INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Za razliku od tebe znam odrediti približni vrh! Danas sam prodao i kupio INGRU i zaradio 4%.

Ne razumijem cemu toliko veselja zbog nekih 4%. Ocito jos nikad niste zaradili 100%, no jedno je sigurno, na ovakav nacin to nikad ni necete. [yawn] [lol]

Optimist - loše informirani pesimist


Ja ocekujem bar troznamenkasti broj! [thumbsup]

9,99? [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Slažem se jer s ovim trejdom samo se bogate brokeri.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Ja ocekujem bar troznamenkasti broj! [thumbsup]

9,99? [thumbsup]
[/quote]
Točno….slabo vidim jel to piše 999
[lol] [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

pde ingra 1,88% na jednoj dionici….za nevjerovat

Pazi transakcije – 1 kom – 40,21 kn. Ne ovo uopće nije manipuliranje burzom. Stvarno banana država i banana regulator. [lol]

…i kako je to moguće…moguće je neravno…a gle navlakača na dole…sve po 20,30,40 dionica se prodaje… [lol] …možda netko i nasjedne…naročito oni koji se žure da imaju novac za NG…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Pazi transakcije – 1 kom – 40,21 kn. Ne ovo uopće nije manipuliranje burzom. Stvarno banana država i banana regulator. [lol]

…a što se ovi sa 32,84,26 natječu tko će biti niži na prodaji…ili čekaju žrtvu pa da ga popapaju jeftino… [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Krasan dan…zato Vam svima želim svima uputiti pozdrav…
te reči da imam samo jedan otvoren nalog na prodaji po cjeni 1xx kn.

Dioničarima INGRE, jer smo kolege..
Velikim i malim špekulantima, jer bez njih nikada ne bih imao ovoliki broj dionica [lol]
Fond menađerima OMF-a, jer im je šarolik portfelj ko fond branitelja (ko da im Mudrin..ć daje plaću)
koji su također potpomogli moje ukrcavanje.
Modelatoru što je vjervatno dobio dioptriju čitajući ove naše vizije…
Naravno, našem i njihovom Operxxxxxxx

Te istima želim ČESTIT BOŽIĆ I SRETNU NOVU 2010-u, te da u toj nadolazečoj svi zajedno….napravimo inverznu situaciju,
jer……. ja bih volio živijeti u LATINSKOJ AMERICI! [lol] [lol] [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Za razliku od tebe znam odrediti približni vrh! Danas sam prodao i kupio INGRU i zaradio 4%.

Ne razumijem cemu toliko veselja zbog nekih 4%. Ocito jos nikad niste zaradili 100%, no jedno je sigurno, na ovakav nacin to nikad ni necete. [yawn] [lol]
[/quote]
To je otprilike kao kad se neki spremaju za osvajajnje vrha Himalaje, a neki se hvale sa osvajanjem brežuljaka u podnožju iste.pih, neš ti izazova [yawn] [yawn] [yawn]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

ja bih volio živijeti u LATINSKOJ AMERICI! [lol] [lol] [thumbsup]


-A tko ti brani, petokraku na čelo, i put pod noge, hasta la vista

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Čestit Božić

New Report

Close