INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni ste se smijali kada sam vam na 45 rekao da prodate.
Samo vi meni i dalje djelite jedinice.

Ja sam vam govorio da se ne zahebavate, ali vi i dalje po svome.

Čuvajte se i budite oprezni.
Ide ovo jako jako nisko, a na kraju na 0

p.s. a tek kada padne ispod 38? koja će onda paronoja nastati…grrrr nebi vam volio biti u koži..kao niti u ingri ili ičemu u hrvatskoj
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Danas ili sutra pada odluka da li jos ostajemo u kanalu ili ne???
Trenutno je tijeku testiranje dugorocne linije potpore, a sto je graficki prikazano u privitku.

Optimist - loše informirani pesimist

http://www.24sata.hr/news/kosor-uzvraca-udarac-ivu-sanadera-izbacuju-u-15-h/152440/

PREVIRANJA U HDZ-U
Neslužbeno: Ivo Sanader izbačen iz HDZ-a!
Autor/izvor: SEEbiz / net.hr / jutarnji.hr / vecernji.hr
Informaciju o izbacivanju Ive Sanadera iz HDZ-a doalzi od jednog od članova predsjedništva stranke koje još uvijek vijeća iza zatvorenih vrata. Isti izvor tvrdi da je u tijeku rasprava o tome koga će HDZ još isključiti iz svojih redova.
HEBRANG: "Ljut sam na Sanadera jer se protustatutarno ne smije raditi niti u jednoj organizaciji! Trebao je reći što mu je na duši, onda bismo mi sazvali Predsjedništvo i jedni drugima rekli što imamo za reći, a ne da ispadne da i dalje podgrijavamo one koji se ne znaju pridržavati osnovnih propisa i okvira."

Vrh HDZ-a okupio se rano jutros, a Andrija Hebrang je uoči sastanka rekao: ‘Ljut sam na Sanadera jer se protustatutarno ne smije raditi niti u jednoj organizaciji! Trebao je reći što mu je na duši, onda bismo mi sazvali Predsjedništvo i jedni drugima rekli što imamo za reći.’

U tijeku je sastanak vrha HDZ-a u središnjici stranke na Trgu žrtava fašizma. Na sastanak su stigli Šeks, premijerka Kosor, ministri Kalmeta, Jandroković, Šuker, Čobanković, Milinović…

"Ljut sam na Sanadera jer se protustatutarno ne smije raditi niti u jednoj organizaciji! Trebao je reći što mu je na duši, onda bismo mi sazvali Predsjedništvo i jedni drugima rekli što imamo za reći, a ne da ispadne da i dalje podgrijavamo one koji se ne znaju pridržavati osnovnih propisa i okvira", rekao je Andrija Hebrang, kako prenosi Večernji.

Sudionici sastanka u HDZ-u nisu bili previše rječiti. Tako je ministar poljoprivrede Petar Čobanković na pitanje novinara je li ljut zbog svega što se događalo u nedjelju samo kratko priznao: "Ljut sam."

Sjednici vrha stranke pridružio se i Josip Đakić, koji je jučer bio na konferenciji za novinare Ive Sanadera. Nije htio ništa komentirati novinarima, nego je samo u prolazu rekao: "Poslije, poslije."

Izjava predsjednice stranke Jadranke Kosor očekuje se nakon završetka sastanka, a koalicijski partneri trebali bi se u Vladi naći poslijepodne.

Nešto prije 13 sati u središnjicu HDZ-a počeli su stizati "gosti" Sanaderove izvanredne presice. Božica Šolić, koja je u nedjelju samo ponavljala "nisam znala, nisam znala", ušla je bez riječi, kao i Petar Selem koji je došao u društvu Borisa Kunsta.

Bivši sindikalni vođa pak je rekao da nije znao koja će biti tema Sanaderove konferencije za novinare. Upitan podržava Sanadera ili Kosor, odgovorio je da će poštivati odluku Predsjedništva. Isti odgovor dao je i na pitanje treba li Sanadera izbaciti iz stranke i je li on pučem naštetio stranci.

Ivanka Roksandić, Emil Tomljanović i Stjepan Fiolić stigli su među posljednima.

"Ne osjećam se prevarenim, jer cijela stranka podržava Kosor", rekao je Fiolić.

U privitku je dana TA graficka analiza. Ono sto se moze primjetiti vec neko vrijeme je smirivanje SMA 4-dnevne linije te priblizavanje iste SMA 9-dnevnoj liniji. Takodjer, RSI index ne probija vec raste uz liniju potpore a Stochastic oscilator je na putu probijanja gornje linije otpora. Sve je to praceno i danasnjim porastom volumena trgovanja. Stoga, moglo bi se mozda reci da ono sto se je dogadjalo zadnjih tjedan i nesto dana je ustvari bilo dodatno ispuhavanje vec ionako dobro ispuhanog balona. Sve u svemu vrlo optimisticna prognoza za sutra.

Optimist - loše informirani pesimist

Forumaši i kolege jedna stvar koja će Vas zasigurno zanimati:

Josip Protega – član Nadzornog odbora

http://www.ingra.hr/index.php?page=about&id=6

Srdačan pozdrav

Dobro zapažanje. [shocked]
Iskreno se nadam da to ne znači automatski i lošu vijest!

To što je Protega u Nadzornom odboru Ingre nebi smjelo imati nikakve veze sa poslovanjem kompanije. Puno važniji kao član nadzornog odbora je akademik Jakša Barbić jer ima puno veću težinu kao poznati pravni stručnjak.

Kada drukerima nestane municije onda se izvlače kojekakve informacije i rade nebulozne insinuacije, nebi li rušili cijenu.


Forumaši i kolege jedna stvar koja će Vas zasigurno zanimati:

Josip Protega – član Nadzornog odbora

http://www.ingra.hr/index.php?page=about&id=6

Srdačan pozdrav

A koga on tamo predstavlja?


Dobro zapažanje. [shocked]
Iskreno se nadam da to ne znači automatski i lošu vijest!


to bi trebala biti dobra vijest, zar ne!

Članovi Nadzornog odbora Ingre
Protega u zatvoru
Kostrenčić Makedonija
Vidošević od najvećeg favorita do najvećeg luzera
Orešković fondovi pbz pali za 80 %
MI – dioničari= cijena dionice [cry]

Ko se dohvati Ingre ko i u Piratima s Deepom, i prokletog asteškog zlata.

najbolje umjesto isplaćene dividende da je igor O. platio skidanje uroka [lol]



Forumaši i kolege jedna stvar koja će Vas zasigurno zanimati:

Josip Protega – član Nadzornog odbora

http://www.ingra.hr/index.php?page=about&id=6

Srdačan pozdrav

A koga on tamo predstavlja?
[/quote]
istog čoku koga i u remetincu- gospon kranadera.

New Report

Close