INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Konačno pametni komentari. Svaka čast kolegama gisimundu, filiji i ostalima koji vjeruju u ovu dionicu. Ne treba zaboraviti da je gotovo 50% dionica u rukama malih dioničara. Zato smo i imali paničnu rasprodaju. Dionice su najisplativiji oblik štednje. Da zaradite samo 1 % mjesečno (što je 4 kn) to je puno više nego što ćete dobiti na bilo kakvu štednju (samo 4% godišnje), sredstva su super likvidna, dok kod oročenja gubite svu kamatu ako razročite prije roka. Dakle, strpljenja, ništa drugo.
I metapozitivno razmišljanje!!!

Da ali ako je netko kupio npr. 10.10.2007. nikad neće niti svoj novac vidit …
Nema te kamate i dividende da takav gubitak pokrije …

Veća je ovdje briga ? Odkud ponovo ovoliki na asku nalozi ???????
E to mi neide u glavu nikako …

smanjuje se minus.......

goldy Veća je ovdje briga ? Odkud ponovo ovoliki na asku nalozi ???????
E to mi neide u glavu nikako …
…ma većina njih su zastrašivači a postavljeni su na kupnji i tjeraju da im prodaju…scenarij stari i još uvijek prolazi…ak imaš ulaziii…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

prijatelji ingrasi eto sta drugo napisati nego doci ce bolje vrijeme,poslije kise uvijek dolazi sunce!!naravno da firma nije u bog zna kakvoj financiskoj situaciji ali recite mi ko je u ovakvoj drzavi!!koliko ja znam jedino se moze masno zaraditi ako kupujete firmu pred "bankrot"ali kad dode koja dobra vijest onda nece skociti 20% nego bi moglo biti mnogo vise.svejedno u ponedjeljak ce mi sjesti na racun koja kunica pa ce se napraviti dokup,,naravno sentimentalno sam vezan za ovu dionicu i kupovati cu i po 50 i po 60 a i po130,,prodavati?? neznam ni sam vjerovatno kad opet dode recesija i bude na 40 hehe [proud]

što je ovo????
46000

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

what a fuck this? [huh]

bit će bolje................

Šta ovo bi?????????????????????????????? [shocked]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

di ste sada 46000komada sta ce biti kad se vratim iz grada,,hehe zanimljivo!!!

…biće da se zbog te dogovorene transakcije spuštala cijena…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

to volim vidit [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Treba imati strpljenja s ovom dionicom, tko nije sposoban da čeka neka proda…….. Pratim manje forum imam nekog drugog posla, osim ako ne trebam kupiti nešto.
Doći će i pozitivne vijesti…… Pozdrav [thumbsup]

vrlo vjerojatno

u srijedu treba vidjeti da li je to pretumbavanje Pbz investa ili imamo novog-starog igrača u top 10 , možda Kostrenčić vrača poziciju

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

A sada bi mozda mogao i preokret…ipak rijesili smo se jednog veceg balasta koji je jos mogao to zna koliko jos dugo daviti…a i pitanje je koliko ce ovaj sto je kupio htjeti da mu cijena rokne…stoga bi ovo mozda moglo biti i neko dno ove mini-korekcije.

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close