INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čuo sam da uskoro dolazi jedna jako dobra vijest za Ingru, zato su ovakvi žestoki prekrcaji-ukrcaji. Bit će ubrzo jako lijep skok na Ingri, koja se jedina od građevinara još nije pomakla s mrtve točke. Strong buy!

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Vidim da ovdje sve vrvi od menadžera koji za tren napune ingru poslovima. To je potencijal za upravu!

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Nedavno sam napisao da ce u 2010. godini BiH biti zlatna koka za INGR-u, a mnogi su mi ljepili jedinice… A ja samo akumuliram i akumuliram, dok ti isti trguju za burek…

Odavno sam naucio da je bolje postaviti svoj target, a ne stalno kupovati-prodavati. Moj target je na xxx kuna… Strpljen-spasen! I znam da ce cijena uskoro gore jer vec odavno nema kolege Operenhajma na forumu…:-)

Pozdrav s juga domovine!

Stojte mi dobro!

za buduće kretanje cijene ingre vrlo je znakovito kako je ostvaren promet zadnjih dana … cca. 75% skinuto s aska [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

To buy, or not to buy, that IS the question now? ubo bi još soma al sve sam nešto bi, nebi, bi…


Nedavno sam napisao da ce u 2010. godini BiH biti zlatna koka za INGR-u, a mnogi su mi ljepili jedinice… A ja samo akumuliram i akumuliram, dok ti isti trguju za burek…

Odavno sam naucio da je bolje postaviti svoj target, a ne stalno kupovati-prodavati. Moj target je na xxx kuna… Strpljen-spasen! I znam da ce cijena uskoro gore jer vec odavno nema kolege Operenhajma na forumu…:-)

Pozdrav s juga domovine!

Stojte mi dobro!

ajde riječi ti se pozlatile, pa makar i ja uhvatio još koji val onako usput [wink]


?

13.01.2010.:
Promjena % 1,79%
Prethodna količina 29.276
Kupnja/Prodaja 41,23 / 41,60
Početna 40,54
Najviša 41,45
Najniža 40,54
Povijesna zadnja 40,72
Broj transakcija 150

Rezime recesijske godine dana trgovanja:
52tj najviša 86,38
52tj najniža 34,08
Ukupni promet 1.785,08 mil
Ukupno kol 7,98 mil
Broj izdanih 7,500.000

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Čuo sam da uskoro dolazi jedna jako dobra vijest za Ingru, zato su ovakvi žestoki prekrcaji-ukrcaji. Bit će ubrzo jako lijep skok na Ingri, koja se jedina od građevinara još nije pomakla s mrtve točke. Strong buy!

Točno!
Nije mi jasno kako neki ne vide da ovdje uskoro slijedi ŽESTOK RAST!


To buy, or not to buy, that IS the question now? ubo bi još soma al sve sam nešto bi, nebi, bi…

Ja sam danas dokupio 500 komada.

alea iacta est – sutra ću maknuti naloge s kupnje nekih drugih dionica i stući ću sve u Ingru pa se čujemo za par mjeseci! [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ja sam danas dokupio 500 komada.

alea iacta est – sutra ću maknuti naloge s kupnje nekih drugih dionica i stući ću sve u Ingru pa se čujemo za par mjeseci! [thumbsup]


Ako si mislio sve stući u ingru, mogao si to puno elegantnije napraviti i bez najave.
Ili možda čekaš na istovaru? [cool]

Ako si mislio sve stući u ingru, mogao si to puno elegantnije napraviti i bez najave.

A zašto? Pa nije Ingra neka nelikviduša kojom možeš muljati s 50 K dnevnog prometa i par postova na forumu! Ovdje na dan prođe 1,5-2 milje kuna prometa tako da bez problema mogu najaviti da ću sutra kupiti i to bez problema između 41-42. Mene zaista ne hebe platim li je par lipa više li manje jer s njome ne trejdam, držat ću je dok ne pređe 60 kn a onda ću početi razmišljati da li dio prodati ili pak čekati da pređe 100 kn. [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Evo mogućeg dodatnog posla za ingru…

FBiH planira gradnju elektrana vrijednu 5 milijardi eura

http://www.poslovni.hr/136956.aspx


Na rijeci Bosni ove godine počinje gradnje 6 protočnih hidroelektrana, investitor jedna kanadske tvrtka.
Elektrane se grade na lokacijama od Nemile do Maglajato jeset: Nemila, Žepče, Dolina, Globarica, Komšići.


za buduće kretanje cijene ingre vrlo je znakovito kako je ostvaren promet zadnjih dana … cca. 75% skinuto s aska [thumbsup]

E, svaka čast kolega na ovom opažanju….Sad već možemo govoriti o tome da li je 41 bila linija potpore ili otpora…

New Report

Close