INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…trejderi se namiruju-njima dosta 3%…haa, neka im…biće i za jogurt…dobro id sa burekom… [wink]
ali vratiti će se oni oko 45…

kolega filija da nema trejdera ne bi vam bilo niti ovolike silne potpore na bidu, prodaju pa se postave 2% ispod cijene i stvaraju beton. a onda dođe veliki brat kao na AIG prije koji mjesec i otpuše sve trejdere, shortere i slične agresivnom kupovinom.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


kad će ova ingra krenut dolje?

dolje??? o čem ti pričaš? pa Ingra nije ni porasla, još je uvijek na 43 kn, kao da stoji na mjestu dok su drugi građevinci skočil po +20%
kad Ingra pređe 50 kn možemo pričati o nekom rastu, sve ovo je ništa!
ovi što rade branu na 44 kn neka pripaze da u jednom potezu ne ostanu bez svih dionica pa će biti plača kad drugi tjedan dođemo na 50 kn [cool] [thumbsup]



kad će ova ingra krenut dolje?

dolje??? o čem ti pričaš? pa Ingra nije ni porasla, još je uvijek na 43 kn, kao da stoji na mjestu dok su drugi građevinci skočil po +20%
kad Ingra pređe 50 kn možemo pričati o nekom rastu, sve ovo je ništa!
ovi što rade branu na 44 kn neka pripaze da u jednom potezu ne ostanu bez svih dionica pa će biti plača kad drugi tjedan dođemo na 50 kn [cool] [thumbsup]
[/quote]
Misilm da je pula35 pogodio čistu istinu, dok su drugi građevinari rasli Ingra miruje sad je na njoj red da povuče od 50 do 60 kuna i oprt će biti najeftiniji građevinar.


kad će ova ingra krenut dolje?

…na oko 75kn… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ako Ingra nebankrotira ja ću dobro zaraditi, a ako bankrotira isto toliko ću izgubiti u sljedećij 18 mjeseci.

"sve što je teško nije vrijedno truda" ...Homer Jay Simpson


Ako Ingra nebankrotira ja ću dobro zaraditi, a ako bankrotira isto toliko ću izgubiti u sljedećij 18 mjeseci.

…kao nije druk…proziran si kolega…koji bankrot??? pa država uskače, nema bankrota…
PS:koju ulogu igra 18 mj???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Dosta se napisalo na ovoj temi u zadnjih tjedan dana da nitko nije ozbiljnije razmotrio perspektivu INGRe u iduce 3 godine…. Dečki cijena dionice, gledano prema dugorocnijem trendu, ovisi isključivo o PERSPEKTIVI!!!!!!!!!!!!!!

Moje skromno mišljenje je takvo da za INGR-R-A imam preporuku BUY!!! Iako će neki ovo shvatiti kao subjektivno mišljenje, spreman sam riskirati ugled….. ipak ovaj post neće utjecati na cijenu iste!:))

Mislim da je cijena/perspektiva= BUY

HIDROELEKTRANE. HIDROELEKTRANE HIDROELEKTRANE

Upamtite ovaj post pa se čujemo 15.01.2011 g [smiley]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Koliko vidim duboko je uvjerenje u jedan jedini smjer….e, čini mi se da na burzi to ne ide tako


Koliko vidim duboko je uvjerenje u jedan jedini smjer….e, čini mi se da na burzi to ne ide tako

…nikad nije samo jedan smjer, bića malo rikverca kao i na drugima ali dugoročni trend je UP…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Ako Ingra nebankrotira ja ću dobro zaraditi, a ako bankrotira isto toliko ću izgubiti u sljedećij 18 mjeseci.

…kao nije druk…proziran si kolega…koji bankrot??? pa država uskače, nema bankrota…
PS:koju ulogu igra 18 mj???…
[/quote]
Kakav bankrot dionica mora rast skoro da je badava.

Siguran sam da ce dionica s vremenom rasti,kao i vecina ostalih,ali bojim se da ce jos neko vrijeme biti natezanja.Crobex malo padne,a Ingra odmah na 40.Nazalost je tako.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


Koliko vidim duboko je uvjerenje u jedan jedini smjer….e, čini mi se da na burzi to ne ide tako

Pogledaj promete zadnjih dana pa ćeš vidjeti da će biti baš tako. Na Ingri će biti žestok rast i više neće biti povratka ispod 50 kn kad to probije. Kako će to pomoći onima koji su prodavali na 40,pa na 41, pa na 42, sad na 43 idući tjedan na 45-47 – ja zaista ne znam.


Siguran sam da ce dionica s vremenom rasti,kao i vecina ostalih,ali bojim se da ce jos neko vrijeme biti natezanja.Crobex malo padne,a Ingra odmah na 40.Nazalost je tako.

Kad bolje pogledaš ogromne promete u zadnja 2-3 dana vidjet ćeš da se pravila mijenjaju. Brutalni kapital ovdje ulazi, a onda dugo neće izlaziti.Sad se trejdanje uopće ne isplati, kupiš i držiš do 60 kn pa onda odluči što ćeš. Ja mislim da je ipak najbolje sačekati 100 kn ove godine.


[thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close