INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



….baš zanimljiva situacija kod nicka nalet….toliko medalja i znakovlja stari korisnik , stotica od moderatora , a na moderiranju…šta li krije tvoj post…….

Mislim da ne krije ništa. Većinom čitam, i ne pišem puno kao što i sam možeš vidjeti. Od kako sam na forumu u ove 3 godine napisao sam 171 poruku (0,15 poruka po danu). 100% sam dobio od moderatora koliko se ja sjećam samo 1, i to zbog prijedloga u svezi promjene izgleda Poslovnog foruma. Ne pišem kao neki ovdje na desetke postova dnevno, niti previše navijam za rast svojih dionica, niti na pad onih koje nemam,… Ako te još nešto zanima slobodno pitati?

Što se tiče kolege vulkan11 morao sam reagirati jer sam nedavno isto pročitao od nekoga da Ingra nije u indexu Crobex 10. To može izjaviti netko tko ne trguje dionicama, ili netko tko pokušava uplašiti neupućene ulagače. Nije mi bila namjera napadati nikoga, pa ni kolegu vulkan11, samo sam mu dao mali savjet da ne piše dezinformacije, koje svatko može sa 100% sigurnosti vrlo lako provjeriti.
[/quote]
Več me se drugi puta proziva.
Ono (ispala iz crobex-a 10) Vidio na on line!
Dali je ona ili nije ja sa sigurnošču ne znam, al vjerujem kada oni na usluzi direktne trgovine to postave!
I nadalje vjerujem da je vani.
To nije presudno, al evo kopije pa presudite ili je pronađite.!
Kolega mi poslao link s formulom izračuna,kako se uvrštava ili izvrštava!
Iskreno pre studiozno mi izgledalo pa se nisam time ubijao..dovoljno je šta gubimo novce, još da se zamaramo [thumbsup]
Nekom poslao pa rekao da sam napisao samo 9dionica????
Evo ču dodati numeraciju……

Ukupni promet:
24.481.532,35 kn Redovni promet:
24.481.532,35 kn Institucionalni promet:
Prijavljeni promet:
Blok promet:

STRANICA SE UČITAVA

Oznaka Zadnja Promj. Kupnja Prodaja Najviša Najniža Prosječna Količina Promet Br. Trans. T.O.P. Prethodna

1.ADRS-P-A
2.ATGR-R-A
3.ATPL-R-A
4.BLSC-R-A
5.DDJH-R-A
6.DLKV-R-A
7.ERNT-R-A
8.HT-R-A
9.IGH-R-A
10.INA-R-A

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Citat kolege naleta:
Što se tiče kolege vulkan11 morao sam reagirati jer sam nedavno isto pročitao od nekoga da Ingra nije u indexu Crobex 10. To može izjaviti netko tko ne trguje dionicama, ili netko tko pokušava uplašiti neupućene ulagače. Nije mi bila namjera napadati nikoga, pa ni kolegu vulkan11, samo sam mu dao mali savjet da ne piše dezinformacije, koje svatko može sa 100% sigurnosti vrlo lako provjeriti.

Kolega trguje, al kada takvi kao Vi krenete s hvaljenjem dionice dno je blizu [lol]
A kolega osim što trguje između ostaloga pročitao i PSIHOLOGIJU BURZOVNE ŠPEKULACIJE [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

kolega vulkan11, ovo vaše pisanje o ispadanju Ingre iz crobexa ili je elementarno neznanje ili obično drukanje. ni jedno ni drugo ne služi vam na čast. jedini službeni i vjerodostojni podaci o crobex-u i crobex10 nalaze se ovdje:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=9984

http://www.zse.hr/default.aspx?id=27137

daklem, Ingra je u crobexu i u crobex10

pozdrav

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

ingra tehnički fenomenalno stoji već 2 dana, i može se očekivati kontinuirani rast, s eventualno manjim korekcijama, još minimalno 4-5 dana

…evo burekdžija sa 50 komada spušta cijenu…pa postavi se više i zaradi barem za još 2 bureka…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Prvi otpor na 43. Drugi jaci otpor na 48…a onda???

Optimist - loše informirani pesimist

…a što se nakotilo ovih burek-investitoraaaaa…malo ih cimnu sa 40 kom na niže a oni odma panično uzimaju 2% i bježe…nikad od vas investitora…pa da nema vas sada smo mogli biti na 43-44 a i vi bi više dobili samo da ste strpljivi na prodaji…razmislita malo o tome…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Za veci uzlet nam je potreban i veci promet kojeg nazalost nema…

Danas smo na oko +3%…

Stojte mi dobro!


Za veci uzlet nam je potreban i veci promet kojeg nazalost nema…

Danas smo na oko +3%…

Stojte mi dobro!

Krivo,

za veći uzlet treba kapitala, a promet se pravi kupovinom i prodajom dionica…….

Ako bi kupio za 10 milijuna do 50 Kn, pitanje da li bi bilo prometa na dionici???

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Za veci uzlet nam je potreban i veci promet kojeg nazalost nema…

Najveci promet u zadnjih 10 dana ostvaren je bas na najnizoj cijeni. Ako sada oduzmemo promet ostvaren tog dana od jucerasnjeg te danasnjeg, moglo bi se reci da su se burek-traderi skoro pa iskrcali te da se sada vjerojatno nadaju opet novom padu. Da li ce tako i biti ovisit ce koliko jos ima onih koji ce na tu igricu ponovo nasjesti. Eto, malo za razmisljanje, a u prilogu i konkretne brojke.

Optimist - loše informirani pesimist

Ipak vjerujem da smo danas u crveno…

Kao što rekao:
dok netko doista JAK ne uđe u ovu dionicu, nema kruha!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

NAJVEĆA GREŠKA JE ŠTO SU JE KRATILI TOLIKO…TREBALI SU NA MANJE…pa da sada bude 4200 a ne 42 pa svaka šuša prodaje i kupuje za 500 kn pa i manje…onako bi 1 bila par tisućica pa izvoli …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close