INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sada nakon refinanciranja dugova i samom potražnjom od strane investitora moraš biti munjen da prodaješ dionice ingre…….

Šta ti očekuješ od dionice ako joj firma ima 15 zaposlenih i hrpu dugova, pa zar ti misliš da 15 zaposlenika može stvoriti neku ogromnu vrijednost i veliku dobit ja mislim da ne može!!!!!!
[/quote]
zaboravi,kompa,prošla baba s kolačima-ostat će samo mrvice…
možda da staviš malo više uskličnika

Argumente molim umjesto ovih komentara sa kojima sami sebe tješeite, argumente molim!!!!!!!!!!!!!!!


Argumente molim umjesto ovih komentara sa kojima sami sebe tješeite, argumente molim!!!!!!!!!!!!!!!

argumente na post čovjeka koji ozbiljno navodi podatak da ingra ima 15 zaposlenih…alo majstore tvrtke kćeri rade posao…


Argumente molim umjesto ovih komentara sa kojima sami sebe tješeite, argumente molim!!!!!!!!!!!!!!!

Ajde ti nama argumentiraj , čemu više zaposlenih developeru sa vanjskom operativom ???????????????????
Kakvi se samo likovi (nickovi) ovdje pojavljuju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??



Sada nakon refinanciranja dugova i samom potražnjom od strane investitora moraš biti munjen da prodaješ dionice ingre…….

Istina , čak i prije ovoga je trebalo bit teški oštećenko za prodavat na ovoj i bliskim cijenama.
[/quote]

to isto pisalo se i kad je Ingra bila na 60….pa na 50….sad na 40….a pisat će se i kad bude na 35….pa 30…. uvijek iste priče-neće dolje, ne može to više dolje….ovo je konačno dno…a cijena pada i pada i pada…. [bye]

Kad smo već kod broja zaposlenih i zarade – ja sam sam u firmi i imam promet i zaradu veću od mnogih firmi sa 10 ili više zaposlenih …

Bitna je organizacija i volja …



Argumente molim umjesto ovih komentara sa kojima sami sebe tješeite, argumente molim!!!!!!!!!!!!!!!

Ajde ti nama argumentiraj , čemu više zaposlenih developeru sa vanjskom operativom ???????????????????
Kakvi se samo likovi (nickovi) ovdje pojavljuju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??
[/quote]
Ovo što vi i ovih par piše može vas kratkotrajno utješiti ali to vam nikako ne može pomoći!!!!!!!!!!!

opet nam se ingrica trži samo po asku ?

ovih 2000 papamo uskoro

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

U privitku moguca prognoza za sutra. Za danas izgleda da smo mozda odradili ono sto je trebalo. Nastavak sa probijanjem linije otpora mogao bi uslijediti vec sutra…jer dok nekima sjedne iz dupeta u glavu treba ipak proci neko vrijeme, zar ne?

Optimist - loše informirani pesimist




Sada nakon refinanciranja dugova i samom potražnjom od strane investitora moraš biti munjen da prodaješ dionice ingre…….

Istina , čak i prije ovoga je trebalo bit teški oštećenko za prodavat na ovoj i bliskim cijenama.
[/quote]

to isto pisalo se i kad je Ingra bila na 60….pa na 50….sad na 40….a pisat će se i kad bude na 35….pa 30…. uvijek iste priče-neće dolje, ne može to više dolje….ovo je konačno dno…a cijena pada i pada i pada…. [bye]
[/quote]
kompa i da je cjena 25 kn ti opet nebi kupio…..jer bi cekao 15kn….itd itd….takvima kao ti je uvjek skupo….ali kad cjena ode 50% gore onda vam je jeftino…. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[
[/quote]
Ovo što vi i ovih par piše može vas kratkotrajno utješiti ali to vam nikako ne može pomoći!!!!!!!!!!!
[/quote]

a šta tebe briga za nas koji imamo dionice i "tješimo se", tebi bi trebalo biti bitno da ih ti nemaš jer ne vrijede 4o kunića…ali na našu sreću nama je baš svejedno imaš li ih ti ili nemaš, odnosno misliš li ih kupovati ili ne misliš…kad kažem našu mislim na sve koji imaju dionicu u portfelju





Sada nakon refinanciranja dugova i samom potražnjom od strane investitora moraš biti munjen da prodaješ dionice ingre…….

Istina , čak i prije ovoga je trebalo bit teški oštećenko za prodavat na ovoj i bliskim cijenama.
[/quote]

to isto pisalo se i kad je Ingra bila na 60….pa na 50….sad na 40….a pisat će se i kad bude na 35….pa 30…. uvijek iste priče-neće dolje, ne može to više dolje….ovo je konačno dno…a cijena pada i pada i pada…. [bye]
[/quote]
kompa i da je cjena 25 kn ti opet nebi kupio…..jer bi cekao 15kn….itd itd….takvima kao ti je uvjek skupo….ali kad cjena ode 50% gore onda vam je jeftino…. [bye]
[/quote]
Ma ne kažemo mi da jue INGRA skupa samo kažemo da ništa ne valja a neki te dvije stvari ne mogu razlikovati.

New Report

Close