INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

goldy @ boll se suzava sve vise….dionica je bez trenda…..nije potrebno boravit unutra ,,nece to nikamo pobjec….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Nebitno za one u prevelikom minusu ….
Ako si kad bio , znaš da je preteško pa rekao bih i nemoguće prodat pa čekat niže ….
Znači , ostaje čekat …. [embarass]

smanjuje se minus.......

Kolega inverter nisam razumio što mislite?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


goldy @ boll se suzava sve vise….dionica je bez trenda…..nije potrebno boravit unutra ,,nece to nikamo pobjec….

samo ti ajde siroko ti polje ,nemoras sugerirat i dijelit svoje misljenje , mislim da si totalno u krivu [huh]


Nebitno za one u prevelikom minusu ….
Ako si kad bio , znaš da je preteško pa rekao bih i nemoguće prodat pa čekat niže ….
Znači , ostaje čekat …. [embarass]

u tom slucaju ako se ima love,,,dokup…prekasno je za prodavati ako je velik minus….
s400@ upravo onako kako sam napisao,,,dionica je bez trenda….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

arena@ ajde da cujem tvoje misljenje,,,tu smo da razmjenimo misljena zar ne???

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

zanimljivo, skuplja se na oko 41 i 3. smo po prometu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

20.000 kom prošlo , imamo promet kao svi građevinari skupa …
i bid nam je neloš …. i trebalo bi rast ….

al’ ask nam je katastrofa …. pa nećemo …. [cry]

smanjuje se minus.......

Ovi šta prodaju su izvadili sve šta imaju 78379 komada, neinteligentni prodavači ili neko drži cijenu i skuplja.

Moje definitivno da se skuplja a i dobro to rade,demoralizirali su kupnju pa im nije teško manipulirati s cijenom.

bit će bolje................

Na ovoj dionici je samo igra fondova, nema ovo nikakve veze s nekim jakim prodavačem, jer da je želio mogao je dosad 3 put sve svoje prodat.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Po informacijama koje ja raspolažem, "Technor Energy" privodi kraju proceduru za gradnju mini elektrana u BIH.
To znači uskoro će biti poznat izvođač radova.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

možda je ona priča da će mesić ući u vodstvo južnog toka,dijelom dotiče i ingru,ako prodje južni tok kroz hrvatsku ili se napravi krak,to će netko morati projektirati a bome i izvoditi.par stotina milja eura u igri.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close