INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svaki pametan dioničar nadokupljuje dionice, ja i navijam za drukere da sruše pa da mogu još više nadokupiti kako je matematic napisao i citirao Buffeta svatko želi kupiti jeftinije

Tko može od drukera više srušiti cijenu ingre……… ajmo drukeri rušite cijenu……. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Kaj vam se to dešava sa dionicom,ovo postaje interesantno

Gospodo!

Dok ne dođe netko veči ova dionica je sigurna propast!

Jer su izgleda svi u vlakiču prodaj skupo kupi jeftino!
Znači dok varalice iz fondova ne krenu nema boljeg!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

evo ja nadokupio,i opet zaboravio..šta psihologija radi od ljudi,zašto nitko ne spominje da je jučer premijerka izjavila da će iduće godine pomoći građevinskom sektoru,poglavito oko prodaje stanova i labavljenja kamata na stambene kredite..ne nasjedajte na jeftine fore velikih,koji se bogate na ovakvim situacijama,ja sam predvidio ingr iduće godine na 70 kuna,i to mi je target,ulaz sam sada smanjio na nekih 44,oo kn po dionici…

…nije li čudno da se dušebrižnici koji nemaju niti žele imati dionice Ingre(jer ne vrijedi ništa) toliko raspišu na ovoj temi…i mala djeca znaju kuda to vodi i koji im je cilj…IMATI JE JER ZNAJU KOLIKO ĆE USKORO VRIJEDITI… stoga, pišite što hoćete… neka vam netko drugi prodaje dionice po ovako malim cijenama i samo je pitanje dana kada će krenuti strelovito gore… ja je ne želim tada hvatati u zraku, kada je već imam…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

prodaja arene je dobra stvar za dionicu,jer se više neće vršiti pritisak trezora ili članova uprave na obaranje cijene,ingr će biti likvidna,i uredno servisirati dugove,još ako uleti koji poslić,eto nas na 70..da je prodaju i za 70 mil-ja bi bio zadovoljan,samo nek je prodaju,a upravo bi je mogli prodati nekome od investitora koji već sada imaju udjel u ovoj firmi,mada će nam mirovine biti manje,ali koga briga za mirovinu,he,he ko da ću je dočekati,još kad povećaju na 70 godina da se radi..he,he koja vrhunska prevara…


Gospodo!

Dok ne dođe netko veči ova dionica je sigurna propast!

Jer su izgleda svi u vlakiču prodaj skupo kupi jeftino!
Znači dok varalice iz fondova ne krenu nema boljeg!

…vidljivo je da su mnogi prodali oko 44-46 i sada čekaju da kupuju…to je super jer kada KRENE GORE BITI ĆE TO SKOKOVITO JER ĆE SVI ŽELJETI NAZAD U INGRU…neki će kupiti prije cijene prodaje ali neki će morati dati i više nego što su prodali…zato pametno i ne nasjedajte provokatorima koji žele vaše dionice-inače ne bi pisali na ovom forumu već na HT ili nekom drugom… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Jedno je sigurno:

INGR-a neče propast,jer kada bih propala bilo koja dionica iz prve kotacije, koja mora biti transparentna.

Bio bih krah burze!!

Znači tada je nebitno koju imaš i koliko vrijedi
Pozdrav

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

http://business.hr/hr/Naslovnica/Nekretnine/Gradevinari-dno-jos-nisu-dotaknuli-slijedi-strmoglavi-pad

Što su sad svu zloguki proroci?! Omča je već postavljena, penjem se na stolicu lagano….

manje je više, a više još više


daj drukeru neki drugi post ovaj je već bio jučer, ajde sruši cijenu na 36 Kn, navijam za tebe, idemo ruši…. [lol] [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Mene ne zanimaju tvoje činjenice, ja skupljam sve podatke, pa ja i donosim odluke, jer s tobom ne dijelim niti dobit niti gubitak, stoga ako možeš spusti cijenu na 36 Kn, pa onda na 30 Kn, to su moje točke nadokupa, a ti napravi svojim pisanjem opravdanje za rušenje cijene…… Ja ću vrijedno nadokupljivati na tim razinama, a prodaja pa napisao sam da ću prodati kada cijena bude minimalno +-80 Kn.…… [lol] [lol]

-Vjerojatno ni tada.
-poslije sedam gladnih, dolazi sedam debelih godina. [wink]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

BiggBoss
[thumbsup]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

New Report

Close