INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još samo ovo kolega BigBos…
Znaš kako se kaže: bolje učiti na tuđim greškama nego na svojima, al se na svojima najbolje zapamti.!

A ono prije svako se suzio raspon cijene!
Edukacija trajala 5 god, al ova na INGR-i mi je najskuplja knjiga koju sam KUPIO pročitao i nasreču dijelom prodao [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


…i kad objave posao u Alžiru ovdje će se trejdati za 500 kn zarade…i što reći???…kaže jedna stara:"što sto pametnih može napraviti, to jedna budala može pokvariti"…

Čekaj mago da trava na raste…
Taj Alžir postaje urbana legenda kako bi bilo ljudi da se pomirite da od toga nema ništa ! [undecid]

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !



NAJVEĆA GREŠKA JE ŠTO SU JE KRATILI TOLIKO…TREBALI SU NA MANJE…pa da sada bude 4200 a ne 42 pa svaka šuša prodaje i kupuje za 500 kn pa i manje…onako bi 1 bila par tisućica pa izvoli …

E…pa onda se ne bi moglo napraviti ono sto se je napravilo ovog ljeta i jeseni. Treba samo usporediti graf sa ostalima pa ce biti mnogo jasnije sto se je to ovdje dogadjalo. Pitanje, jesu li samo mali investitori tome najvise pridonijeli ili su oni zapravo tu najvise popusili?
[/quote]
Ingra i igh su sve do ove godine imali vrlo slicna kretanja grafova. Sto se je to dogodilo da vise nisu?
U prilogu za usporedbu 1-godisnji graf ingre i igh sa stanjem danas iza 12h, pa neka onda svako sam donese zakljucak.

Optimist - loše informirani pesimist

ali ovdje istresanju nikad kraja

Mark1….
Ja sam na kupnji cca oko 2xxx komada, a ti?
Iako moguče da padne promet između dva praznika…

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....





Ipak vjerujem da smo danas u crveno…

Kao što rekao:
dok netko doista JAK ne uđe u ovu dionicu, nema kruha!


tko kaze da ne ulazi [proud]
[/quote]

Jedino šta je interesantno!
do 43,74 možete kupiti cijelih (80.490)????????

Možda ipak neko vidi prekratak raspon cijene hehe jedino je to dobar znak
[thumbsup]
[/quote]
profesionalni novac drukcije radi….to je malo dugotrajniji proces…ti bi da sad netko pokupi sve do 43 da se ti mozes iskrcat…hehe [wink] pa ponedjeljak je ekipa poklanjala po 39 [cool] zasto lupat po asku…dok ima prodavaca….
[/quote]
…Vulki ni sam nezna što bi…htio bi da raste ali i da padne da se još ukrca…zato mu je drukanje tako prozirno…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Prava iznenadjenja nas ovdje ocekaju tek kad vani uskoro krene dugo ocekivani tobogan. Gledano po sadasnjem stanju tesko je nadati se da cemo se uspjeti oduprijeti naletu koji ce tada uslijediti. [bye]

Optimist - loše informirani pesimist


…i kad objave posao u Alžiru ovdje će se trejdati za 500 kn zarade…i što reći???…kaže jedna stara:"što sto pametnih može napraviti, to jedna budala može pokvariti"…

a vi bi dakle tržište bez likvidnosti?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Mark1….
Ja sam na kupnji cca oko 2xxx komada, a ti?
Iako moguče da padne promet između dva praznika…

—-a ja imam pet puta više nego ti ne na kupnji nego u portfelju……zadovoljan…………..

dječje igre..za 50 lipa .

Što je veći prtisak na prodaji ,očitija je namjera kupca za dokupom.

Zar stvarno vjerujete da je onih 8x xxx komada željno da se prodaju ? To se radi u dogovorenim transakcijama,a ne ovako.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

…ali kupovati će oni oko 15:30 i po većoj cijeni od ove po kojoj ruše cijenu…kad vide da nisu uspjeli kupiti po nižoj od prodajne…rizik je rizik…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


dječje igre..za 50 lipa .

Što je veći prtisak na prodaji ,očitija je namjera kupca za dokupom.

Zar stvarno vjerujete da je onih 8x xxx komada željno da se prodaju ? To se radi u dogovorenim transakcijama,a ne ovako.

Ovdje dok ne bude znatnijeg pritiska po kupnji biti će tako, jer su cijene koje su na ingri stvorene za daytrade…..
Ne moraš se niti mučiti da bi kupio samo postaviš nalog i dobiješ po nižoj cijeni 40,65 pa nadalje i onda ti netko digne na 42 Kn ti prodaš i tako redom……..

A to daytrederi znaju….. i koriste….

Znam da ima i specijaliziranih za ovu dionicu……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close