INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://business.hr/hr/Naslovnica/Nekretnine/Gradevinari-dno-jos-nisu-dotaknuli-slijedi-strmoglavi-pad

Što su sad svu zloguki proroci?! Omča je već postavljena, penjem se na stolicu lagano….

…čudno je da su sami sebi kontradiktorni…prvo kažu da nije dno a onda ovo:
"Anastazija Darijević iz zagrebačkog ureda King Sturgea također smatra da oporavak građevinskog tržišta uskoro nije izgledan. „Silazni trend neće se prekinuti dok se ne prodaju već sagrađeni stanovi, a to će pak vjerojatno potrajati dok se ne potakne kupnja stanova. Cijene su već dotaknule dno, a Vlada bi morala razmisliti o poticanju stanogradnje kako to, primjerice, rade u Srbiji, kao što bi i banke trebale poticati stambene kredite“, kaže Darijević.
…NO, nije li vlada najavila podršku za građevinare??? da! i što sada? čija je riječ jača…odlučite sami?

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

forumska anketica [embarass]

da vidimo koliko smo iskreni…..
1. koliko ste u minusu trenutno s ingrom
2. gdje radite da mozete u svakom trenutku biti na forumu
3. zasto je ingra toliko niska s obzirom na ostale građevinare ,
4. koliko ocekujete cijenu u siječnju
5. na kojem postotku u odnosu na ulozeno izlazite
6. dali ste na duzi ili dnevni rok na burzi

pitam Vas to zato sto nisam trader,i ulozio sam dosta love jer ocekujem veliku dobit (kroz 1-2godine) mada sam bio dosta u plusi a sad sam toliko u minusu, STAND BY


Fedya pa otkada ti radiš bashing nad dionicama u kojima je dinko debelo prisutan. gotovo da si me zaprepastio.

Kolega, ja ne radim nikakav bashing, nego reagiram na ove obmane Uprave Ingre koja po ko zna koji put izmišlja i plasira neistine i poluinformacije u medije da bi pomogla nekom da se iskrca.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


evo ja nadokupio,i opet zaboravio..šta psihologija radi od ljudi,zašto nitko ne spominje da je jučer premijerka izjavila da će iduće godine pomoći građevinskom sektoru,poglavito oko prodaje stanova i labavljenja kamata na stambene kredite..ne nasjedajte na jeftine fore velikih,koji se bogate na ovakvim situacijama,ja sam predvidio ingr iduće godine na 70 kuna,i to mi je target,ulaz sam sada smanjio na nekih 44,oo kn po dionici…

Kolega, premijerka ne može pomoći ni sebi a kamoli građevinskom sektoru.
Pa oni nemaju novaca za isplatiti poticaje za stambenu štednju.
O čemu vi pričate?

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA



evo ja nadokupio,i opet zaboravio..šta psihologija radi od ljudi,zašto nitko ne spominje da je jučer premijerka izjavila da će iduće godine pomoći građevinskom sektoru,poglavito oko prodaje stanova i labavljenja kamata na stambene kredite..ne nasjedajte na jeftine fore velikih,koji se bogate na ovakvim situacijama,ja sam predvidio ingr iduće godine na 70 kuna,i to mi je target,ulaz sam sada smanjio na nekih 44,oo kn po dionici…

Kolega, premijerka ne može pomoći ni sebi a kamoli građevinskom sektoru.
Pa oni nemaju novaca za isplatiti poticaje za stambenu štednju.
O čemu vi pričate?

[/quote]

…sutra isplata umirovljenicima… a stambena, kaže ovako:". Razloga za brigu štediše ipak nemaju, odgovaraju iz dobrovoljnih mirovinskih fondova i štedionica.

Na sastanku kod ministra financija Ivana Šukera prošli tjedan, napominju, dogovoreno je da će poticaji biti isplaćivani u siječnju, pa mjesta za paniku nema, niti će štediše biti na gubitku.
…kad već pišete pišite istinu… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Na sastanku kod ministra financija Ivana Šukera prošli tjedan, napominju, dogovoreno je da će poticaji biti isplaćivani u siječnju, pa mjesta za paniku nema, niti će štediše biti na gubitku.
…kad već pišete pišite istinu… [thumbsup]

-Istine radi, i lani su isplatili poticaj za dobrovoljnu štednju u siječnju.
-Tiče me se osobno, pa moram prokometirati.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

U siječnju mjesecu za one novce koje smo uložili u 2008. god, …..kad je krenula stambena štednja DPS je bio isplačivan do 4 mjeseca za prethodnu godinu, samo da se prisjetimo, prošle godine je DPS bio uplačen malo prije Božića, znači kasnilo se 8 mjeseci,a tada je bilo para,….. a da ćemo dobiti u prvom mjesecu čisto sumnjam, prije bi se kladio da čemo dobiti novu vladu

Kolega, mislim da ste me krivo shvatili, tj. vjerovatno nisam postom rekao ono što želim Imam ingru, u gubitku sam, a očekivah dobitak. Moj post dočarava moje osjećaje spram cjelokupne situacije u kojoj nas se svaki dan bombardira kontradiktornim inofrmacijama rast/pad, stečaj/novi poslovi… Kao što autor Komiteta 300 kaže,… kako bi se ljudima moglo lakše manipulirati, treba ih bombardirati vijestima armagedonskog prizvuka kako bi oni postali imuni na sve i kako bi izgubili svijest da išta mogu svojim postupcima promijeniti.

NHF

manje je više, a više još više

Došla teška konjica na strani kupnje 3900 komada kod cijene od 41,98. Kupnje su generalno pojačala od samog jutra za 10 000 komada. Mogli bi gore sutra.

evo tate na bidu s 4000 kom

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Dolje izgleda ne bu išlo ak su tak veliki odlučili


Kolega, mislim da ste me krivo shvatili, tj. vjerovatno nisam postom rekao ono što želim Imam ingru, u gubitku sam, a očekivah dobitak. Moj post dočarava moje osjećaje spram cjelokupne situacije u kojoj nas se svaki dan bombardira kontradiktornim inofrmacijama rast/pad, stečaj/novi poslovi… Kao što autor Komiteta 300 kaže,… kako bi se ljudima moglo lakše manipulirati, treba ih bombardirati vijestima armagedonskog prizvuka kako bi oni postali imuni na sve i kako bi izgubili svijest da išta mogu svojim postupcima promijeniti.

sve do jednog dana kada i dođe armagedon…no tada novac i dionice ne pomažu…biće ih ko blata po cesti…
NHF

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close