INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

POTPUNO SA SLAŽEM..imas 100-tku od mene

pa ne pada, raste kao što rastu i druge dionice…. pa prije 15-dana bila je po 38,… 7-8% porasta do danas…

još kad nebi svi mi prodavali sa 5-6% zarade bili bi vrlo brzo na 50 ili više…. a svi smo se opekli pa smo zadovoljni i sa 5%.. demantirajte me… ovako malo, pomalo ali ipek rastemo…


U privitku TA graficki prikaz ingre. Izlazak cijene iz kanala 5-tog vala proslog pada. Stochastic probio gornju liniju otpora no RSI jos uvijek nekako malo neuvjerljiv ali je zato sve to praceno uz znatan porast prometa…

U prilogu revizija TA grafickog prikaza ingre –> novo crtkane linije zuta i crvena. Naime, kako su Stohcastic oscilator te RSI oscilator vec nekoliko dana prije promijenili smjer te bi se onda od tuda trebalo promatrati i izlazak iz 5-tog kanala od proslog pada a ne kako je bilo prikazano. Znaci da smo onda vec neko vrijeme u sideways kretanju tj. stagnaciji.

Optimist - loše informirani pesimist

Rohatinski siguran da smo prebrodili financijsku krizu-limun.hr

U privitku je prikaz jednogodisnjeg ciklusa ingre. Kako slika govori 1000 rijeci pa onda nije ni potrebno posebno objasnjavati sto se je sve dogadjalo sa ovom dionicom tijekom ciklusa od jedne godine. Ono sto je ocito da je pritisak sa prodajne strane bio strasan. No sada je primjetno priblizavanje suzenju klina (zute linije) stvorenog tijekom te jedne godine. Proboj gornje linije tog klina znacio bi da se ingra ipak uspjela izvuci iz ove krize…a probojem donje linije da mozda i nije…

Optimist - loše informirani pesimist


pa ne pada, raste kao što rastu i druge dionice…. pa prije 15-dana bila je po 38,… 7-8% porasta do danas…

a vdkt sa 290 na 330 kn
[wink]

Moram priznati da mi je čudno da ova dionica ne raste tako brzo kao ostali građevinari. Možda se netko (naš mili bivši član nadzornog odbora) još uvijek iskrcava?

možda netko kupuje Inu pa proda Ingru do 40,16 pa kad zaradi na Ini se vrati… samo moje razmišljanje…


pa ne pada, raste kao što rastu i druge dionice…. pa prije 15-dana bila je po 38,… 7-8% porasta do danas…

Iz kojeg si filma ti ispa?

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

pa jel išla ingra danas do 41,49…. izračunaj koliko je to % zarade…u odnosu na 38,9… od 4.1.

Prije sat vremena po bidu je proslo preko 5050 komada s prosjecnom cijenom od 40.50?!
Netko je nestrpljiv jer cijena nije narasla na ocekivanu razinu ili je mozda nesto drugo u pitanju?!

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close