INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krenulo je i ovdje [thumbsup]


krenulo je i ovdje [thumbsup]

Pa ti si prodao [sealed]
Tebe samo mama može voliti.

bit će bolje................

sfiže teško topništvo,ne znam šta kaže TA,ali mislim da smo probili prvu liniju,ovaj put bi mogli daleko,ali-strpljen-spašen…

…neda mu nitko za 41…a jučer je mogao uzeti za 39…a sutra će nuditi 42,xx ali neće biti…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


sfiže teško topništvo,ne znam šta kaže TA,ali mislim da smo probili prvu liniju,ovaj put bi mogli daleko,ali-strpljen-spašen…

Kazete topnistvo, ali ono je oduvijek bilo dio pozadine. Nama bi sada trebala jedna snazna konjica koja ce predvoditi napad, a za njom bi onda krenulo i sitno pjesastvo, ali njih, za sada, jos niotkuda.

Optimist - loše informirani pesimist


Napisao sam još u petak, da Crobex u ponedjeljak ide ispod 1950 bodova. Nisam druko na pad, to se jednostavno moralo dogoditi. Do kraja dana oporavak, sutra zelenilo. Tko je danas prodavao – ima moje iskreno saučešće. [cry]

[thumbsup]



sfiže teško topništvo,ne znam šta kaže TA,ali mislim da smo probili prvu liniju,ovaj put bi mogli daleko,ali-strpljen-spašen…

Kazete topnistvo, ali ono je oduvijek bilo dio pozadine. Nama bi sada trebala jedna snazna konjica koja ce predvoditi napad, a za njom bi onda krenulo i sitno pjesastvo, ali njih, za sada, jos niotkuda.
[/quote]
ne brini,kada laka konjica skuži koga ima u pozadini,dobit će krila i elana,netko će skužiti sve to prije,a netko poslije…tako je i do sada bilo,i za vajkad će biti..i kad se prodaje i kad se kupuje vrijedi ista-ko zadnji-magarac…a jučer sam napisao uzmi ili ostavi..to je otprilike ista stvar..


krenulo je i ovdje [thumbsup]

nije nista krenulo…nego vas je poklopilo na bidu kolega [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



krenulo je i ovdje [thumbsup]

nije nista krenulo…nego vas je poklopilo na bidu kolega [wink]
[/quote]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Tesko da ce danas biti nekog proboja. Za to je potreban promet, a on je za sada skoro duplo manji nego jucer.

Optimist - loše informirani pesimist

Gjde nam je kolega Operen?

On se samo javlja kada Ingra pređe 45 kuna ili kada proda?

Sada je očito zauzet utovarom pa nema vremena za svoje opsežne opservacije i analize.

http://www.net.hr/novac/page/2009/12/22/0504006.html?pos=n1

….čini mi se da je i INGR-a na listi onih koji čekaju isplatu duga…

New Report

Close