INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najviše papirića promjenilo vlasnika ovdje [lol]
Ili nije ? [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

kada se usporedi sa drugim dionicama (u građevinskom sektoru) ingra uvijek najmanje raste [sad]

ovo je teška prostitucija od dionice. Kažem od dionice. O kompaniji samoj trenutno ne znam puno detalja, iako nemam loše mišljenje. Ne vidim po čemu bi imala lošiju percepciju od bilo kojeg drugog građevinara. Što se tiće dionice… Nema ovdje niti akumulacije niti distribucije nego ocean špekulanata, svaki po par tisuća komada koji si međusobno preprodaju dionice i tako već punih godinu dana. katastrofa.


kada se usporedi sa drugim dionicama (u građevinskom sektoru) ingra uvijek najmanje raste [sad]

Svakako je to jasan signal za dodatnu akumulaciju [smiley]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


kada se usporedi sa drugim dionicama (u građevinskom sektoru) ingra uvijek najmanje raste [sad]

Samo kratka opservacija.

Svaki sektor ( koji ima više predstavnika na burzi ) ima često svoju crnu ovcu. I to iz ko zna kojih razloga.

Za građevinu je to recimo ingra, za transportni sektor recimo lkri, za trgovinski sektor recimo magma.

Sa tehničke strane su u takvom kontekstu to najpodcjenjenije dionice ( tj očekivalo/očekuje se od njih daleko više po pitanju rasta ). No to nije garancija da će se to dogodit šta se očekuje, nažalost. Tako da nekad ovakva naoko "prednost" može značit zapravo nedostatak.

No kad se očekivanje krene realizirat u stvarnosti, tada situacija nekim sudionicima djeluje daleko povoljnija ( uzmimo primjer hgspot i njegovog uzdizanja s dna).

never surrender

…danas se Ingra uspješno skupljala na štopanoj cijeni…tko je pratio mogao je to primijetiti…u 2-3 navrata se štopala sa 2000-3000 po kupnji…a onda se inteligentno skupljalo na prodajnoj strani po cca 41-41,30…sutra idemo na 42,xx ili tik do 43,xx…sve ovisi koliki su još apetiti na ovim razinama prije nego krene stampedo prema goreeee…taj stampedo će napraviti oni koji u zadnjih mjesec dana strpljivo skupljaju…no problem su nam burekinvestitori koji sa cca 100-500 dionica uzimaju siću i tako zaustavljaju brzinu rasta…bitno je da se vratila likvidnst i to većinom na kupnji a to ipak nešto govori… pozzz pravim Ingrašima…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Moji nalozi sutra će biti:

Prodaja 41,42 kn
Kupnja 39,67 kn

Kolega dobro ste se postavili!
[/quote]

..ahaa, prodao je ali nije kupio…sutra će biti panike preko 42… [wink]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




Moji nalozi sutra će biti:

Prodaja 41,42 kn
Kupnja 39,67 kn

Kolega dobro ste se postavili!
[/quote]

..ahaa, prodao je ali nije kupio…sutra će biti panike preko 42… [wink]
[/quote]
Možda je Vlajina mudriji od nas pa sutra kupi po 40kn…. i fino ubije 1 janjca, a ne ko mi ostali bureke.

MEĐUNARODNO JAVNO PRIKUPLJANJE PONUDA
– za prodaju 100% udjela u društvu Lanište d.o.o. – vlasnika Arene Zagreb, multifunkcionalne sportske dvorane

Rok za dostavu ponuda :Ponude s traženom dokumentacijom treba dostaviti najkasnije do 11.12.2009. godine do 15:00 sati, na adresu Prodavatelja.

proslo mjesec dana…
i posto ono ide…
ni rijeci..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ja moram priznati da u ovoj trgovini gdje cijena ne mrda INGRA mi prestaje biti zanimljiva…
možda ako padne na 39,5kn se vratim opet, sada ipak ima boljih pickova.
A Tehnika i Viadukt su takvi tipovi.

Kolega Filija o kakvoj Vi panici pričate???
Zar stvarno mislite da će INGRA pobjeći tek tako?
U 1 danu???? Zasad ne vidim još naznake da napravi i krene slijediti DLKV, Tehniku i VDKT.


Ja moram priznati da u ovoj trgovini gdje cijena ne mrda INGRA mi prestaje biti zanimljiva…
možda ako padne na 39,5kn se vratim opet, sada ipak ima boljih pickova.
A Tehnika i Viadukt su takvi tipovi.

Ako ne mrda onda je meni zanimljiva, ja ionako nevolim kad moje dionice rastu samo mi stvaraju nervozu.

New Report

Close