INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

smirenje prometa pred eksploziju?

poveća li se promet danas ovdje ide ingra na 44 kune bez problema….

DOKUP!

Kad se pogleda jedan IGH ili Tehnika onda je potpuno jasno i totalno nepismenima da je dionica Ingre najeftinji građevinar. Drugo sa svojom niskom cijenom oko 43 kune dostupan je svima pa čak i ulagačima ameterima s čisto malo keša.


flyer…Stanje na 14.01 je bilo PBZ (ovaj zadnji) preko 169.000…..Znam, jer sam pratio svaki dan…..Ovih 58.000 od PBZ-a nisu išle preko burze, ili bar nisu SVE išle preko burze…

…da si pratio forum pročitao bi što su napisali oni koji znaju malo više-čitaj istražuju…to je bilo prebacivanje na SDA ili tako slično jelte…ili ti to znaš ali pokušavaš uvući paniku u neupućene…

Filija, ne moras biti svakom loncu poklopac.

bit će bolje................




Ajde argumentirano me nagovorite da kupim ili da ne kupim. Stvarno rijeći podcjenjena,precjenjena mi ništa ne znaće.

Mi da tebe nagovoramo da kupiš ili ne kupiš Ingru??? [lol]
Oprosti, ali je li tebi dobro? Što bi nama trebalo značiti da ti kupiš ili ne kupiš?
Pa koji si ti faktor da bismo mi tebe trebali uvjeravati da kupiš Ingru??Ti si valjda hrvatski Buffet ili Bill Gates ili takvo što?

Ja je imam i još ću dokupiti kad si oslobodim keš iz drugih dionica jer znam zašto je kupujem. Ti očito ne znaš, pa onda neka tako i ostane.
Zato: nemoj kupiti Ingru i svi sretni! [thumbsup]
[/quote]

Čovjek vam je lijepo napisao da se piše argumentirano,a ne da se druka, a vi izvlacite rijeci iz konteksta, eto drukate na gore,tko je jutros kupio vec je 2% u minusu
[/quote]

a di si ti Buffetu naša ovaj podatak o 2% minusa. Evo stanja u 14.25
Oznaka Zadnja Najviša Najniža Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
INGR-R-A 43,14 43,69 42,72 43,16 43,15 43,50 7.867 339.553,34 -0,48%

a svašta čovik može ode vidit Bože mili



flyer…Stanje na 14.01 je bilo PBZ (ovaj zadnji) preko 169.000…..Znam, jer sam pratio svaki dan…..Ovih 58.000 od PBZ-a nisu išle preko burze, ili bar nisu SVE išle preko burze…

…da si pratio forum pročitao bi što su napisali oni koji znaju malo više-čitaj istražuju…to je bilo prebacivanje na SDA ili tako slično jelte…ili ti to znaš ali pokušavaš uvući paniku u neupućene…

Filija, ne moras biti svakom loncu poklopac.

[/quote]

…pa kad iz lonca kipe smrdljive pare, zdravije ga je poklopiti, kao i ove tvoje… [thumbsup]
PS:kupi dok ima onih koji moraju prodati ispod 43…eeeh što mi ih je žaa.. [wink]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ja dokupio [thumbsup]


ja dokupio [thumbsup]

Zašto opet pada? Kad će više taj rast? [pray]

šuti i skupljaj…



ja dokupio [thumbsup]

Zašto opet pada? Kad će više taj rast? [pray]
[/quote]
…nema problema kolega, sa 38 smo na 43, u idućih mjesec dana lako na 50…polako, bolje nego da skače brzo, tada i pada brzo…pozzz i samo strpljivo…ovo je igra živaca, tko ustraje blago njemu… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Gledajuci po prosjecnom prometu po dionici moglo bi se reci da su danas uglavnom trgovali mali dionicari. Opet gledajuci raspon cijene od 1.2Kn u kojem se je odvijala danasnja trgovina ne bi trebalo biti tesko ne zakljuciti da li je itko od burek-trgovaca danas mogao ista usicariti, a posebno ako je korisnik Investor ili slicnih platformi sa 0.5% provizije po kupnji/prodaji. Stoga bi se moglo reci da se je mozda danasnjom trgovinom netko mogao i zahebati, a tko biti ce vec sutra jasnije.

Optimist - loše informirani pesimist

samo pitam, kome se isplati trgovati sa naknadama većim od 0,5 …. promijenite brokersku kuću ako su vam naknade veće


samo pitam, kome se isplati trgovati sa naknadama većim od 0,5 …. promijenite brokersku kuću ako su vam naknade veće

http://www.agram-brokeri.hr 0,3% i to bez minimalne naknade – zakon

New Report

Close