INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kažu neki znalci da se transport uvijek prvi oporavlja. tek kad se sirovina donese on d fejs of d plejs može početi nekakva proizvodnja, koja potiče i investicije, a tu se nalaze i one iz građevinskog sektora. ponavljam, to kažu znalci, koje ja ponekad u davniku koristim kao informatore.

Vidjet ćeš kolega kakvu ulogu igra transport za INGR-R-A kad lupe seriju dobrih vijesti tri dana za redom.A sve mi se čini da već pišu tekst [proud].Ni sve kočnice transporta neće zaustaviti cijenu prije 65kn.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Nisam pratio dva-tri tjedna. Ide se u nebesa???!!!! [pray] 65 kn..??? kada će to biti??

Postoji jedna velika kočnica, a to je simetrični trokut koji se formirao prije točno godinu dana. Za sada aktualan raspon 38 kn- 48 kn, proboj bi mogao biti za mjesec dana.


Postoji jedna velika kočnica, a to je simetrični trokut koji se formirao prije točno godinu dana. Za sada aktualan raspon 38 kn- 48 kn, proboj bi mogao biti za mjesec dana.

Uvijek isto pisemo ,cijena ce odletit kada sjedne dividenda ht kao i sve ostale dionice i tko sta uhvati,a to tada 2 -3 mjeseca strpljenja.

Sjetite se hdel-r-a,igh-r-a-,lkri-r-a i ostalih


Postoji jedna velika kočnica, a to je simetrični trokut koji se formirao prije točno godinu dana. Za sada aktualan raspon 38 kn- 48 kn, proboj bi mogao biti za mjesec dana.

Kolega dali grah bacate lijevom ili desnom rukom sa malo felša kad ste dali tako preciznu analizu ?!

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !


kažu neki znalci da se transport uvijek prvi oporavlja. tek kad se sirovina donese on d fejs of d plejs može početi nekakva proizvodnja, koja potiče i investicije, a tu se nalaze i one iz građevinskog sektora. ponavljam, to kažu znalci, koje ja ponekad u davniku koristim kao informatore.

Kolega, Banke idu prije toga…

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

zanimljiv bid pred otvaranje, da vidimo jesu li market motivatori

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

hmmmm…ili je procurila neka nova vijest ili se sprema pumpanje INGRE jer su se majstori dovoljno nakrcali. bid je za sada neubičajeno jak [cool]

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

evo neubičajeno jako brzo su se majstori makli s bida

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ne vjerujem da će pasti puno ispod ove razine,40 kn se pokazala kao dobra podrška,međutim ovako loša likvidnost zabrinjava,to je potencijalna opasnost,jer netko sa relativno malim novcima je može gurnuti u ponor,a to nekome i paše,zato oprez nije na odmet..


ne vjerujem da će pasti puno ispod ove razine,40 kn se pokazala kao dobra podrška,međutim ovako loša likvidnost zabrinjava,to je potencijalna opasnost,jer netko sa relativno malim novcima je može gurnuti u ponor,a to nekome i paše,zato oprez nije na odmet..

Loša likvidnost je na cijeloj ZSE, ali to nije ni loše jer ulagači pokazuju da po ovim prejeftinim cijenama ne žele prodavati dionice. Ingra je već par puta padala ispod 40 kn,ali se uviek brzo vraćala tako da ne vjerujem u neki veći pad. Može biti na dan-dva na 39 kn, pa opet preko 40 kn dok ne krene rast cijelog tržišta a onda smo na preko 50 kn

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

keš je uvijek bio keš! situacija u državi je vrlo "labava" ! novaca nema(tj ima samo u čijim
đepovima) ha, ha. a njima je sve jedno tako dugo dok mogu mastiti brkove.
Tko će financirati gradnju?

New Report

Close