INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

onda kolege kaj je sa izvješćem”

i niste mi rekli za 25 milja eura, kako bi se to odrazilo na cijenu

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Definitivno najgora dionica…jer kada netko ruje iznutra to je katastrofa, ostavio samo 20%

Jer sve što sam prodao i kupio INGR-u sve raste, samo ona pada, Znači dupli gubitak

Neču reči iz kojeg razloga sam odmah sumljao na čelnika da vara, jer bi me zbog toga sigurno

ukinuli na forumu…

p.s. a vi dokučite na što aludiram!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Odavno sam van ove dionice i to sa minusom! Svaka vam cast na strpljenju i dokupljivanju ove dosadne dionice,a dalo se solidno zaraditi na ostalim dionicama!
Samo vi znate sto ste propustili u tom periodu… [bye]

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


Odavno sam van ove dionice i to sa minusom! Svaka vam cast na strpljenju i dokupljivanju ove dosadne dionice,a dalo se solidno zaraditi na ostalim dionicama!
Samo vi znate sto ste propustili u tom periodu… [bye]


Dok ne prodaš nisi izgubio. Nadam se da si na drugim profitabilnim dionicama nadoknadio gubitak.
Netko naraste danas, netko sutra… Lako je biti general poslije bitke. Nije mi jasno zašto uopće pišeš ovdje ako nemaš dionicu?

…nešto nam se ovaj sa 2xxx pomiče na više pomalo i bježi kupnji… [lol] …zar mu se ne prodaje??? [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ingra je opet u crvenom a crobex probija nove granice.
Eh da sam na vrijeme ulagao u znanje ne bi ovdje zaglavio.
Sad je kasno…ošla baba s kolačima…


Definitivno najgora dionica…jer kada netko ruje iznutra to je katastrofa, ostavio samo 20%

Jer sve što sam prodao i kupio INGR-u sve raste, samo ona pada, Znači dupli gubitak

Neču reči iz kojeg razloga sam odmah sumljao na čelnika da vara, jer bi me zbog toga sigurno

ukinuli na forumu…

p.s. a vi dokučite na što aludiram!


…pa prodaj čovječe i idi nazad odakle si došao i budi sretan…a baš bi bilo zgodno da čujemo i to kako čelni čovjek vara… [lol] mi ćemo te braniti na forumu-ako je to istina… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Moš mislit, uprava prodaje za 40 kn, ha,ha,ha…. [lol]
Promet očito nikakav, svi su očito u ht-u. A kada kupe i dobiju pola dividende u 5. mjesecu, do tada će već pasti na staro, povijest se ponavlja.


Očito puno više prodavača već kupaca mnogi bi se htjeli riješiti ove dionice ali nema kupaci ni približno kao prodavača, ovo bi moglo još jako dole.

Pravi kupci će doći tek na troznamenkastoj cifri, neka samo prodavači ispucaju što imaju.
Isto je bilo s Janafom na 1200 kn, nitko nije pričao o njemu, evo na 3150 kn su ga svi prepoznali. Tek su sada shvatili da je perspektivna firma pa dokupljuju.

Ondakolege gdje je izvješće

zakaj nitko ne želi odgovoriti..btw uspoređujete ingru sa janafom

hehehe

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ako upravi nije jeftino prodavati po 40 kuna a vama jeste e morate znati da uprava ipak ima puno više informacija o stanju u firmi jer da misli da je stanje super ne bi prodavali već bi čekali da naraste bar na 100 kuna.


Ingra je opet u crvenom a crobex probija nove granice.
Eh da sam na vrijeme ulagao u znanje ne bi ovdje zaglavio.
Sad je kasno…ošla baba s kolačima…

pogrešan odabir dionice i sektora,netreba previše znanja jer se čovjek uči dok je živ već treba pozornost praćenja informacija i stanja …

New Report

Close