INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas grebemo po dnu, smanjio sam prosjek malo, teško ce još dugo bit ispod 40.


Danas grebemo po dnu, smanjio sam prosjek malo, teško ce još dugo bit ispod 40.

To ovisi i koliko se dugo netko jos misli istresati na ovim razinama… [cry]
Ali, tko zna, mozda i dobra prilika za ulaz… [thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist

i ja kupujem….. kada već netko prodaje…….. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

ja ću zlatne rezerve osloboditi tek ako padne na 33,33..inače,rezerve ne diram,kako je krenilo,sve je moguće,od manjeg može uvijek manje,i od većeg može uvijek više..tako je to na burzi..nažalost,treba imati strpljenja,nagrada će doći,a dno-ko pogodi-pogodi,to je više pitanje sreće nego znanja..

Izgleda da će danas cijena u skladu s temperaturom vani. Ujutro – 17, popodne iznad 0. Živi bili pa vidjeli, oni koji imaju keša za dokup, blago njima!!! A svima skupa sretno!


ja ću zlatne rezerve osloboditi tek ako padne na 33,33..inače,rezerve ne diram,kako je krenilo,sve je moguće,od manjeg može uvijek manje,i od većeg može uvijek više..tako je to na burzi..nažalost,treba imati strpljenja,nagrada će doći,a dno-ko pogodi-pogodi,to je više pitanje sreće nego znanja..

Rasporedi ravnomjerno kapital koji ćeš uložiti i pogoditi ćeš dno…….. [lol] [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Sad pak prodaju oni koji su jutros kupovali sa minimalnim dobitkom,nema nama još duže gore

Dobro je jos sve dok nismo probili liniju otpora, jer tko zna dokle bi nas to jos moglo odvuci… [bye]

Optimist - loše informirani pesimist


Dobro je jos sve dok nismo probili liniju otpora, jer tko zna dokle bi nas to jos moglo odvuci… [bye]

prema 30-33 kn

A zašto smo ispali iz CROBEX-a 10 Sigurno nismo zbog likvidnosti!!!!

Jel bila službena objava…ili!!!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Ako u ovim danima ne uđe netko jak, !!

Naložilo se cca 76 000 do 45 kn.. možda nam se sreča i osmjehne, pa netko to pomete,
od 40-44, ako ta dionica valja netko če vjerovatno uč velikim nalogom,…ili vidječemo

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


i ja kupujem….. kada već netko prodaje…….. [lol] [lol]

kolega pa vi samo kupujete vec od nekih 50 kn….stamparija radi 24sata???? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close