INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas idemo gore!

Jel to netko ima informaciju prije nas smrtinika ili…

Stojte mi dobro!


Ingra ima uštedu od 30do 40000kn bruto Riješila se Danka Družijanića na plaći Uvijek sam se čudio jer imaju Debana za glasnogovornika

…ali prije toga plašenje sitnih da im prodaju svoje jeftino…vidite ova strašila od tisućica koje se miču kad dođe vrijeme…inače da mu je interes prodati lupio bi ih po kupnji i riješio ali ovako skuplja sve uznad sebe a i na kupnju se postavlja prvi…poznata šema za naivne…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ingra ima uštedu od 30do 40000kn bruto Riješila se Danka Družijanića na plaći Uvijek sam se čudio jer imaju Debana za glasnogovornika

Taj Danko je bio zbog Arene glasnogovornik u ingri, a sada ako se riješio glasnogovornik koji je bio povezan s Arenom, što je onda tu???? Jeli Arena isto suvišna….. Hmm

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Mislim da se neče ništa bitno dogoditi, kupca neće biti a ako se Arena ne proda imamo situaciju kakvu smo imali do sada. Dakle, da ima nekih ponuda, cijena bi več debelo prebacila 50 kn, ovako i dalje ostajemo na ovim razinama oko 40 kn, ali zar je Arena i Lanište d.o.o jedino šta vrijedi u Ingri, naravno da nije, otvorite Ingrine stranice i malo proučite, mogli bi se iznenaditi……

Da podvučemo crtu!

Prvo: ovdje ima uprava velike interese
Drugo: dnevni trgovci također
Treče: ako se ponudi poštena cijena za arenu, ona odlazi uvjeren sam u to.
Peto: nekom ne vrijedi samo građevina nego UGOVORI vezani za nju.
Šesto: kada prođe ova namještena recesija kamate neče biti niti 3%
Sedmo:poslova če sigurno biti, al u kojem obimu(osobno mislim elektrane u BiH,jer je i konstruktor u problemima)
Osmo: ne može se samo gledati !"igra" raznih ulagača koji se pojave pa nestanu, samo netko mora znati što je legalno, a ŠTO NE!
Deveto:kad sve izmiješamo postaje "bosanski lonac", a on je koliko znam ukusno jelo.
Deseto: fondovi ulazili na 300 kn, a sada ne zašto?, zato da ne spuštaju prosječnu cijenu, tj, ako sada nadokupe do 100 prosjek je 200, a ONI žele tu cijenu da bude PUNO VEČA OD 300 primjer 800kn.
Znači ako sadas nadokupe i 200 je plafon!
Sjetite se ovog posta na cijeni 45 kn!
Zaključno kada bude preko 150 kn tko če od Vas tada biti u ovoj dionici osim dnevnih ulagača?
Znači pojedinci če ostvariti svoj cilj, niti u to ne sumljam, samo če Vas još koji puta cimati na 50-60 kn niti u to ne sumljam!
Kažu ljudi ko prije njegova dijevojka!
Pozdrav svim ulagačima ma ko got oni bili, mudrom če donjeti profit!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

A u privitku evo i grafickog prikaza trenutne situacije ingre. TA vam sve govori, zar ne. [cool]

Optimist - loše informirani pesimist


Mislim da se neče ništa bitno dogoditi, kupca neće biti a ako se Arena ne proda imamo situaciju kakvu smo imali do sada. Dakle, da ima nekih ponuda, cijena bi več debelo prebacila 50 kn, ovako i dalje ostajemo na ovim razinama oko 40 kn, ali zar je Arena i Lanište d.o.o jedino šta vrijedi u Ingri, naravno da nije, otvorite Ingrine stranice i malo proučite, mogli bi se iznenaditi……

Da li ima ili nema kupaca to ne znamo. Oni koji znaju ne zele napraviti bum vec skupljaju u tisini. Od 1.12. do danas protrgovano je vise od 200000 komada bez znacajne promjene cijene.

Nije bolest sve što boli

Dubrovnik u Top 10 aviodestinacija

Aviokompanija British Airways (BA) objavila je predviđanje o najpopularnijim avionskim destinacijama za 2010. među kojima se našao i Dubrovnik.

http://www.poslovni.hr/134318.aspx

Prodati će se lapad samo tako……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

….biće danas bikijada na ingr-i bez brige tamo negdje oko 14,45 h , e sad dali sa razlogom ili umjetna…..neznam…..


….biće danas bikijada na ingr-i bez brige tamo negdje oko 14,45 h , e sad dali sa razlogom ili umjetna…..neznam…..

…već se pale baklje…polako…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


….biće danas bikijada na ingr-i bez brige tamo negdje oko 14,45 h , e sad dali sa razlogom ili umjetna…..neznam…..

Počelo je počelo [proud]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač



….biće danas bikijada na ingr-i bez brige tamo negdje oko 14,45 h , e sad dali sa razlogom ili umjetna…..neznam…..

Počelo je počelo [proud]
[/quote]
Što je počelo? Zadnje tri transakcije od po 3, 1 i 10 dionica….Niš od toga do daljnjega…

New Report

Close