INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zatisje pred buru…

Vidim da svi cekamo objavu ima li potencijalnih kupaca ili ne. Kako god bilo ova vijest ce potegnut dionicu ili puno gore ili puno dole…

Stojte mi dobro!


Prije bih rekao ili puno gore ili malo dolje.


Zatisje pred buru…

Vidim da svi cekamo objavu ima li potencijalnih kupaca ili ne. Kako god bilo ova vijest ce potegnut dionicu ili puno gore ili puno dole…

Stojte mi dobro!


Kako može dole iči cijena?

Pa ni prije nije bila prodana, al ima JAK ugovor, rekli bi političari WIN-WIN situacija

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

WIN-WIN situacija je za nekoga tko razmislja racionalno, ali za drhtave rucice i day tradere nikako…

A mogli bi je i veliki pocet rusit samo da jos nize udju…

No ja se nadam scenariju prodaje za 90-100M eura… To bi za svih bilo najpovoljnije.

Stojte mi dobro!


WIN-WIN situacija je za nekoga tko razmislja racionalno, ali za drhtave rucice i day tradere nikako…

A mogli bi je i veliki pocet rusit samo da jos nize udju…

No ja se nadam scenariju prodaje za 90-100M eura… To bi za svih bilo najpovoljnije.

Stojte mi dobro!

Ako spuste niže ja ću ulaziti još više, jer informacije koje sam stavio na prethodnoj stranici u rangu su prodaje arene…..
Ako su fondovi ludi, vi ćete biti pametni…. jer imate informacije
[thumbsup] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

…hehehe, prozirno namjerno štopanje…nema prometa sat vremena a onda netko podigne cijenu a za 10 sekundi odmah netko spusti i opet zatišje…znači idemo goree…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

loš promet,je dobar znak,znači da se je prodaja iscrpila,tu i tamo još pokoja sporadična pucnjava,i nadam se da idemo barem do 50…


što se tiče cijene za Arenu, to i nije tako teško za izračunati.
Još je ostalo 27 godina po 7,2 mil.Eur godišnje= 194 mil.Eur
Ukoliko kupac i bude spreman platiti 100 mil.Eur, ostaje mu 94 mil.Eur za 27 godina.
Godišnja kamata tako ispada oko 3%.

kakvih 3%? povrat na kapital bi mu bio 5,5%.
a to je očigledno za tebe ipak malo teže izračunati.

Zaista zatišje, prošlo samo 303.000 iliti 6900 kom iliti 36 transakcija. Zadnje transakcije po 20, 70, 13 i 47 kom. [yawn]

Kakva god bila vijest, prema sve sudeći neće je objaviti veliki glasnogovornik [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Vidim priča se o cijene Arene 90-100 milja.

Ma dajte ljudi molim Vas. Ko bi od vas dao 100 miliona danas da tijekom 30 godina dobije 200.

Da kupiš za 100 milja američkih obveznica uz trenutnih 4.40 % to ti je 132 milona za 30 godina. A dobiješ nazad svojih 100. A malo su i likvidnije od dvorane za 12 000 ljudi. A nažalost je i manja vjerojatnost da će Amerika kihnuti nego Zagreb…

Firma ili fond koji ima 100 milona eura roku od 5 godina će napraviti 200, a ne za 30.

Mislim, imam Ingre i vjerujem u nju, ali cijena koju spominjete je nažalost nebuloza…

[cry]


Krivi ti je izračun da imaš fiksnu oročenu štednju dakle 100 milijuna samo na dvoranu ti je kamata 7,2 posto godišnje na 26 godina……

a na ukupni ulog ti može biti kombinacijom štednjom u iznosu od 6 posto godišnje
Znači uložiš sada 100 milijuna za godinu dobiješ 7.2 milijuna i tako 26 godina

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Kakva god bila vijest, prema sve sudeći neće je objaviti veliki glasnogovornik [lol]

Družijanić se vraća na HRT

Janoš Roemer razrješen je danas dužnosti glasnogovornika HRT-a, a na njegovo mjesto dolazi Danko Družijanić, potvrđeno nam je neslužbeno na Prisavlju.
"Danas je bilo nekih razgovora, no u svakom slučaju ne treba sumnjati da novo rukovodstvo ima mogućnost odabira najbližih suradnika, iako još je rano za iznošenje informacija u javnost", kaže Roemer o nastavku smjena na Prisavlju.

Iako nam sam nije komentirao vrbovanje bivšeg poslodavca, doznajemo da se Družijaniću nakon godinu dana rada u Sektoru komunikacija u građevinskoj tvrtki Ingra, osmjehnulo mjesto glasnogovornika javne televizije te da će Roemer odgovarati na službene upite dok on ne počne raditi.

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/12/10/0434006.html?pos=n1

New Report

Close