INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako sad ovo, sve roka 3-5% a ingra u plusu [shocked]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

još dobro i stojimo ,gledajući druge dionice

…ma svatko se uvukao u ovu dionicu…kakvo je to trgovanje kad se kupuje i prodaje po 4,11,21 dionica??????????? gdje je tu razum, što im treba za šibice pa kupe 12kom po 40,70 a prodaju po 41,10 ?????više ide na proviziju…ili to samo špekulanti vrše psihološki pritisak nebi li se tko istresao jer upravo su oni na skoro cijeloj kupnji…biće da je to…ali danas nisu imali puno koristi, jedino brokeri sa minimalnom provizijom…samo strpljenja treba jer je psihologija veoma jaka stvar…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Izgleda da je dno ipak 40 kn, jaka je obrana, čestitam branitelju ma koji fond to bio.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

S400

Izgleda da je dno ipak 40 kn, jaka je obrana, čestitam branitelju ma koji fond to bio.

…ma koja odbrana???? sa ovolikim prometom i na ovoj cijeni nije ni bilo potrebno da se nešto brani… pričajte to na preko 60 kn sa preko milijun prometa…tada treba braniti iskrcaj i rušenje…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Gledam, europa i svijet malo gore, malo dolje, a mi samo dolje. Nije valjda da je vec deflacija kod nas stigla? Nisam cuo nista sluzbeno, no u trgovinama se vec moze osjetiti manjak kupaca. E sad, pitate se, kakve to veze ima s ovom nasom dionicom…odgovor stize iz slijedeceg clanka…citiram:
"Zbog globalne nedostupnosti kredita i očekivanja daljnjeg usporavanja globalnog gospodarstva trenutna globalna recesija mogla bi prerasti u globalnu depresiju što nije viđeno nakon drugog svjetskog rata. Tada cijene nekretnina i dionica, iako već sada fundamentalno podcijenjene, zbog nedostatka likvidnosti neizbježno padaju, a na oporavak je potrebno čekati i nekoliko godina."
Vise o tome u slijedecem linku: http://www.poslovni.hr/102045.aspx

Optimist - loše informirani pesimist

Eto napokon sam pogodio
Rekao da čekam ovaj put VDKT NA 220, DANAS 288, ispod famoznih 300 kn

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Čim čovjek napiše nešto što većini ne odgovara, odmah ga nazovu drukerom. Juče sam jednostavno napisao da Crobex gubi potporu na 2000 bodova, i odmah sam nazvan "drukerom". Pišem samo ono što je očito i drugima, ali oni radije sami sebe zavaravaju. Crobex danas = 1977 bodova. U ponedjeljak ispod 1950, pa kome krivo, kome drago, od toga se pobjeći ne može. [cry]

Kolega filija ja sam presretan što nije dalje pala niže, treba biti skroman.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Čim čovjek napiše nešto što većini ne odgovara, odmah ga nazovu drukerom. Juče sam jednostavno napisao da Crobex gubi potporu na 2000 bodova, i odmah sam nazvan "drukerom". Pišem samo ono što je očito i drugima, ali oni radije sami sebe zavaravaju. Crobex danas = 1977 bodova. U ponedjeljak ispod 1950, pa kome krivo, kome drago, od toga se pobjeći ne može. [cry]

uvijek isti scenariji ovako ce tonit do dividende ht kada dodju miljuni kuna i onda opet rodeo prema gore.mogao bi i do 1700 nakratko .

PBZ:
– 17.12.2009 (14.12.2009) -> 312.879 kom.
– 18.12.2009 (15.12.2009) -> 169.439 kom. –143.440 [shocked]
Ili plaše ulagače ili se nešto iza brda valja…

Slično su napravili na još nekim dionicama! [proud]


PBZ:
– 17.12.2009 (14.12.2009) -> 312.879 kom.
– 18.12.2009 (15.12.2009) -> 169.439 kom. –143.440 [shocked]
Ili plaše ulagače ili se nešto iza brda valja…

Slično su napravili na još nekim dionicama! [proud]

Ovaj tjedan je već rečeno da će se način vođenja u PBZ-u investu prebaciti na način kako funkcionira kod drugih brokera, a to je da sve dionice idu na ime i prezime investitora, a ne pod skrbnički račun brokerske kuće……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close