INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


polako, sami znate da su takva iskrcavanja na INGR uobičajena

veliki promet, 41 probijeno, 42 probijeno, 43 probijeno, ide to gore, volumen je odličan

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

…ma ispucati će se i oni kojima se žuri po marendu ili u otplatu kredita jer im ovrha kuca na vrata…a onda će se lakše ići UP…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ingra i Tehnika rastu zajedno.Ima li to veze s onim što pokušavaju na tržištu Alžira?

na Ingri bitka do istrebljenja…. koje strane bumo vidjeli


Ingra i Tehnika rastu zajedno.Ima li to veze s onim što pokušavaju na tržištu Alžira?

…nešto se ipak zna… a i oni koji su prodavali iznad 50, njima sve do 45 je još uvijek jeftino…samo čekaju potvrdu trenda…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Lijepo se skida sa aska, al svako malo neko udari po bidu…

Ukratko, tuku naši al tuku i partizani [lol]

Nakotilo se bida, jutros oko 20 000 komada a sada

KUPNJE (39.935) – INGR-R-A PRODAJE (67.142) – INGR-R-A [cool]

Može li neko postat sve naloge na asku i omjer K/P?

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)


Ingra i Tehnika rastu zajedno.Ima li to veze s onim što pokušavaju na tržištu Alžira?

vrlo lako moguce… [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Ingra i Tehnika rastu zajedno.Ima li to veze s onim što pokušavaju na tržištu Alžira?

…nešto se ipak zna… a i oni koji su prodavali iznad 50, njima sve do 45 je još uvijek jeftino…samo čekaju potvrdu trenda…
[/quote]
Pa trend rasta se vidi već par dana , ne ?


Može li neko postat sve naloge na asku i omjer K/P?

ne, nema toliko mjesta na stranici [cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Može li neko postat sve naloge na asku i omjer K/P?

big picture…, zbrajaj sam…

New Report

Close