INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Bravo pobjeda.
Ne želim nikom zlo, al na ovoj temi više nema razuma. Čini mi se da su neki upravo to i učinili. Ubacili 100% u ingru i sad je žele preko noći na 60kn.


Ne na 60 kn nego 120 kn, tu je moj target.
[/quote]
ovo dok dođe na 60kn ovim tempom pola će nas završit u Vrabću a do 120kn pola nas neće ni biti

Cini da ipak nista od nekog ocekivanog iracionalnog rasta bar sve dok ova HT-manija ne zavrsi sa podjelom dividendi.

Optimist - loše informirani pesimist

Na ovoj dionici je rast u zadnje vrijeme gotovo uvijek bio nagao. Možda tako bude opet. A ako ne, čemu nas odmah smiještati u Vrapče. Ako su vam dionice samo štednja za budućnost, uživajte i družite se preko foruma. Sretno!!!

…evo opet štopanja sa 2500kom, ali mislim da mu je danas mala šansa da se krca za manje…popapati ćemo ga uskoro…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Očito puno više prodavača već kupaca mnogi bi se htjeli riješiti ove dionice ali nema kupaci ni približno kao prodavača, ovo bi moglo još jako dole.


Na ovoj dionici je rast u zadnje vrijeme gotovo uvijek bio nagao. Možda tako bude opet. A ako ne, čemu nas odmah smiještati u Vrapče. Ako su vam dionice samo štednja za budućnost, uživajte i družite se preko foruma. Sretno!!!

Istina

Treba biti strpljiv kod svakog ulaganja, a posebno kod ingre………….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nećemo rast dok god :
1. top 10 i trezor ne počnu kupovat (kao npr. u ADPLu) a ne rasipat i rupčage krpit dionicama
2. ne dobijemo veće poslove
I to je to , nažalost 41-43 Kn nam je plafon …

smanjuje se minus.......

Prodaja izgleda jako loše……
Uvijek kad vidim veliki nalog se zapitam je li to opet ingra prodaje vlastite dionice….
Što mislite jel im to prodaju brokeri ili nam Oppenheim osobno iz ureda lupa po bidu?
Isto se pitam za Marijana……


Nećemo rast dok god :
1. top 10 i trezor ne počnu kupovat (kao npr. u ADPLu) a ne rasipat i rupčage krpit dionicama
2. ne dobijemo veće poslove
I to je to , nažalost 41-43 Kn nam je plafon …

a job od 25 milja Eura
bi to pomaknulo ingru i do kuda po vama

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Očito puno više prodavača već kupaca mnogi bi se htjeli riješiti ove dionice ali nema kupaci ni približno kao prodavača, ovo bi moglo još jako dole.

Iliti u prijevodu: Mnogi bi je htjeli po nize ali nekako…neide.

Optimist - loše informirani pesimist

Netko je stavio malo veći nalog da mu ingrica ne pobjegne dok se igra s HT-om [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Evo, zaradilo se danas na HT-u, pa će nešto i u INGRu da se prelije.
Ipak tu ima potencijala za rast. Makar po djelovanju neke iracinalne više sile,
kako reče kolega Neimar.

New Report

Close