INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kempa @ dobro da si nam otvorio oci , bez tebe to nebismo znali…. [proud] a taman sam mislio kupit…. [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak






Sada nakon refinanciranja dugova i samom potražnjom od strane investitora moraš biti munjen da prodaješ dionice ingre…….

Istina , čak i prije ovoga je trebalo bit teški oštećenko za prodavat na ovoj i bliskim cijenama.
[/quote]

to isto pisalo se i kad je Ingra bila na 60….pa na 50….sad na 40….a pisat će se i kad bude na 35….pa 30…. uvijek iste priče-neće dolje, ne može to više dolje….ovo je konačno dno…a cijena pada i pada i pada…. [bye]
[/quote]
kompa i da je cjena 25 kn ti opet nebi kupio…..jer bi cekao 15kn….itd itd….takvima kao ti je uvjek skupo….ali kad cjena ode 50% gore onda vam je jeftino…. [bye]
[/quote]
Ma ne kažemo mi da jue INGRA skupa samo kažemo da ništa ne valja a neki te dvije stvari ne mogu razlikovati.
[/quote]

A koji su to VI ??????? Argumente molim , ili vam je jedini argument da ste u kešu i da niste još dovoljno kupili , a prodaja tanka i šuplja???????????????????????? [bye]







Sada nakon refinanciranja dugova i samom potražnjom od strane investitora moraš biti munjen da prodaješ dionice ingre…….

Istina , čak i prije ovoga je trebalo bit teški oštećenko za prodavat na ovoj i bliskim cijenama.
[/quote]

to isto pisalo se i kad je Ingra bila na 60….pa na 50….sad na 40….a pisat će se i kad bude na 35….pa 30…. uvijek iste priče-neće dolje, ne može to više dolje….ovo je konačno dno…a cijena pada i pada i pada…. [bye]
[/quote]
kompa i da je cjena 25 kn ti opet nebi kupio…..jer bi cekao 15kn….itd itd….takvima kao ti je uvjek skupo….ali kad cjena ode 50% gore onda vam je jeftino…. [bye]
[/quote]
Ma ne kažemo mi da jue INGRA skupa samo kažemo da ništa ne valja a neki te dvije stvari ne mogu razlikovati.
[/quote]

A koji su to VI ??????? Argumente molim , ili vam je jedini argument da ste u kešu i da niste još dovoljno kupili , a prodaja tanka i šuplja???????????????????????? [bye]
[/quote]
Kolega zašto ste nervozni ako znate da imate pravu dionicu na vašeme mjestu ja ne bih mirno spavao.

Sad će vam ameri reći jel kupujete ili ne 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Mali rezime današnjih događana:
1. Ingra sa svojom tvrtkom kćeri osniva konzorcij za upravljanje Arenom, kao radi boljeg nadzora svoga vlasništva u najmu grada i države,

dakle , kupca za Arenu naja inaće bi ih baš bilo briga

2. zadužili su se još 73 milje da bi prebili 70% iznosa postojećih komercijalnih zapisa koji joj dospijevaju u 4.i5.mj. 2010. godine.
Ostatak komercijalnih zapisa Ingra planira refinancirati djelomično novim izdanjem komercijalnih zapisa tijekom naredna dva mjeseca, a djelomično iz vlastitih sredstava.

dakle, osim što je popušila najmanje 7,3 miliona kuna kamata na tim zapisima koji dospjevaju u 4.i5.mj. 2010. godine sasda će popušiti još dodatnih 7,3 miliona kuna kamata za ovo movo izdanje…ali tu još nije kraj jer navedeno refinanciranje predstavlja tek prvi korak u cjelokupnom financijskom restrukturiranju Ingre koje će se odvijati tijekom 2010. godine

Ako Ingra vrlo skoro ne ugovori veliki i dobro pogođeni posao, ode imovina na bubanj…prvi se podmiruju radnici, onda se podmiruju vjerovnici a dioničari idu tek na kraju kolone i to ako su im vukovi što ostavili a vukokvi su inaće uvijek gladni i ne ostavljaju baš iza sebe…

eto toliko [undecid]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

@ jeff

kolega, kako je tebi tamo živjeti u RAJU ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Sad će vam ameri reći jel kupujete ili ne 🙂

Da smo do sada gledali bilo amere bilo koga drugoga ne bi bili tu gdje smo bili i na dnu svih burza.


Negativni zlonamjerni komentari odaju pravi interes, nema ništa dobronamjernog, nije bitno kupiti ingru od danas do sutra već kupiš je danas držiš je najmanje 6 mjeseci pa ćeš vidjeti rezultat svoje odluke……. Bitno je biti hrabar kada su svi kukavice…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Crobex danas mora završiti u blagom plusu!

Po meni je rizično je ulaziti sve dok ne objave da imaju posla ili da prodaju arenu.
Ova najava novog zaduživanja mi ne daje nikakav poticaj za kupnju, pa to su najavili još u petak!
Naravno, ja sam ušao jer mi je prebrzo došlo iz dupeta u glavu.
Ovdje zbilja treba imati konjske živce, treba imati strpljenja a ne nasjedati na nagovaranje drukera. One koji nemaju ingru pozivam da nam se pridruže, da je kupe pa da se zajedno tješimo zbog minusa na računu. Kupite sada jer će odletjeti jaaako visoko među oblake.
Treba kupovati kad dionicu nitko neće. Ingru nitko neće, pa je kupite [wink]

…e moj kempa…znamo mi koji si bio prije 16.1.01.što se ti pjeniš nad nama koji imamo…ti nemaš pa dobro. piši na dionicama koje imaš…šta bi ja sad trebao pisati po forumima dionica koje nemam i pljuvati ih???…ne pada mi na pamet, barem sam još toliko normalan…da li smo skupo ili jeftino kupili ili prodali to je naš problem ili prednost…vi koji nemate ingru jednostavno drukate protiv jer bi htjeli jeftinije ući, eto u tome je stvar, ali kao što reče kolega vama nikad neće biti dovoljno jeftino jer imate problem-koji, vidite sami…mi nismo nervozni zbog cijene dionice već zbog onih koji pljuju po nama koji je imamo i znamo zašto je kupujemo…prema tome preselite se na forum dionica koje imate ili nam barem navedite što imate ako ste investitori ili samo plaćeni provokatori…pozz i ugodan dan…pozdrav svim ISKRENIM dioničarima INGRE…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

http://finance.yahoo.com/
Evo, zasad ameri u zelenom kao i europa. Pa, bumo vidli, rekli su slijepci. Iako, ponavljam, neće nam pomoći nitko osim nas samih. Što prije to bolje. Za početak nek se jave svi koji imaju nešto POZITIVNO za napisati. Je li netko zainteresiran za odlazak na Skupštinu?

New Report

Close