INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neki likovi cijeli dan čuče na forumu ne bi li Ingru ižmikali za 20 lipa, a kad ono … ona poraste [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Jel mi može netko upućeniji reći kako mogu prodavat dionice a da ne pošalju obavijest svaki dan ???
Jel to neko novo pravilo na burzi, jer neki objavljuju da im je trezor taj dan stekao neki broj dionica a na ingri od jednom dođe obavijest da su otpustili pol toga šta imaju i to par tjedana unatrag.
Samo u tišini prodaju….da im bar hanfa poništila sve transakcije!!
Nek mi vrate novce i nek se sami izvlače iz frke sa svojim podizvođačima!

…moj vam je savjet da prodate sve dionice koje imate, oročite na banci i sačuvate to još malo živaca koje imate…ipak ovo nije za vas… [wink]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

kolega filija, nitko vas ne tjera da čitate moje postove koje ću postati kako i gdije me volja .
Sretno i vama i umijesto paranoje bi ipak više volio vidjeti argumente

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Meni se čini da je veća panika kod ovih koji nemaju dionice Inge (da im ne pobjegne) nego kod stvarnih imaoca ove dionice! [lol] [lol] [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Neki likovi cijeli dan čuče na forumu ne bi li Ingru ižmikali za 20 lipa, a kad ono … ona poraste [thumbsup]

to su ti ovi okorjeli trejderi koji vataju 20 lipa na 100 komada,,,za pljuge taj dan….koje popuse gledajuci u monitor…. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Neki likovi cijeli dan čuče na forumu ne bi li Ingru ižmikali za 20 lipa, a kad ono … ona poraste [thumbsup]

to su ti ovi okorjeli trejderi koji vataju 20 lipa na 100 komada,,,za pljuge taj dan….koje popuse gledajuci u monitor…. [bye]
[/quote]

Je, izgleda da im nema druge dan za danom, jer sigurno su prošle 2 godine na špekulacijama
podimili u zrak bar "šleper pljuga" baznih ulaganja.

Ja ostajem IN, kao što rekoh iz razloga što ovdje brzo može 3% dolje ali i barem 90% gore [tongue]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Meni se čini da je veća panika kod ovih koji nemaju dionice Inge (da im ne pobjegne) nego kod stvarnih imaoca ove dionice! [lol] [lol] [lol]

uzeo si mi riječi iz usta [thumbsup]


Meni se čini da je veća panika kod ovih koji nemaju dionice Inge (da im ne pobjegne) nego kod stvarnih imaoca ove dionice! [lol] [lol] [lol]

Mora se priznati kolega da je stvarno teško kupiti dionice INGRE tolika je navala na kupnji da je to pravo čudo a na asku takav propuh da ne možete vjerovati.
Kolega dajte i meni tu gledalicu na kojoj je sve super na mojo situacija baš nije za pohvaliti još kad se uzme u obzir da su sve druge dionice odradile i do 100% a da je ovo za to vrijeme još palo moram priznati da se pitam u kome svijetu živi vas par sa foruma.

Čitam – kada završi rasprodaja
– kada objave neki posao
– kada počnu zarađivati
– kada ovo kada ono.

A ovdje se baš niš ne događa. Čelnici ingre imaju još mnogo dionica za prodati a cijena je još uvijek dosta visoka, s obzirom kakvo je stanj eu ingri.

Ide ovo dalje dolje.
Valjda neće ispod 20 kuna???

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ova se raketa ne može odvojiti od zemlje samo zato što nas je previše ukrcano, pa bi molio neke od vas da se iskrcaju, nažalost nema mjesta za sve nas.
Ja sam već dugo s Ingrom pa je logično da ja ostanem, ali ima puno vas tu novih. Dečki žao mi je ali nema mjesta za sve nas na putu za visine.
Zato sutra lagano izađite i tražite neku drugu raketu.


Ova se raketa ne može odvojiti od zemlje samo zato što nas je previše ukrcano, pa bi molio neke od vas da se iskrcaju, nažalost nema mjesta za sve nas.
Ja sam već dugo s Ingrom pa je logično da ja ostanem, ali ima puno vas tu novih. Dečki žao mi je ali nema mjesta za sve nas na putu za visine.
Zato sutra lagano izađite i tražite neku drugu raketu.

to je kolega pula35 lijepo opisao malo unazad . na žalost je potpuno u pravu. U Ingru se svaki dan ukrcava hrpa malih trejdera i špekulanata i dok se njih ne riješimo ne ide Ingra nikuda. Što ih više uđe, teže ćemo gore [angry]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Pa jel mi može netko reći zašto se trezor ne vidi u top 10 a ingra je dostavila obavijest da imaju preko 100 000 dionica?? Da nisu možda opet skriveni na skrbničkim računima?
Pa jel shvaćate koje su to muljaže??
Prave budale od nas koji kupujemo svaljujući nam na leđa svoje otpuštene radnike, poizdođače, trezore, vlastite dionice..prestrašno!!!
Sve to objave tek nakon što se iskrcaju do kraja pa se nemojte iznenaditi ako objave da su još prodali…Još uvijek ne mogu vjerovati da sam ovdje zaglavio i to u ovo doba rasta i optimizma..pravi pakao…sretno svima koji su kupovali ingru……..

New Report

Close