INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Za razliku od tebe znam odrediti približni vrh! Danas sam prodao i kupio INGRU i zaradio 4%.

Ne razumijem cemu toliko veselja zbog nekih 4%. Ocito jos nikad niste zaradili 100%, no jedno je sigurno, na ovakav nacin to nikad ni necete. [yawn] [lol]
[/quote]
To je otprilike kao kad se neki spremaju za osvajajnje vrha Himalaje, a neki se hvale sa osvajanjem brežuljaka u podnožju iste.pih, neš ti izazova [yawn] [yawn] [yawn]
[/quote]
A izjava dolazi od čovjeka koji kao navodno ima INGRU a druka na pad!
Ja imam INGRU, nekad više nekad manje,… ovisno o grafu…
I nemoj misliti da će narasti 100% u jednom danu, prije nekih 7-8% gore, pa pad 3-4% dolje…
Ti uhvatiš možda od tog 6%, ja 11%, tu je razlika….
Sad si odjednom postao netko tko cijeni INGRU, a cijelo vrijeme pljucas i drukaš na dolje….
Ja sam upozoravao na pad i dao jasne targete svima, nedavno tko me poslušao mogao je extra zaraditit…A tebe? Nijedan target ništa!
I dao sam opet target, 45,5kn… Pa opet kupnja oko 42,5kn

Sretan Bozic svim INGR-oljupcima, a i onima koji to nisu!!!

Stojte mi dobro!

@Split

Kolega, (iako nisam siguran u taj termin) nastavi slobodno skakutati po brežuljcima, nemoj nas zamarati sa "kotama" 4250 i 4550.Naše kote su na znatno većim nadmorskim visinama, a tamo nema puno arije, pa bi ti moglo pozlit.Drž se ti brežuljaka, ionako na vrh ne mogu doći svi.
Molim te, ako napadaš, napadaj s argumentima.
Želim ti mirne blagdane s obitelji, puno zdravlja i sreće u novoj, a lova je ionako nebitna ako nemaš ono što ti ja želim. [thumbsup]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

sve najbolje sto se pozeljeti moze svim forumasima ma gdje god bili povodom blagdana, prije svega zdravlje na prvom mijestu,, mozda bi nas i ovih dana I.Openh. mogao obradovati sa nama jako zeljenom vijescu, nekako imam dobar osjecaj sto se toga tice.. [thumbsup]

pozdrav najvećim patnicima poslije pravih branitelja-malim dioničarima na zse koji svaki posjeduje ptsp..ma gdje bili,pa makar bili u kešu…

Nedavno sam napisao da bi BiH trebala biti zlatna koka za INGR-u u 2010. godini.

Sto mislite o tome da se INGR-a prijavi za ovaj projekt:

http://www.nezavisne.com/ekonomija/vijesti/50997/Centralna-banka-gradi-zgradu.html

Stojte mi dobro!



@Split

Želim ti mirne blagdane s obitelji, puno zdravlja i sreće u novoj, a lova je ionako nebitna

Hvala na čestitkama! Svako dobro i Tebi i Tvojoj obitelji!


ja bih volio živijeti u LATINSKOJ AMERICI! [lol] [lol] [thumbsup]


-A tko ti brani, petokraku na čelo, i put pod noge, hasta la vista
[/quote]

navodno sa 500 eura mjesečno možeš dobro živjeti u čileu ( u gradu).


navodno sa 500 eura mjesečno možeš dobro živjeti u čileu ( u gradu).

možeš i u HR…samo….sve manje je ljudi koji ih imaju svaki mjesec [cry]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


Nedavno sam napisao da bi BiH trebala biti zlatna koka za INGR-u u 2010. godini.

Sto mislite o tome da se INGR-a prijavi za ovaj projekt:

http://www.nezavisne.com/ekonomija/vijesti/50997/Centralna-banka-gradi-zgradu.html

Stojte mi dobro!


A da počmemo mi s foruma za Ingru slati ponude na natječaje. Mogli bi se organizirati da svatko uzme jednu državu i prati što se gradi.
Meni jedan susjed diže kat kuće, pa mogli bi poslati ponudu, nažalost nemam link.

Ako susid dobro placa samo javi upravi INGR-e…:-)

Sala mala. Moje misljenje je da se INGR-a u narednoj godini traba fokusirat na posao u susjedstvu (BiH, Srbija…) jer smo mi (Hrvatska) vec mnogo ulozili u gradjevinu zadnjih godina…

Kako se pise, INGR-a bi trabala dobit 2 posla u BiH iduce godine: Elektrane i jedan dio autoceste. Naravno, to jos nije potvrdjeno, al ako se ostavri bit ce dovoljno za prezivit krizu.

S obzirom da dobivaju poslove u BiH, ocito je da tamo imaju dovoljno jak lobi koji im te poslove omogucava (ili ti mislis da se posao dobiva tek tako?!) tako da i ova zgrada moze bit interesantna.

Stojte mi dobro!

Mislim da nam ni poslovi ne mogu pomoći dok su god ovi mafijaši u INGRI.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close