INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

….sada se maknuo, ali vidjeli ste da je odmah lupano po prodaji…što to govori…bit je u psihologiji i kod rušenja i kod dizanja…na tome maheti rade TA a ne na matematici…prvo se radi TA koja utječe na psihologiju a onda ide ka realizaciji…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ovdje su svi napeti ko puška , mali trzaj i ode sve gore


ovdje su svi napeti ko puška , mali trzaj i ode sve gore

ingra može oštro otići gore u ovakvoj situaciji u državi jedino ako dvogodišnje dijete nekog fond menadžera slučajno lupajući po tastaturi dok je tata u toaletu ispiše ogroman nalog direktno udarajući po asku. pa koja je to vjerovatnost?!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Izgleda da je potpora na razini 42 kn jer su procjenili da je to ionako prenisko pa se ukopali.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

http://www.presscut.hr/Web%20Sharing%20ZON/12-2009/15-12-2009/Jutarnji%20list%20ve%C4%8Dernje%20izdanje/Presscut_9818767.pdf

Zagrebačka Ingra dostavila je obavijest Zagrebačkoj burzi u kojoj navodi da je ponuda za kupnju stopostotnog udjela u Laništu d.o.o. istekao 11. prosinca te da su započeti pregovori s nekoliko potencijalnih partnera. Iako u Ingri ne žele govoriti koliko ih ima i o kome je riječ, doznajemo da je riječ isključivo o stranim tvrtkama.

Poslovodstvo Ingre navodno neće previše razmišljati jer u ovom trenutku želi prodati Arenu pošto-poto. Svjesni su da prodajom neće zaraditi, već izgubiti novac. Doznajemo kako je i vitka uložila 60 posto vlastitog kapitala u Arenu te da sada nemaju novca za nove projekte.

Moguće je i da se tvrtka malo zaletila i da je u posao s Gradom ušla malo preambiciozno. Najsretniji bi bili kada bi prodajom došli na čistu nulu. No i izgubiti novac tom prodajom za sada se čini bolja opcija nego iznajmljivati dvoranu narednih 28 godina, tvrdi naš izvor.

Ingra je u gradnju Arene Zagreb uložila oko 100 milijuna eura, a grad Zagreb i država odgovorni su za podmirivanje zakupnine putem Zagrebačkog holdinga, zakupnika. Godišnje svaka od strana Ingri mora platiti 7,2 milijuna eura. [bye]


Izgleda da je potpora na razini 42 kn jer su procjenili da je to ionako prenisko pa se ukopali.

kolega NHF ali isto to, samo permutirano, smo pisali i na 55, i na 50, i na 45. Više ništa i nikome ne vjerujem.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Napokon.

I koliko je kostala Arena?

ako je 60% vlastitog kapitala a dug je oko 40-ak milja eura.

KOstala je oko 100 mil eur kao sto ovaj clanak pise..

Trubim da je ovaj posao donio ogroman gubitak, nazalost.

Pljujte me i dalje.
Cijena nije tu bezveze gdje je..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

i hgsp je bio jako nisko, jedna obicna trgovina špeceraja

Šta da kažem kolega Rekvijem, to je samo moje mišljenje.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Godišnje svaka od strana Ingri mora platiti 7,2 milijuna eura. [bye]

Ovo su odlične vijesti, znači 14,4 milijuna Eura svake godine a ne 7,2 milijuna plus PDV,
to je super novinarstvo, novinar nema pojma što piše…….

ajmo skidajte cijenu ja čekam dovoljno nisko

…….
[lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

novinski članak
…navodno neće previše razmišljati…tvrdi naš izvor…
a vidi ovo: moji izvori tvrde da je navodno pisac ovog teksta svom brokeru dao nalog da mu kupi dionice Ingre na razini 40 kn… što misliš o tome Oparenxxx?…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@Blueman
-Kad mi se učini da tvrtka u kojoj sam dioničar ima slabu perspektivu, prodam udjele i više ne sudjelujem na topicu dotične tvrtke, prebacujem se na topic one tvrtke za koju sam zainteresiran, tj. u kojoj imam udjele, ili u onu u kojoj imam namjeru imati udjele.
-Od vas nisam očekivao ovakvo sudjelovanje na ovom topicu.
-Imam osjećaj da plašite ostale vlasnike Ingrinih udjela, i da stvarate negativnu psihozu oko ove dionice.

-Do sada sam o vama imao izuzetno pozitivno mišljenje, zašto ga kvarite?

-Ako niste vlasnik Ingrinih udjela, nije fer prema nama vlasnicima da konstantno pišete negativnim stavom prema odlukama Uprave, a sigurno nemate sve relevantne informacije.

-Ako jeste vlasnik Ingrinih udjela, zašto ih ne prodate ako imate takvo mišljenje u budućnosti tvrtke,
i kupite udjele u nekoj drugoj, po vama perspektivnijoj tvrtci?

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

New Report

Close