INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ovo je sve lakrdija, sad su targeti pali na 33 kn, pa šta ide dalje, ovo nema smisla.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



i ja kupujem….. kada već netko prodaje…….. [lol] [lol]

kolega pa vi samo kupujete vec od nekih 50 kn….stamparija radi 24sata???? [undecid]
[/quote]

da istina kupujem i ništa ne prodajem, nemam margina, bilo bi čudno da nemam iskustva i novca a već toliko vremena na burzi, pa mogu biti hrabar kada svi bježe…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nije mi žao ako izgubim novac jer jedva čekam natpis u novinama. "HRVATSKI UMIROVLJENICI BEZ MIROVINA JER SU MIROVINCI KUPILI DIONICE INGRE ZA 300 MILIJUNA KUNA, A SAD VRIJEDE 39 MIL." Pa nek sad nadoknade gubitak na obveznicama s prinosom od 5%. Joj kako će radit jedan dan batina.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


A zašto smo ispali iz CROBEX-a 10 Sigurno nismo zbog likvidnosti!!!!
Jel bila službena objava…ili!!!

A di to vidite? Evo link na sluzbene stranice ZSE: http://zse.hr/default.aspx?id=179
Ako ste u pravu, onda bi trebalo s posebnom paznjom prouciti onaj dio s gornjeg linka a koji se odnosi na Revizije indexa Crobex10 te izvanredne dogadjaje koji mogu dovesti do iste. [bye]

Optimist - loše informirani pesimist

Opet iskrcavanje ,ovdje čovjek ne može biti pametan

Želite reći kolega amilo da je INGRa pred stečajem?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Želite reći kolega amilo da je INGRa pred stečajem?

Iskreno, nadam se da nije jer mi cini jedan znacajan dio portfelja. Ali opet, tko ce ga znati, pravih informacija vec dugo vrijeme niotkuda, a jos uvijek me muci ono; zasto je buduci clan NO prodavao ili jos uvijek prodaje, no ovo potonje jos nije sigurno. Volio bih kada bi mogao sa sigurnoscu reci da ta mogucnost ipak ne visi u zraku, ali eto, ni iz uprave ne dolaze jos nikakve optimisticne vijesti koje bi opovrgnule bilo kakve spekulacije glede vaseg pitanja.Stoga preostaje jedino se nadati.

Optimist - loše informirani pesimist

opet ste počeli sa stečajem. joj joj

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Znači da oni koji nisu u Crobexu10 su u stečaju? Gdje se zapravo vidi tko je u tom crobexu? I kakve uopće veze ima da li su i u tom crobexu kad svi ionako rone? Čini mi se da revizije ni jednog crobija nije bilo od 9. mj.

Evo, vec sada imamo ostvaren promet veci nego ukupno u 3 zadnja dana proslog tjedna…ali odakle jos uvijek dolaze ovi veliki nalozi na prodaji???

Optimist - loše informirani pesimist



opet ste počeli sa stečajem. joj joj

to je omiljena mantra svih drukera na ovom topicu [yawn] [bye]
[/quote]

……pa gledajući kretanje cijena izgleda da su sve pred stečajem…ma gluposti …..

Zaista je čudan ovakav minus crobexa, evo skoro 2%. Kaj će sutra sudnji dan, MMF, koji vrag???

New Report

Close