INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolko sam ja shvatio, prodaje se firma Lanišće d.o.o. sa svom svojom imovinom i dugovima?

@blueman

-pa za koga ti navijaš?
-za lava ili za muju?
-zbog takvih razmišljanja o prinosu od 10% godišnje se i stvaraju takvi baloni s cijenama nekretnina, koje više nemože pratiti niti srednji sloj koji bi trebao biti kupac tih proizvoda.
-10% u realestate-past tense.
-možda jednog dana opet, ali prije toga nekretnine moraju pasti 50-75%.
-što se tiče Arene, kolega BiggBoss je lijepo prezentirao kolika je dobit Ingre za 26 godina sa ovim Ugovorom o najmu.
-Osobno neznam ima li koja klauzula u Ugovoru koja bi mogla naštetiti Ingri,ali ovakav Ugovor nama vlasnicima dionice osigurava dugoročnu sigurnost.
NHF blueman

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont


loš promet,je dobar znak,znači da se je prodaja iscrpila,tu i tamo još pokoja sporadična pucnjava,i nadam se da idemo barem do 50…

Nije vrijeme za skromnost kolega. Kakvih 50kn, pa ne bi bio strpljiv mjesec dana za nekih 15-20%.
Al nekih 300% bi bilo solidno. Glede fondova, pa šta će se mučiti kad će ove iste dionice od prika kupovati po 5x većim cijenama…. tako to ide

ok, ajmo ovako.
koliko bi vi sada stavili love i dali ingri za >Arenu.
koliko bi ocekivali godisnje povrat na svoja sredstva.
Ali iskreno, bez muljanja.

Ja cu vam izracunati koliko onda vrijedi.

Vi samo recite koji prinos zelite na svoja sredstva…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

opet pitanje.

da su fondovi kupovali pevec kad je dobro poslovao da li bi im sada savjetovali da dokupljuju da smanje ulaz__

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

-pa recimo da bi prinos od 7,5% bio i više nego zadovoljavajući.
-osobno sam zadovoljan i sa 6,5%,sve preko toga ludilo brale.

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont


opet pitanje.

da su fondovi kupovali pevec kad je dobro poslovao da li bi im sada savjetovali da dokupljuju da smanje ulaz__


pa di ti nasao usporedbu….. [sad] [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo još boljeg pitanja koliko vrijedi za dionicu ingre dobitak na natječaju u BIH za gradnju mini elektrana u iznosu od 300 milijuna Eura, i prodaja Arene u iznosu od 100 milijuna Eura?

Koliko vrijedi za dionicu samo dobitak natječaja a da ingra i dalje dobiva godišnje 7,2 milijuna Eura za Arenu?

Koliko vrijedi za dionicu da uz najtečaj u Bosni dobiju i neki posao u Alžiru, i prodaju Arenu??

Dobiju natječaj u Bih i
da imaju ponudu za arenu oko 100 milijuna Eura??? Kakav će biti utjecaj na dionicu….

I sljedeće godine prodaju projekt Lapad???

Toliko pitanja, a odgovore ćemo saznati……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



loš promet,je dobar znak,znači da se je prodaja iscrpila,tu i tamo još pokoja sporadična pucnjava,i nadam se da idemo barem do 50…

Nije vrijeme za skromnost kolega. Kakvih 50kn, pa ne bi bio strpljiv mjesec dana za nekih 15-20%.
Al nekih 300% bi bilo solidno. Glede fondova, pa šta će se mučiti kad će ove iste dionice od prika kupovati po 5x većim cijenama…. tako to ide
[/quote]
to je vrlo izvjesno,ali na to ćemo pričekati još neko vrijeme,kada se popravi likvidnost,ja bi bio najzadovoljniji da što prije dođe mmf,aj mi smo super,pogle grčke,ha,ha…dakle,bez obzira na sve,kad se poveća likvidnost,ode i ingra gore,sigurno spada u 5 najinteresantnijih dionica na zse,pa nije umjesno je uspoređivati sa pevecom ili mojom trgovinom…


Kolko sam ja shvatio, prodaje se firma Lanišće d.o.o. sa svom svojom imovinom i dugovima?

Vjerojatno se želi vidjeti kolika je vrijednost projekta Arena.
Ne vjerujem da se stvarno želi prodati, ali da se ima orijentacijska vrijednost projekta.
Jedino u slučaju "nemoralne ponude" ili kako se to u nogometnom žargonu kaže "ponuda koja se nije mogla odbiti", u što u današnje vrijeme također ne vjerujem.

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

Kad vec pricate o projektima i Bosni koliko je Ingra zaradila na projektu Arena??

U izvjecu sve pise… zar ne..

Izvucite i recite koliko je zaradila

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Odgovori na gore postavljena pitanja od mene što će biti ?

Još nisam dobio tvoje odgovore [lol] [lol]

Evo dodatak pitanja ! Zašto je ingra 2007. vrijedila 64000 Kn po dionici, zašto su fondovi ulazili u ovu dionicu po cijeni većoj od 40 000 Kn? Ajde to odgovori???

Sve to piše u bilanci zar ne???

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close