INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pitanje:
U kojem mjesecu zavrsne faze pregovaranja za prijekt u Alziru je Ingra?
Prva kotacija ljudi…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Bit će nekima prva kotacija u Remetincu kad počne sistematski pregled ( ko je kome i zašto )

Dokup, dokup i bunike amo.

Biti će krvi, al ne moje......

Stisnulo se ovdje ….ko u mrtvom moru …..vidim kolekcionira se u tišini …skupljamo …..bit će ovdje vjetra bez obzira na najavu loše građevinarske godine …..bez obzira na rasprodaju dobavljača …na zalizane nadzornike u remetincu ….zlatno pravilo ..kupuj kad je sranje ovdje je više nego primjenjivo …citiram nekadašnjeg zaštitnika …samo u kontra ..MOŽE LI GORE ….može ….samo
PREMA GORE …4X će biti brojka koje će se sjećati sa sjetom …oni koji nisu ušli …malo razmišljanja osobnih …

Tko je iz TOP 10 prodavao zadnjih mjesec dana Ingru ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!




Amerikanci na največim razinama u 15 mjeseci!!

Znači da smo več odavno trebali biti na 250 kn!

http://www.poslovni.hr/136236.aspx


Nekako ne uspijevam slijediti tu logiku!
Jel to znači da i ja moram imati vilu s bazenom, jer netko preko bare s istim poslom to ima?
[/quote]
Nemoraš imati vilu, al nisi niti inteligentan, ako nemaš bar financiski MIR ako radiš isti posao!
p.s. Sve je u korelaciji!
[/quote]

Mislim da je neinteligentno napisati ovo da smo odavno trebali biti na 250 kn…. Ja bih to volio jer imam dionice ingre, ali pobogu nemojte pisati baš ovakve gluparije! Da smo trebali već bismo bili na 250 kn.

Bila je to prava prilika nakupovati se na 39 do 40 [undecid]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

…nema me 7 dana i vidim da su se svi nakrcali…znači nema više jeftinih rasprodaja…uskoro pomalo UP…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...





Amerikanci na največim razinama u 15 mjeseci!!

Znači da smo več odavno trebali biti na 250 kn!

http://www.poslovni.hr/136236.aspx


Nekako ne uspijevam slijediti tu logiku!
Jel to znači da i ja moram imati vilu s bazenom, jer netko preko bare s istim poslom to ima?
[/quote]
Nemoraš imati vilu, al nisi niti inteligentan, ako nemaš bar financiski MIR ako radiš isti posao!
p.s. Sve je u korelaciji!
[/quote]

Mislim da je neinteligentno napisati ovo da smo odavno trebali biti na 250 kn…. Ja bih to volio jer imam dionice ingre, ali pobogu nemojte pisati baš ovakve gluparije! Da smo trebali već bismo bili na 250 kn.

[/quote]
o dragi Bože kave se gluposti ovdje pišu! svašta

Moji nalozi sutra će biti:

Prodaja 41,42 kn
Kupnja 39,67 kn

VLAJ - PONOS NACIJE

Ja imam podosta ingre i uvijek se normalno nadati rastu al stvarno dok nekrene buđenje sve ukupne ekonomije niš od ingre, ja neznam kako je drugdje ali kad pogledam unazad 3 godine gradilo se na svakom koraku a ove zime na prste jedne ruke se može nabrojati šta se gdje radi i to sve neki sitni poslovi…
A cijeni od 250 se stvarno ne nadan ni kad crobex bude na 5000…

idući tjedan će bit bolje...

Bojim se da ponovo nećemo probit 42 KN….
to nam je plafon zasad…

smanjuje se minus.......


Moji nalozi sutra će biti:

Prodaja 41,42 kn
Kupnja 39,67 kn

Kolega dobro ste se postavili!

manje je više, a više još više

New Report

Close