INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

U privitku TA graf sa prikazom suzenja Bollingera te skorim krizanjem SMA 100 i SAM 200 linija.
Inace, jedna od rijetkih dionica, ali i jedina medju likvidnijima, da jos nije doslo do krizanja SMA100 i SAM200 linija. Velika vecina drugih je to odradila jos proslo ljeto, ali evo, valjda je sada i na ingru dosao red. Stoga bi se ovdje mozda mogla upotrijebiti ona poznata uzrecica…tiha voda brege dere. [thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist

…a što se ljudi guraju prodati ispod 43 a idući tjedan će ići do 47…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Zadnih pola sata (od 12:30 do 13:00) povlacenje kupnje tj. u tijeku je tzv. testiranje drhtavih rucica. No proslo samo nekih 80-tak komada po bidu. Cini se da je tih drhtavih rucica sve manje i manje.

Optimist - loše informirani pesimist


Vaš link


Ad 3.
Za člana Nadzornog odbora Društva izabire se g. Marijan Antun Kostrenčić dipl. pravnik…

toliko o Kostrenčićevom odlasku iz Ingre,

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Zadnih pola sata (od 12:30 do 13:00) povlacenje kupnje tj. u tijeku je tzv. testiranje drhtavih rucica. No proslo samo nekih 80-tak komada po bidu. Cini se da je tih drhtavih rucica sve manje i manje.

Ali cini se da je to vrijedilo samo za prvih pola sata ali sada ocito da je za neke ovaj pritisak postao ipak neizdrziv. No ,bas super, eto nove prilike za utovar i ako moze jos malo nize…ipak, tko zna sto ponedjeljak pa i iduci tjedan donosi. Stoga drhtavci samo dajte jos nize. [cool]

Optimist - loše informirani pesimist

imam 1500 kom ingre,po cijeni od 41,78
valjda je sad to to konačno
molim komentare

jako dobar prosjek ako govoris istinu 😉 naravno,,ja uspio spustiti prosjek do 43 i jako sam zadovoljan!!!


imam 1500 kom ingre,po cijeni od 41,78
valjda je sad to to konačno
molim komentare

ako prodaš po zadnjoj cijeni, imaš 1830 kn umanjeno za brokeražu. to ti je cca 180 bureka

manje je više, a više još više

…trejderi se namiruju-njima dosta 3%…haa, neka im…biće i za jogurt…dobro id sa burekom… [wink]
ali vratiti će se oni oko 45…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

kad će ova ingra krenut dolje?


…a što se ljudi guraju prodati ispod 43 a idući tjedan će ići do 47…

a … pusti ih … a nama dobro došlo [pray]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close