrao si kao fol taktiku da imaš Ingru ali NEMAŠ SIGURNO!!!zato molimo te ne brini ti za nas koji je ZAISTA imamo…ajd, ajd, prodaji te folove nekom drugom…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close