INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PBZ ispada iz prvih deset sljedeći tjedan , zbog prijelaza na redovnu brokersku uslugu , bez skrbništva.


PBZ ispada iz prvih deset sljedeći tjedan , zbog prijelaza na redovnu brokersku uslugu , bez skrbništva.

Hvala na informaciji………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ima li tko omjer K/P?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


http://www.seebiz.eu/hr/burze/ingra-kostrencic-prodao-udjel%2c-hidroelektra-u-top10,63477.html#loop

Šta je ovaj u par rečenica nadrobio gluposti… Hidroelektra niskogradnja kupila 170 tisuća dionica… Gdje samo nalaze takve novinare?

[thumbsup]


Ima li tko omjer K/P?

KUPNJE (20.170) – INGR-R-A PRODAJE (76.488) – INGR-R-A

Ovo je katastrofa,mislim da bi mi mali dioničari morali tražiti odgovornost uprave za ovakvu netransparentnost.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


http://www.seebiz.eu/hr/burze/ingra-kostrencic-prodao-udjel%2c-hidroelektra-u-top10,63477.html#loop
Šta je ovaj u par rečenica nadrobio gluposti… Hidroelektra niskogradnja kupila 170 tisuća dionica… Gdje samo nalaze takve novinare?

Hidroelektra je krajem 2006 i početkom 2007.g. prodala cca.30% dionica INGR-R-A iz svog porfelja i od tada je u okviru 1.150 dionica prije splita ili 170.000 dionica nakon splita dionica.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



-Osjeća se lagani pritisak na strani prodaje.
-Al su procurile kakve informacije.

Baš obrnuto!!!
U ponedjeljak kada bude dobra objava cijena če skočiti, ko sve je bilo super korektno!!!
Nitko nije imao nikakvih informacija…igra mačke i miša.
Samo su se neki odavno nakesali!!!
Točno je to da nikada nije bila jača prodaja.
Uvjerljivo najizmanipuliranija dionica!

[/quote]
-Definitivno dionica za kockare.
-Kao na onim poker aparatima,veća-manja-manja………i tako u nedogled.
-Na vijest da ima više zainteresiranih kupaca za Lanište, ide pritisak na prodaji.
-Ja ću ipak biti strpljen (neznam hoću li biti i spašen), pa makar i sve popushio.
-No risk, no game.

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont


Ovo je katastrofa,mislim da bi mi mali dioničari morali tražiti odgovornost uprave za ovakvu netransparentnost.

-Radi čega kolega?
-Pa nisu oni krivi što neki od nas (oppenxxx) žele srušiti cijenu, da bi je kasnije kupili jeftinije.
-Po prometu se da zaključiti da samo mi mali trgujemo, jer da fondovi izlaze, promet bi bio puuuno veći, a i cijena bi bila već ispod 40.

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

Od sutra bi mogli u malo veći rast cijene…imam neki feeling. Nadam se da me ne vara. Da se razumijemo – nemam neke glamurozne argumente osim nekih podudarnosti na slow stoch-u i RSI. Može biti moj čisto subjektivni dojam ili želja da vidim što želim vidjeti, ali i ne mora. Jednostavno, preočajno ovo izgleda da bi potrajalo. Kupnja pala, prodaja pala…svi se ispuhali…

“Uz to, obožavam lov. Medvjeda što se nalazi u predvorju Dalekovoda ustrijelio sam u Lici. Ali za sve izvan posla ostane tako

-Danas trgovina na malo.
-Prosječan nalog 143 kom, ili 6.180,75 kuna.
-Idealno za brokere, zar ne?

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

Vjerovatno je INGR-a izbačena iz CROBEX-a 10 Zašto???

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close