INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

imam i ja,jedan kupovni na 39,xx i tri prodajna na 43,xx 44,xx 47,xx


Moram reci ovom prilikom da unatoc nekim razmisljanjima na forumu nisam svoje jos prodavao niti imam skoru namjeru na ovako niskim razinama,ali, eto, ni danasnja TA ne donosi optimisticnu sliku situacije. Naime danasnjim formiranjem novog izgleda kanala, cini se da jos neko vrijeme ostajemo u padajucem trendu 5.vala, bar dok konacno ne dodje do proboja gornje linije ovog kanala. Mozda dobra vijest za sve one koji su i danas prodavali.

Nije to kanal već tvoja fantazija! I dapače mislim da si prodao i to na samom dnu i kao obično pogriješio! Uvjerit ćeš se idućih dana


42,78

45,5kn


Nije to kanal već tvoja fantazija! I dapače mislim da si prodao i to na samom dnu i kao obično pogriješio! Uvjerit ćeš se idućih dana

ne zamara me previse sto drugi misle o onome sto sam napisao i da li sam prodao ili ne [yawn]
no, glede vaseg isnesenog…a u sto bi se to trebalo uvjeriti slijedecih dana?…znate nesto vise?
ajde onda budite tako dobri pa podijelite i sa ostalima… [lol] [lol] [lol]

Optimist - loše informirani pesimist


A zašto bi trebalo uvesti to pravilo????
Ja redovito imam nalog na kupnji i prodaji jer ako već postoji mogućnost zarade onda
ne vidim razloga da se brani!

tko je tu onda druker…ociti razlog zasto vam moje pisanje nejde u prilog… [lol] [lol] [lol]

Optimist - loše informirani pesimist


Moram reci ovom prilikom da unatoc nekim razmisljanjima na forumu nisam svoje jos prodavao niti imam skoru namjeru na ovako niskim razinama, makar bi, razmisljajuci, sa srednjim ulazom koji mi je blizu danasnjem max kretanju cijene bio negdje u blagom minusu. No, mozda sam i pogrijesio sto nisam bar dio prodao kad vidim da u panorami danas opet govore negativno o gradjevinskom sektoru i teskoj situaciji u koju su zapali, a to za sutra ne daje nadu u neki novi rast.
Ali, eto, ni danasnja TA ne donosi optimisticnu sliku situacije. Naime danasnjim formiranjem novog izgleda kanala, cini se da jos neko vrijeme ostajemo u padajucem trendu 5.vala, bar dok konacno ne dodje do proboja gornje linije ovog kanala. Mozda dobra vijest za sve one koji su i danas prodavali.
Jos samo da ne zavrsimo na novom testiranju dugorocne linije potpore u trenutku kada svjetski indeksi jednom zapocnu dugo ocekivani tobogan, jer tko zna sto bi se tek tada ovdje jos moglo poceti dogadjati.

Ti jako voliš tobogane. Daj prestani sa tim praznim pričama i upozorenjima.
Kao što Ingra pa ni Crobex nisu pratili više tjedni rast stranih indeksa, tako se nebi trebali ni voziti na tom tvom toboganu.
Ingra se štopa namjerno kako bi se stigli što više utovariti jer u drugoj polovini prvog mjeseca slijedi mogući jak rast uzrokovan objavom novo ugovorenog posla u BIH i moguća prodaja Arene.
Ako se te dvije stvari poklope moguć je i proboj razine od 60 kn. U slučaju dobrih vijesti iz Alžira cijena bi mogla testirati i troznamenkastu cifru.


Ti jako voliš tobogane. Daj prestani sa tim praznim pričama i upozorenjima.
Kao što Ingra pa ni Crobex nisu pratili više tjedni rast stranih indeksa, tako se nebi trebali ni voziti na tom tvom toboganu.
Ingra se štopa namjerno kako bi se stigli što više utovariti jer u drugoj polovini prvog mjeseca slijedi mogući jak rast uzrokovan objavom novo ugovorenog posla u BIH i moguća prodaja Arene.
Ako se te dvije stvari poklope moguć je i proboj razine od 60 kn. U slučaju dobrih vijesti iz Alžira cijena bi mogla testirati i troznamenkastu cifru.

Pa onda nemas brige i zasto bi te uopce trebao smetati taj tobogan…osim mozda…ako ti jos ne pase ova cijena za iskrcaj. [yawn]

Optimist - loše informirani pesimist



Ti jako voliš tobogane. Daj prestani sa tim praznim pričama i upozorenjima.
Kao što Ingra pa ni Crobex nisu pratili više tjedni rast stranih indeksa, tako se nebi trebali ni voziti na tom tvom toboganu.
Ingra se štopa namjerno kako bi se stigli što više utovariti jer u drugoj polovini prvog mjeseca slijedi mogući jak rast uzrokovan objavom novo ugovorenog posla u BIH i moguća prodaja Arene.
Ako se te dvije stvari poklope moguć je i proboj razine od 60 kn. U slučaju dobrih vijesti iz Alžira cijena bi mogla testirati i troznamenkastu cifru.

Pa onda nemas brige i zasto bi te uopce trebao smetati taj tobogan…osim mozda…ako ti jos ne pase ova cijena za iskrcaj. [yawn]
[/quote]

Kolega ja se ne izlazim iz INGRE bez 80 kn po dionici.


Kolega ja se ne izlazim iz INGRE bez 80 kn po dionici.

Ni ja, ajde da se bar u necemu slazemo. [thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist



Nije to kanal već tvoja fantazija! I dapače mislim da si prodao i to na samom dnu i kao obično pogriješio! Uvjerit ćeš se idućih dana

ne zamara me previse sto drugi misle o onome sto sam napisao i da li sam prodao ili ne [yawn]
no, glede vaseg isnesenog…a u sto bi se to trebalo uvjeriti slijedecih dana?…znate nesto vise?
ajde onda budite tako dobri pa podijelite i sa ostalima… [lol] [lol] [lol]
[/quote]
Za razliku od tebe znam odrediti približni vrh! Danas sam prodao i kupio INGRU i zaradio 4%.
Jer samo tako se izbacuju iz igre igrači poput tebe, par šišanja i nema više prodaje tek tako već onda čuvaš pažljivo. Glede targeta 45,5kn, to je prvi minimalni nivo kojeg daje TA.

ovoliko prodavača je rđavo znamenje, al bit će uitru ko je jamio ispod 40 jamio

KALI SE SINE I ZANAT PECI !



Kolega ja se ne izlazim iz INGRE bez 80 kn po dionici.

Ni ja, ajde da se bar u necemu slazemo. [thumbsup]
[/quote]
Do nove, kad se več bavimo proroka…44,44 kn
Prvi radni dan 2010 , 52 kn
Ja ocekujem bar troznamenkasti broj! [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close