INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prava iznenadjenja nas ovdje ocekaju tek kad vani uskoro krene dugo ocekivani tobogan. Gledano po sadasnjem stanju tesko je nadati se da cemo se uspjeti oduprijeti naletu koji ce tada uslijediti. [bye]

…znači jiš jedan burek-investitor…do jučer si navijao za gore…danas iskrcavanje i sad bi da ti netko proda za 39… [lol]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


dječje igre..za 50 lipa .

Što je veći prtisak na prodaji ,očitija je namjera kupca za dokupom.

Zar stvarno vjerujete da je onih 8x xxx komada željno da se prodaju ? To se radi u dogovorenim transakcijama,a ne ovako.

A što je tu čudno, svi bismo dokupili oko 40-41 pa mnogi stavljaju dosad kupljene dionice INGRE visoko gore na prodaju (priznajem, i mojih je preko 2000 komada tamo, ali izgleda da to više ne djeluje na paničare [lol] )


Prava iznenadjenja nas ovdje ocekaju tek kad vani uskoro krene dugo ocekivani tobogan. Gledano po sadasnjem stanju tesko je nadati se da cemo se uspjeti oduprijeti naletu koji ce tada uslijediti. [bye]

Tako je, daj sad brzo opali po kupnji dok sam još tamo [lol]
Ups, pa ti si već prodao pa nemaš čime opaliti po kupnji, zato ovako prozirno drukaš [bye] [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

@BigBoss

hm…da,čekaš da te netko poklopi,pa da te netko pokupi…to se tako ne radi,osim ako ne radiš s 200-300 komada,i izgubiš vid od 10 do 16…

Jednostavno…imaš 20000 komada…s 10 rušiš cijenu tjedan-dva—pokupiš to u 2-3 dana nazad na tvome "dnu "..s razlikom u cijeni 2-3 tisuće komada pumpaš u pravilnim razmacima i to je to…iskrcavanje i drugi krug . I tako sve dok ima naivnih da te prate .

daytrejdera nema na ovoj dionici…samo kokošara . Ovdje su 2week špekulanti [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

koliko ja primjećujem,ovo je tek početak rasta,kraj bi mogao biti kad se lansira dionica pri kraj na velikom prometu,možda i griješim-vidjet ćemo,ali osobno mislim da će građevinari idućih dana-tj do kraja godine up…

Vulki kupio: [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



@BigBoss

Jednostavno…imaš 20000 komada…s 10 rušiš cijenu tjedan-dva—pokupiš to u 2-3 dana nazad na tvome "dnu "..s razlikom u cijeni 2-3 tisuće komada pumpaš u pravilnim razmacima i to je to…iskrcavanje i drugi krug . I tako sve dok ima naivnih da te prate .

daytrejdera nema na ovoj dionici…samo kokošara . Ovdje su 2week špekulanti [lol]

1. To se zove manipulacija i to je zakonom o tržištu kapitala zabranjeno i možeš u zatvor zbog manipulacije
2. Ima puno daytredara, pratim naloge, ……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nije zabranjeno,pogotovo na način našeg tržišta . I nema toga koji će dokazati manipulativno izlaganje naloga,osim kada ne zabrane kupnju i prodaju dionica u istom danu,a to neće nikada,pa ni tada.

da,ima onih koji kupe i odmah prodaju ..pratim i ja,ali,kao što rekoh,kokošari,ako se razumijemo,nikako daytrederi.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



@BigBoss

hm…da,čekaš da te netko poklopi,pa da te netko pokupi…to se tako ne radi,osim ako ne radiš s 200-300 komada,i izgubiš vid od 10 do 16…

Jednostavno…imaš 20000 komada…s 10 rušiš cijenu tjedan-dva—pokupiš to u 2-3 dana nazad na tvome "dnu "..s razlikom u cijeni 2-3 tisuće komada pumpaš u pravilnim razmacima i to je to…iskrcavanje i drugi krug . I tako sve dok ima naivnih da te prate .

daytrejdera nema na ovoj dionici…samo kokošara . Ovdje su 2week špekulanti [lol]

…danas uglavnom kokošari…evo i Vulki kupio…samo me interesira koliko je uštedio kuna a koliko živaca izgubio…[thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


ali ovdje istresanju nikad kraja

…koliko vidim počelo ukrcavanje…ko zadnji…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@BigBoss & Crumarix
"Doznati koliko je prijava zbog manipuliranja tržištem kapitala podignuto ove godine u Hrvatskoj znači susresti se s labirintom birokracije i na kraju ostati bez smislenog odgovora…
Iz Hanfe su Poslovnom dnevniku poslije naknadno pojasnili kako manipulacija tržištem kapitala nije kazneno djelo prema Kaznenom zakonu, već prema Zakonu o kaznenim djelima protiv tržišta kapitala."
http://www.poslovni.hr/134937.aspx

Optimist - loše informirani pesimist

evo,ovako se stišće na dolje… [lol]

sad će par malih stati ispred u ” obranu ” velikih naloga,da ne budu slučajno maknuti…,a nakon kupnje od cca 100o komada oko 40,50-40,00,nalozi se miču i otvaraju put ” dobrovoljcima “…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Da vidimo hočemo li ih maknuti , ja makao 15xx, sad ti BigBoss ti imaš viška love [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close